מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 

החלפת מנעולים באשקלון


24 שעות
החלפת מנעולים באשקלון
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים באשקלון

 

חי מנעולים מעניקים שירותי החלפת מנעולים באשקלון וכן מגוון שירותי מיגון ומנעולנות נוספים 24 שעות ביממה.


באילו מקרים נבצע החלפת מנעולים באשקלון?

במקרים אלו ועוד נגלה שהחלפת מנעולים באשקלון היא לא בגדר המלצה אלא הכרח אמיתי:
• בעת כניסה לדירה חדשה- על מנת שמפתחותינו ישארו אך ורק אצלנו ולא יסתובבו אצל זרים, מכיוון שייתכן שמוחזק עותק של המפתח הישן אצל הדייר הקודם או בעל הבית או הקבלן או המתווך- ולא ניתן לדעת זאת.
• צילינדר המקשה בניסיון לסיבוב לשם פתיחת וסגירת הדלת. או במקרים מתקדמים יתקע את הדלת. הוא כנראה התקלקל ולא יהיה מנוס מלהחליפו ועדיף לפני תקיעת הדלת שיאלץ אותכם לבצע פריצה.
• אובדן/ גניבת מפתח.

 

מומלץ לבצע החלפת מנעולים באשקלון בעזרת מנעולן מוסמך מורשה בלבד:

החלפת מנעולים באשקלון דורשת מנעולן אמין בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. ועדיף לבחור בחברה גדולה שעובדת בעירך או בפריסה ארצית. 
מנעולן באשקלון עובד עם רשיון משטרתי לביצוע העבודה, כמו כל צוות המנעולנים של חי מנעולים. אנו בחברה מספקים מחירים נוחים ומשתלמים לכם תושבי אשקלון. לנו צוות מקצועי ומנוסה ואלפי לקוחות מרוצים, תוכלו להיות בטוחים שאנו נבצע עבודה מקצועית ואיכותית על הצד הטוב ביותר. כל צוות המנעולנים שמועסקים בחברת חי מנעולים הינם מנעולנים מוסמכים שעברו קורס הסמכה ויש להם אישור משטרתי.
 

כיצד לבחור מנעול לאחר שהוחלט שאצטרך לבצע החלפת מנעולים באשקלון?

  • מומלץ לבחור מנעול בעל רמת מיגון גבוהה מחברה ידועה ומוכרת בעל פין נגד קידוח
  • לבחור מנעול המגיע עם כרטיס בקרת שיכפול- מונע שיכפול של מפתח ללא הכרטיס עצמו, ובכך תבטיחו לעצמכם שאם נתתם מפתח לשכן, למנקה, או למישהו אחר תהיו בטוחים ורגועים שאיננו יוכל לשכפל עבורו בחשאיות עותק מפתח נוסף, וכך אין סיכוי שיסתובב לו עותק המפתח של דירתכם בין זרים.
  • חשוב לוודא שהצילינדר מגיע סגור בשקית אטומה או קרטון ואיננו שוכפל בעבר.
במעמד העבודה אנו נציג בפניכם מגוון רחב של צילינדרים ואתם תבחרו את המתאים לכם ביותר על פי רמת המיגון הנדרשת וכן על פי המחיר שמתאים לתקציבכם.
חי מנעולים מזמינים אתכם ליצור קשר ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים באשקלון באופן מהיר ומקצועי 0543558887!החלפת מנעולים באשקלון - תגיות חיפוש: להחליף מנעול באשקלון I מנעול באשקלון I החלפת מנעול רב בריח באשקלון I החלפת מנעול פלדלת באשקלון I פורץ דלתות באשקלון I החלפת צילינדר באשקלון | מנעולן באשקלון  I פורץ מנעולים באשקלון  I פורץ רכבים באשקלון  I החלפת מנעולים
 
Bookmark and Share

מנעולן