מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים בנתיבות


24 שעות
החלפת מנעולים בנתיבות
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בנתיבות
 

חי מנעולים מעניקים מגוון שירותי מיגון ומנעולנות בין היתר שירותי החלפת מנעולים בנתיבות 24 שעות ביממה.


באילו מקרים נבצע החלפת מנעולים בנתיבות והסביבה?

במקרים הבאים החלפת מנעולים בנתיבות היא לא בגדר המלצה אלא אילוץ:
  • אובדן/ גניבת מפתח.
  • כניסה לבית חדש- כדי שהמפתח שלכם ישאר אצלכם בלבד ולא יסתובב אצל זרים מומלץ להחליף צילינדר, מכיוון שייתכן שמוחזק עותק של המפתח אצל הדייר הקודם או בעל הבית או המתווך וכו'- ולא ניתן לדעת זאת
  • בקושי בעת ניסיון לסובב את הצילינדר לשם פתיחת ונעילת הדלת, בשחיקה מתקדמת הדלת תיתקע.
 
ישנם מספר סוגי צילינדרים:
צילידר משונן -  צילינדר פשוט לדלתות עץ ואלומיניום ולכן מחירם של צילינדרים אלה נמוך יחסית.
מנעול צילינדר - מיועד לכל דלתות הפלדלת- עובד באמצעות גלגל שיניים הגורם לתנועתם של הבריחים במנגנון ומאפשר מנגנון נעילת דלת באופן בטוח במיוחד. ישנם צילינדרים פשוטים וזולים וישנם יקרים שיתרונותם הוא רמת מיגון גבוהה יותר וכן שימוש לאורך שנים רבות.
מנעולי תלייה- אלו מנעולים שמתקנים בדרך כלל במוסדות ובתי עסק ואחראים לנעילת הדלת ע"י חיבור שני ווים הנסגרים במנעול תלייה, גם במנעולי התלייה ישנם סוגים רבים זולים יותר או יקרים יותר הבחירה תלויה ברמת המיגון שאתם דורשים.
צילינדר "פרפר"-  נקרא גם צילנדר כפתור. מחובר כמפתח קבוע בדלת מהצד הפנימי המקל על תהליך נעילת הדלת.
 מותקן בדרך כלל בבתים פרטיים בבתי אבות ובמקומות ציבוריים
 

מומלץ לבצע החלפת מנעולים בנתיבות בעזרת מנעולן מוסמך מורשה בלבד:

החלפת מנעולים בנתיבות דורשת מנעולן מנוסה ואמין בעל תעודת יושר משטרתית ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. ועדיף לבחור בחברה גדולה שעובדת בנתיבות והסביבה או בפריסה ארצית. 
לחברת חי מנעולים קיים רשיון משטרתי, אנו מספקים מחירים נוחים ומשתלמים. לנו צוות מקצועי ומנוסה ואלפי לקוחות מרוצים, תוכל להיות בטוח שאנו נבצע עבודה מקצועית ואיכותית. כל הטכנאים שמועסקים אצלנו הינם מנעולנים מוסמכים שעברו קורס הסמכה למקצוע מנעולן מורשה או מנעולן מוסמך.
 
חי מנעולים הבחירה הנכונה
כאשר נגיע אליכם על מנת לבצע החלפת מנעולים בנתיבות נציג בפניכם מבחר רחב של צילינדרים שונים המיועדים לדלת רב בריח במידה וזה הצורך, ואתם תבחרו את המתאים לכם ביותר לפי רמת המיגון הנדרשת וכן לפי תקציבכם. המגוון הוא רחב-  ישנם צילינדרים המגיעים עם כרטיס בקרת שיכפול שתפקידו לבקר שרק בעל הבית יוכל לשכפל את מפתחו הפרטי שלו ובכך ימנע שכפול המפתח לא רצוי ע"י זרים לדוגמא- השכן, הילד, או מישהו אחר שנתתם לו מפתח באחד הימים.
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים בנתיבות באופן מהיר ומקצועי 0543558887


החלפת מנעולים בנתיבות - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בנתיבות I מנעול בנתיבות I החלפת מנעול רב בריח בנתיבות I החלפת מנעול פלדלת בנתיבות I החלפת צילינדר בנתיבות | מנעולן בנתיבות  I החלפת מנעולים  I פורץ מנעולים בנתיבות I פורץ רכבים בנתיבות  I פורץ דלתות בנתיבות I תיקון דלתות בנתיבות

 
Bookmark and Share

מנעולן