מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים בסביון


24 שעות
החלפת מנעולים בסביון

מעוניינים בשירות החלפת מנעולים בסביון? 
 
מנעולן בסביון מחזיק בניידת השירות שלו מגוון רחב של צילינדרים מכל הסוגים והחברות לכל הדלתות הקיימות.
המנעולנים של חי מנעולים מבצעים את העבודה הנדרשת בצורה מקצועית ואמינה. אנו פועלים באישור משטרתי כך שאתם יכולים להיות רגועים לגבי מי שאתם מכניסים לביתכם. מנעולן בסביון הינו מנעולן מוסמך אשר עבר קורס מנעולנות מקצועי והוסמך על פי חוק להחליף מנעולים בסביון (או בכל מקום אחר) וכן לפרוץ דלתות.באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים בסביון?

 
בעת מעבר דירה- חשוב מאוד להחליף מנעול בדירה החדשה מיד בכניסתנו אליה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר וכרגע מסתובב אצל אנשים אחרים כמו הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית, או הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לנו איך לדעת.. לכן כדאי שלא לקחת סיכונים שיפרצו לכם ולבצע החלפת מנעולים בסביון.

במקרה של גניבת/ אובדן המפתח:  מומלץ לבצע החלפת מנעולים במקרה כזה של אובדן עותק ממפתח בכדי למנוע את הסיכון שיש אדם שמסתובב עם עותק המפתח וינסה לפתוח בעזרתו את הדלת שלכם. במידה ויצליח לא יהיו סימני פריצה והוא יוכל לגנוב בשקט כל מה שחפץ בליבו, להסתלק ולכם לא תהיה הוכחה כלל שמישהו בכלל היה בדירתכם. חשוב לציין שמקרה כזה הביטוח לא מכסה. 

במקרה של צילינדר תקול: אם ניסיתם לנעול או לפתוח את הדלת אך הצילינדר לא מסתובב- או שהוא חלוד או שלא משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול .. במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת מנעולים בסביון בדרך כלל או שהמנעולן מאבחן בעיה אחרת.

במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כל בן אדם- בהגיעו הביתה הדלת פרוצה וכל הבית הפוך.. או שהדלת נעולה והמפתח לא פותח וכנראה שסגרו את סוגר הביטחון מבפנים- המחשבות רצות – "אבל איך זה ייתכן" "האם ייתכן שהפורץ עדיין בפנים?" קראו מיד למשטרה ולמנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! לאחר הפריצה נבצע כמובן החלפת מנעולים בסביון.

חי מנעולים מעניקים שירות 24 שעות 7 ימים בשבוע ונשמח לעמוד לרשותכם.


החלפת מנעולים בסביון - תגיות חיפוש: החלפת מנעולים בסביון | להחליף מנעול בסביון I מנעול בסביון I החלפת מנעול רב בריח בסביון  I החלפת מנעול פלדלת בסביון I החלפת צילינדר בסביון I מנעולן בסביון I פורץ מנעולים בסביון I  פורץ רכבים בסביון  I פורץ דלתות בסביון
Bookmark and Share

מנעולן