מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים ביהוד


24 שעות
החלפת מנעולים ביהוד

מעוניינים בשירות החלפת מנעולים ביהוד? 

חי מנעולים מחזיקים מנעולים מכל הסוגים והחברות והמתאימות לכל הדלתות בשוק ומבצעים את העבודה בצורה מקצועית ואמינה.
אנו פועלים באישור משטרתי כך שאתם יכולים להיות רגועים לגבי מי שאתם מכניסים לביתכם. בנוסף מנעולן ביהוד הינו מנעולן מוסמך שעברו קורס מקצועי והוא בעל אישור יושר ממשטרת ישראל.


באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים ביהוד?

בעת מעבר דירה- חשוב מאוד להחליף מנעול בדירה החדשה מיד בכניסתנו אליה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר וכרגע מסתובב אצל אנשים אחרים לדוגמא- הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית , או הדייר הקודם.. לכן כדאי מאוד לא לקחת סיכונים שיפרצו לנו ולבצע החלפת מנעולים ביהוד.

במקרה של גניבת/ איבוד המפתח:  על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס עם המפתח כדאי מאוד להחליף למפתח חדש- לבצע החלפת מנעולים ביהוד, במקרה כזה שיש לגנב את המפתח המקורי שלנו הוא לא ישאיר סימני פריצה ואז לא תוכלו להוכיח שנגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. אל תיקחו סיכון בדברים האלה כי קרו מקרים.

במקרה של צילינדר תקול: אם ניסיתם לנעול או לפתוח את הדלת אך הצילינדר לא מסתובב- או שהוא חלוד או שלא משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול או בעיה אחרת לחלוטין.. במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת צילינדר בדרך כלל או שהמנעולן מאבחן בעיה אחרת.

במקרה של פריצה לביתכם: זהו הסיוט של כל אדם- בהגיעו הביתה למצוא את הדלת פרוצה וכל הבית מבולגן.. או מקרה שבו הדלת נעולה והמפתח איננו פותח וכנראה שסגרו את סוגר הביטחון מבפנים- המחשבות רצות – "אבל איך זה ייתכן" "אולי הפורץ עדין בפנים?!?" במקרה כזה אנו ממליצים בחום פשוט לקרוא למשטרה ובמקביל למנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! לאחר הפריצה נבצע כמובן החלפת מנעולים ביהוד.

אנו מעניקים שירותי מנעולנות ביהוד 24 שעות ביממה ומנעולן ביהוד מטעמנו ישמח לעמוד לרשותכם 0543558887
החלפת מנעולים ביהוד - תגיות חיפוש: החלפת מנעולים ביהוד | להחליף מנעול ביהוד I מנעול ביהוד I החלפת מנעול רב בריח ביהוד  I החלפת מנעול פלדלת ביהוד I החלפת צילינדר ביהוד I מנעולן ביהוד I פורץ רכבים ביהוד I  פורץ מנעולים ביהוד I  פורץ דלתות ביהוד


 
Bookmark and Share

מנעולן