מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 

החלפת מנעולים באשדוד


24 שעות
החלפת מנעולים באשדוד
 


באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים באשדוד?

  • שבירת המנעול: בשוגג או לאחר נסיון פריצה
  • קושי בפתיחה ונעילה של הדלת: יכול לקרות מסיבות רבות ומגוונות. או שהמפתח מסתובב בקלות רבה מידי- בדרך כלל המצב מעיד על שחיקה של הצילינדר זהו הזמן להחליפו. 
  • מעבר דירה: מומלץ להחליף מנעול מיד לאחר מעבר לדירה חדשה.
  • המפתח נתקע במנעול ולא ניתן להוציא אותו בעדינות זהו סימן ברור שהמנעול איננו תקין ועלול להיתקע בפעם הבאה שתנעלו את הדלת.

חשוב לדעת ששימוש בכוח פיזי לשם הוצאה של המפתח מהמנעול מביאה לשחיקה חמורה של הפינים העדינים הבנויים במנעול, משיכות נוספות כאלו בכוח, יגרמו במהירות רבה להריסת המנעול לחלוטין.
כפי שהזכרנו שבמקרה שמתרחשת פעולה הפוכה- שהמפתח מסתובב בחופשיות במנעול ללא כל התנגדות, משמע שחיקה של המנעול. במקרים שהמנעול מתרופף הפריצה הפלילית עלולה להתבצע במהירות ובקלות רבה ולעומת זאת במקרים אחרים תגיעו למצבים בהם לא תוכלו לנעול את הדלת כלל.

במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים באשדוד, חשוב שההחלפה תעשה על ידי מנעולן מוסמך בלבד הבעל אישור משטרתי שיתן אחריות על העבודה. למה חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך? על מנת שלא יתן לכם מנעול עם מפתח ששוכפל עותק לעצמו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

מנעולן באשדוד מטעם חברת חי מנעולים, כמו כל הצוות, הינם בעלי רשיון ומעניקים בסיום עבודתנו אחריות על החלפת מנעולים באשדוד וזה תלוי בסוג הצילינדר שתבחרו.
אנו מנעולנים מוסמכים שעברנו קורס מנעולנות ולנו תעודת יושר מהמשטרה, כי במסגרת עבודתנו אנו נדרשים לפרוץ בתים
, לבצע החלפת מנעולים באשדוד - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ולכן מהוות חלק חשוב ובלתי נפרד מהגנת הצרכן ע"י משרד העבודה המפקח על הנושא.
מנעולן באשדוד ישמח להעניק לכם תושבי אשדוד את שירותיו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

החלפת מנעולים באשדוד
I להחליף מנעולים באשדוד Iפורץ דלתות באשדוד I להחליף מנעול באשדוד I מנעול באשדוד I החלפת מנעול רב בריח באשדוד I החלפת מנעול פלדלת אשדוד I החלפת צילינדר באשדוד I מנעולן באשדוד I פורץ מנעולים באשדוד I החלפת מנעולים I פורץ רכבים באשדוד

Bookmark and Share

מנעולן