מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 

החלפת מנעולים בגן יבנה


24 שעות
החלפת מנעולים בגן יבנה
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בגן יבנה
 

 

במקרים אלו נדרשת החלפת מנעולים בגן יבנה:

  • שבירת המנעול: בשוגג או לאחר נסיון פריצה

  • בעת מעבר דירה- חשוב מאוד להחליף מנעול בדירה החדשה טרם כניסתכם אליה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר וכעט מסתובב אצל אנשים זרים כמו הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית, או הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לכם איך לדעת.. לכן כדאי מאוד שלא תיקחו צ'אנס שיפרצו לכם ותבצעו החלפת מנעולים בגן יבנה.
  • במקרה של גניבת/ איבוד המפתח:  כדאי מאוד לבצע החלפת מנעולים בגן יבנה, על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס עם המפתח המקורי שלכם! במקרה כזה הוא לא ישאיר סימני פריצה ואז אפילו לא תוכלו להוכיח שפרצו לכם ונגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. זה לא שווה שתיקחו סיכון בדברים כאלה כי קרו מקרים.
  • במקרה של צילינדר תקול: אם בניסיון לנעילת או פתיחת הדלת והצילינדר איננו מגיב ומסתובב- או שהוא עם חלודה או שאיננו משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול .. במקרה כזה אין מנוס ומבצעים החלפת מנעולים בגן יבנה או שהמנעולן מאבחן בעיה אחרת.

  • במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כל דייר- בהגיעו הביתה למצוא את הדלת פרוצה וכל הבית הפוך.. או שהדלת נעולה אך המפתח לא פותח וכנראה שסגרו את סוגר הביטחון מבפנים- המחשבות רצות – "אבל איך זה יכול להיות" "אולי הפורץ עדיין בפנים?!?" קראו באותו הרגע למשטרה ולמנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! אנו נפרוץ את הדלת ולאחר מכן נבצע כמובן החלפת מנעולים בגן יבנה.

 

שימוש במנעולן מורשה באישור משטרת ישראל:

במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים בגן יבנה, חשוב שההחלפה תבוצע על ידי מנעולן מוסמך בלבד המחזיק אישור משטרתי. למה חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך? על מנת שלא יתן לכם מנעול עם מפתח ששוכפל עותק לעצמו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

אנו מעניקים בסיום עבודתנו אחריות על החלפת מנעולים בגן יבנה וזמן האחריות תלוי בסוג הצילינדר שתבחרו.

אנו מנעולנים מוסמכים שעברנו קורס מנעולנות ולנו תעודת יושר מהמשטרה, כי במסגרת העבודה שלנו אנו נדרשים באופן יומיומי לפרוץ בתים, לבצע החלפת מנעולים בגן יבנה - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ולכן מהוות חלק חשוב ובלתי נפרד מהגנת הצרכן. הפיקוח נעשה ע"י משרד העבודה.

אנו מספקים שירותים נוספים כגון - פורץ מנעולים בגן יבנה, פורץ רכבים בגן יבנה, שירותי מנעולן בגן יבנה תיקון דלתות בגן יבנה. 
תגיות חיפוש ל- החלפת מנעולים בגן יבנה- להחליף מנעול בגן יבנה, מנעול בגן יבנה, החלפת מנעול רב בריח בגן יבנה, החלפת מנעול לפלדלת בגן יבנה, החלפת צילינדר בגן יבנה, פורץ דלתות בגן יבנה.


מנעולן בגן יבנה ישמח להעניק לכם שירות החלפת מנעולים בגן יבנה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע 0543558887

Bookmark and Share

מנעולן