מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים בבני עייש


24 שעות
החלפת מנעולים בבני עייש


במידה והינכם זקוקים לשירות של החלפת מנעולים בבני עייש הגעתם למקום הטוב ביותר עבורכם.
החלפת צילינדר הינה אחת העבודות הנפוצות ביותר בתחום, שכן החלפת מנעולים בבני עייש בדלת פלדלת מתרחשת בתדירות גבוהה במיוחד.
חשוב להכיר את מבנה המנעול של דלת פלדלת כי הוא שונה מהמבנה של מנעול פשוט משונן - במרכזו ישנו גלגל שיניים המניע את הבריחים בדלת, המנעול מורכב מפינים נגד קידוח ומופעל על ידי מפתח חורים המעניק הגנה גדולה בהרבה ממנעול פשוט משונן מפני שכפול לא רצוי וכן מפני פריצות. בכל דלת פלדלת קיים מנעול כזה ובכל זאת ישנם סוגים שונים ומגוונים.
 

מגוון מקרים בהם פעולת החלפת מנעולים בבני עייש הכרחית:

1. לאחר פריצה של גנב חלילה- צריך להזמין מיד את המשטרה ומנעולן מוסמך.
2. מעבר לדירה חדשה והצורך לקבלת מפתחות שלאף אחד אחר אין עותק.
3. שחיקת הצילינדר והיתקלות בקושי בניסיון לפתיחת המנעול או לחלופין פתיחתו בקלות יתר על המידה.
4. אובדן עותק של המפתח לדלת והחשש לפריצה.
5. הדלת נתקעה ולא ניתן לפתוח אותה באמצעות המפתח או הידית.
 

חי מנעולים- לא מתפשרים על איכות

אנו מזמינים אותכם להזמין את שירותינו ולהיחשף לשיטת עבודתנו- נציג בפניכם מגוון רחב של מנעולים לבחירתכם, ותצטרכו לבחור לפי המחיר ובמיוחד לפי רמת המיגון הדרושה עבורך, נציג לך בכנות את יתרונותיו וחסרונותיו של כל צילינדר, ובעקבות זאת נבצע עבורך החלפת מנעולים בבני עייש

כל טכנאי השירות שלנו מומחים בתחום המיגון והמנעולנות, במשך שנים אנו מבצעים החלפת מנעולים בבני עייש במקצועיות רבה ובשירות עם חיוך, לנו אלפי לקוחות מרוצים. חשוב לנו לספר שהטכנאים שעובדים בחברתנו בעלי אישור משטרתי והינם מנעולנים מוסמכים בלבד היודעים את העבודה על בוריה, ובנוסף הם עברו קורס הסמכה.

קיימים מנעולי פלדלת שמצורף להם כרטיס שכפול באריזתם, תפקידו של הכרטיס הוא מניעת שכפול של המפתח ללא הצגת כרטיס ובעזרתו לא יהיה חשש שהמפתח יתגלגל לזרים. גם למנעולים אלו קיימים סוגים שונים לכן מומלץ להתייעץ עם מנעולן מקצועי.

מנעולן בבני עייש מעניק שירות 24 שעות ביממה וישמח להעניק שירות אישי בכל עבודה 0543558887.

 

החלפת מנעולים בבני עייש - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בבני עייש I מנעול בבני עייש I החלפת מנעול רב בריח בבני עייש I החלפת מנעול פלדלת בבני עייש I החלפת צילינדר בבני עייש | מנעולן בבני עייש  פורץ מנעולים בבני עייש  פורץ רכבים בבני עייש  I פורץ דלתות בבני עייש

Bookmark and Share

מנעולן