מנעולן


  


 החלפת מנוע


 לשער חשמלי

 

החלפת מנוע לשער חשמלי תתבצע כאשר אין מנוס והמנוע התקלקל ואיננו מסוגל לפתוח או לסגור כלל את השער.
מנוע של שער חשמלי מתקלקל לאחר כ15 שנה של עבודה מאומצת. 
מנוע הוא מרכיב עיקרי והחשוב ביותר בתפעול השער החשמלי.

השער החשמלי מגן על הרכב שלכם מפני גניבה, על הבית שלכם או על העסק ועל כן אם יש לכם אפשרות לבחור מנוע לשער אל תתפשרו על הזול ביותר, זה מוצר שמחזיק לאורך זמן ולכן כדאי להשקיע ולא להיכנס לתיקונים כל שנה. כמו כן יש להקפיד שהתקנת המנוע לא תתבצע בידי חובבן, והתאמת המוע צריכה להיות מדוייקת לסוג השער או המחסום שלכם. 

שער חשמלי

 

חשוב שתזכרו - התאמה נכונה של מנוע לשער חייבת להיות מושלמת ומדוייקת מבחינת משקל ועומס העבודה. 
רוב התקלות בשערים חשמליים בכניסה לבנייני מגורים או לחניות מקורן במנוע. גם אם מדובר על מנוע איכותי ויקר, כמו כל מוצר עם הזמן הוא נשחק ועלול להיתקע בסופו של דבר ולהפסיק לעבוד. לעיתים השערים נתקעים דווקא ברגע הכי פחות נוח ומתאים, אך אל דאגה, כי הגעתם למקום הנכון. חברת חי מנעולים ושערים זה המקום שבו תוכלו לקבל שירותים נרחבים לשער שלכם:

  •  תיקון מנוע לשער חשמלי
  • החלפת מנוע
  • התקנת מנוע חדש לשער החשמלי
  • אבחון הבעיה ואם המנוע תקין בדיקת כרטיס הפיקוד וחלקים אחרים שעלולים להסב בעיה.

שירות 24/7 חי מנעולים ושערים

ברוב המקרים של תקלות בשער החשמלי מתרחשות בדיוק ברגע שבו אתם ממהרים, באמצע הלילה או בערב חג. אנו זמינים עבורכם בפריסה כלל ארצית 24/7, כך שזה לא משנה מתי תתקשרו כי בכל מקרה תקבלו מענה מקצועי ואדיב.

מחירי המנועים

אם חשבתם לרגע שלקנות מנוע חדש לשער חשמלי שלכם זו בהכרח הוצאה כלכלית גדולה, בוודאי תשמחו לדעת שזה לא תמיד כך. אומנם זה נכון שזה תלוי באיזה מנוע אתם בוחרים ואיזה סוג של שער יש לכם, אך בסופו של דבר אתם תראו שבחברת שער ודלת תמצאו מחירים טובים. אין טעם לשלם על המנוע מחיר מופקע אם אתם יכולים לפנות אל חברה זו, לקבל שירות טוב ולשלם מחיר הגיוני. 

טווח המחירים

טווח המחירים של התקנת או החלפת מנוע לשער חשמלי הוא רחב ויכול לנוע בין מחיר נורמלי למחיר מטורף. לעיתים זו תהיה הוצאה כספית גדולה, הסכום תלוי בהרבה פרמטרים כגון סוג המנוע, סוג השער ורמת קושי העבודה. אצל חברת חי מנעולים ושערים תוכלו למצוא מחירים נוחים ונמוכים יותר מן המתחרים. אין טעם לשלם מחירים מופקעים כי אצלנו המחירים תמיד יהיו זולים יותר. תוכלו לבדוק ולהתייעץ עם האדם שהתקין עבורכם את השער לגביי עלות מנוע לשער חשמלי. מחיר התיקון או ההחלפה כאמור שונים, ולכן חשוב לבדוק את דגם השער ולתאר את הבעיה באופן מדוייק לאדם שממנו תרצו לקבל הצעת מחיר.

אנו נתאים לכם מנוע לשער באופן מקצועי ביותר, נבדוק את משקל השער, גודל הכנפיים אם יש, צורת השער (מסורג או אטום) וכמובן, עומס העבודה הצפוי. על פי כל נתונים אלו נוכל לדעת מה הוא המנוע המתאים ביותר לסחיבת השער. באופן עבודה זה, תוכלו ליהנות מן השער שרכשתם למשך שנים רבות.

 

זכרו: התקנה בלתי מקצועית, או מנוע זול ובלתי מתאים, תתבטא עד מהרה בליקויים ותקלות שעלולים להסב לכם תסכול רב.


צוות חי מנעולים מחליפים מנוע לשער חשמלי במקצועיות רבה. 

בנוסף אנו מבצעים שכפול שלטים לשערים חשמליים. 
 

 

מנוע לשער חשמלי - תגיות חיפוש : התקנת מנוע לשער חשמלי, התקנת מנוע למחסום חשמלי, החלפת מנוע למחסום חשמלי, מנוע אלקטרו מכני, מנועים אלקטרו מכניים, מנועים חשמליים טבולים בשמן, מנוע חשמלי בשמן, מנועים הידראוליים, מנוע לשער כנף, מנוע הידראולי, תיקון מנוע לשער חשמלי, מנוע הידראולי לשער חשמלי, מנועי כנף חלזוניים, מנוע לשערים בעלי סוללה נטענת.


 
Bookmark and Share

מנעולן