מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים בלהבים


24 שעות
החלפת מנעולים בלהבים
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בלהבים

 
 

במקרים אלו נדרשת החלפת מנעולים בלהבים:

  • שבירת המנעול: בשוגג או לאחר נסיון פריצה או לאחר הזמנת פריצה של המנעולן.

  • בעת מעבר דירה- סיכוי גדול שהמפתח של המנעול שבדירה שוכפל בעבר וכעת מסתובב אצל אנשים זרים כמו הקבלן, בעל הבית, או הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לכם דרך לדעת.. לכן אל תיקחו סיכון שיפרצו לכם ותבצעו בהזדמנות הראשונה החלפת מנעולים בלהבים.
  • במקרה של גניבת/ אובדן המפתח:  כדאי מאוד לבצע החלפת מנעולים בלהבים או בכל מקום אחר, על מנת שהפורץ לא יכנס לביתכם עם המפתח המקורי שלכם! הוא לא ישאיר סימני פריצה ואז אפילו לא תוכלו להוכיח שפרצו וגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. לא שווה שתיקחו סיכון בדברים כאלה כי לצערנו קרו מקרים.
  • במקרה של צילינדר תקול: אם בניסיון לנעילת או פתיחת הדלת הצילינדר איננו מגיב ומסתובב- או שהוא עם חלודה או שאיננו משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול .. במקרה כזה אין מנוס ומבצעים החלפת מנעולים בלהבים או שנאבחן במקום בעיה אחרת.

  • במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כל אחד- להגיע הביתה למצוא את דלת הכניסה פתוחה לרווחה וכל הבית הפוך.. או שהדלת נעולה ע"י סוגר הביטחון מבפנים- המחשבות רצות.. -> "אבל איך זה יתכן?" "אולי הפורץ עדיין בפנים?!?" קראו מיד למשטרה ולמנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! אנו נפרוץ את הדלת ולאחר מכן נבצע החלפת מנעולים בלהבים.

 

שימוש במנעולן מורשה באישור משטרת ישראל:

במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים בלהבים או בכל עיר אחרת, חשוב שההחלפה תיעשה על ידי מנעולן מורשה/ מוסמך בלבד המחזיק באישור משטרתי. חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך על מנת שלא יתן לכם מנעול משומש או מנעול עם מפתח ששיכפל עותק לעצמו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

אנו מעניקים בסיום עבודתנו אחריות על החלפת מנעולים בלהבים וזמן האחריות תלוי בסוג הצילינדר שיותקן עבורכם

מנעולן בלהבים הינו מנעולן מוסמך אשר עבר קורס מנעולנות ויש לו תעודת יושר מהמשטרה, כי במסגרת העבודה שלנו בחברת חי מנעולים זה הכרחי, צוות המנעולנים בחברה נדרשים באופן יומיומי לפרוץ מנעולים ודלתות, לבצע החלפת מנעולים בלהבים ועוד - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ומהוות חלק חשוב ובלתי נפרד מהגנת הצרכן. אנו דיסקרטיים בעבודתנו. הפיקוח נעשה ע"י משרד העבודה.

נשמח להעניק לכם את שירותנו החלפת מנעולים בלהבים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע 0543558887


החלפת מנעולים בלהבים - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בלהבים I מנעול בלהבים I החלפת מנעול רב בריח בלהבים I החלפת מנעול פלדלת בלהבים I תיקון דלתות בלהבים I פורץ דלתות בלהבים I החלפת צילינדר בלהבים | מנעולן בלהבים I החלפת מנעולים I פורץ מנעולים בלהבים I פורץ רכבים בלהבים

Bookmark and Share

מנעולן