מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  


החלפת מנעולים באבן יהודה


24 שעות
החלפת מנעולים באבן יהודה
שירותי החלפת מנעולים באבן יהודה ניתנים במשך שנים רבות ע"י מנעולן באבן יהודה שהוא מנעולן מוסמך מצוות המנעולנים של חי מנעולים. ישנן סיבות רבות להזמנת מנעולן באבן יהודה והנפוצה ביותר היא כאשר תושבי אבן יהודה נמצאים במצב שמנעול הדלת נעול או שאינו עובד כהלכה. מנעולן באבן יהודה שאחראי על החלפת מנעולים באבן יהודה יודע לבצע גם פריצת מנעולים שכן עבודות אלו הן חלק בלתי נפרד מהמקצוע מנעולנות ומן ההכשרה אותה עבר כמנעולן מוסמך.

במידה ותראו שמנגנון הנעילה בדלת איננו פועל כמו שצריך או שתזדקקו להחלפת צילינדר מסיבות שונות ואחרות יהיה עליכם להזמין את מנעולן באבן יהודה לשם ביצוע החלפת מנעולים או תיקון דלתות באבן יהודה.

לא כל אדם המחזיק שברשותו כלי פריצה וכלי עבודה המיועדים לפריצת מנעולים ודלתות הוא מנעולן מורשה על פי החוק. למעשה, ביצוע פריצה או החלפה של מנעול ללא הסמכה וללא אישור יושר ממשטרת ישראל תיחשב לעבירה פלילית. יתרה מזאת, כאשר חובבנים מבצעים פעולות אלו ללא ידע וניסיון הם עלולים להסב נזק לדלת, או להתקין בצורה שגויה ולגרום לכך שהפריצה של הגנבים תיעשה ביתר קלות.

במידה והינכם מתגוררים באיזור השרון, אבן יהודה והסביבה, ויש בעיה בדלת שלכם, או שהמפתח נתקע או נשבר בתוך הצילינדר, זה הזמן להזמין מנעולן באבן יהודה לצורך החלפת מנעול או כדי שיתקן את הדלת. מומלץ להסביר למנעולן באופן טלפוני בטרם הגעתו באיזו בעיה מדובר, עד כמה שתוכלו לפרט, לא רק בשביל לדעת מהי העלות המדוייקת אלא בשביל שהוא יגיע עם כל הציוד הנדרש כולל צילינדרים מסוגים שונים לשם החלפה. 

מנעולן באבן יהודה יוכל להגיע לעזרתכם בשמחה 24 שעות ביממה. במקרים דחופים ושירותי חירום נגיע תוך מספר דקות. תלוי בחומרת הבעיה, אם הבעיה סובלת דיחוי יהיה ניתן לקבוע שעה נוחה , לדוגמא לאחר שעות העבודה, והמנעולן יגיע אליכם. חייגו 0543558887 והגיעו למומחים- חי מנעולים, החברה המובילה לשירותי מנעולנות בישראל.

החלפת מנעולים באבן יהודה - תגיות חיפוש: להחליף מנעול באבן יהודה I מנעולן באבן יהודה I פורץ דלתות באבן יהודה I החלפת מנעול רב בריח באבן יהודה I החלפת מנעול פלדלת באבן יהודה I החלפת צילינדר באבן יהודה I מנעול באבן יהודה I פורץ מנעולים באבן יהודה I תיקון דלתות באבן יהודה I פורץ רכבים באבן יהודה I החלפת מנעול באבן יהודה

 
Bookmark and Share

מנעולן