מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 

החלפת מנעולים בבאר שבע


24 שעות
החלפת מנעולים בבאר שבע
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בבאר שבע

 

"חי מנעולים" מעניקים מגוון רחב של שירותי מיגון ומנעולנות, שירות עיקרי ונפוץ הוא החלפת מנעולים בבאר שבע 24 שעות ביממה.


באילו מקרים נבצע החלפת מנעולים בבאר שבע והסביבה?

במקרים הבאים החלפת מנעולים בבאר שבע איננה בגדר המלצה אלא אילוץ:
  • לאחר אובדן/ גניבת מפתח. ההמלצה להחליף מנעול מהחשש שיפרצו לנו בעזרת המפתח שלנו.
  • כניסה לבית חדש- על מנת לדאוג שהמפתח שלכם ישאר אצלכם בלבד ולא ימצא אצל זרים ההמלצה היא להחליף צילינדר מיד לאחר המעבר הראשוני של הציוד, מכיוון שיתכן מצב שמוחזק עותק של המפתח בידיו של הדייר הקודם או בעל הבית או המתווך וכו'- ולא ניתן לדעת זאת.
  • בקושי בעת ניסיון לסובב את המפתח לשם פתיחת ונעילת הדלת, בשחיקה מתקדמת הדלת תיתקע.
 
ישנם מספר סוגי צילינדרים:
צילידר משונן -  צילינדר פשוט המותאם לדלתות עץ ואלומיניום ולכן מחירו של צילינדר זה נמוך יחסית לשאר הסוגים
מנעול צילינדר - מיועד לכל סוגי דלתות הפלדלת- מופעל באמצעות גלגל שיניים המניע את בריחי המנגנון ומאפשר נעילת דלת באופן בטוח יותר מצילינדר משונן. ישנו מגוון רחב וסוגים שונים של צילינדרים- מהפשוטים והזולים ועד האיכותיים ביותר שנבדלים ברמת המיגון שהם מעניקים בעיקר.
מנעולי תלייה- מנעולים המותקנים בדרך כלל במוסדות ובתי עסק מופעלים ע"י חיבור שני ווים הנסגרים במנעול תלייה, גם בין מנעולי התלייה ישנם סוגים רבים הבחירה תלויה ברמת המיגון שאתם דורשים ובתקציבכם.
צילינדר "פרפר"-  נקרא גם צילנדר כפתור. נראה כמו מן מפתח קבוע המחובר לצידה 
הפנימי של הדלת יתרונו הוא הקלה על עיניין נעילת הדלת. מותקן לרוב בבתים פרטיים בתי אבות ובמקומות ציבוריים למיניהם.
 

ביצוע של החלפת מנעולים בבבאר שבע תיעשה בעזרת מנעולן בבאר שבע שיהיה מוסמך מורשה בלבד:

זוהי כמובן המלצה, אך אנו משערים שלא תירצו להכניס אדם פלילי שלא הולך בדרך הישר לביתכם החלפת מנעולים בבאר שבע דורשת מנעולן מוסמך ומורשה שיהיה מנוסה ואמין בעל תעודת יושר משטרתית ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. ועדיף לבחור בחברה גדולה שעובדת בבאר שבע והסביבה או בפריסה ארצית. 
חברת חי מנעולים מחזיקים ברישיון משטרתי, ומספקים מחירים נוחים ומשתלמים. לנו צוות מקצועי שעבר קורס הסמכה במקצוע מנעולן מורשה ואלפי לקוחות מרוצים, בעת הזמנתך אותנו תוכל להיות בטוח שאנו נבצע עבודה מקצועית ואיכותית. 

 
חי מנעולים הבחירה הנכונה שלך בבאר שבע
כאשר נגיע אליך על מנת לבצע החלפת מנעולים בבאר שבע או בכל מקום אחר נציג בפניך מגוון רחב של צילינדרים שונים המיועדים לדלת רב בריח במידה וזה הצורך, ואתם אלו שתבחרו את המתאים לכם ביותר כן מבחינת רמת המיגון הנדרשת וכן מבחינת תקציבכם. 
המגוון שנציג הוא רחב-  אנו ממליצים בין היתר על צילינדרים המגיעים עם "כרטיס בקרת שיכפול"- תפקידו לבקר שרק לבעל הבית תהיה הזכות לשכפל את המפתח הפרטי שלו ובכך ימנע שכפול לא רצוי של המפתח ע"י זרים לדוגמא- השכן, עוזרת הבית, או מישהו אחר שנתתם לו מפתח באחד הימים.

מנעולן בבאר שבע מבצע החלפת מנעולים בבאר שבע במקצועיות רבה

מנעולן בבאר שבע ישמח לספק לכם מידע אודות מבחר ממגוון רחב של צילינדרים בעלי רמות מיגון שונות ועבור דלתות שונות. בנוסף מנעולן בבאר שבע מתחייב למתן שירות מקצועי ואדיב, למחירים הוגנים ונוחים. מנעולן בבאר שבע מוסמך באישור משטרת ישראל. 


 

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים בבאר שבע באופן מהיר ומקצועי 0543558887
החלפת מנעולים בבאר שבע - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בבאר שבע I מנעול בבאר שבע I החלפת מנעול רב בריח בבאר שבע I החלפת מנעול פלדלת בבאר שבע I החלפת צילינדר בבאר שבע | מנעולן בבאר שבע  I פורץ מנעולים בבאר שבע  I פורץ רכבים בבאר שבע  I החלפת מנעולים  I  תיקון דלתות בבאר שבע  I פורץ דלתות בבאר שבע

 
Bookmark and Share

מנעולן