מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים בעומר


24 שעות
החלפת מנעולים בעומר
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בעומר
 
 

במקרים אלו נדרשת החלפת מנעולים בעומר:

  • שבירת המנעול: לאחר נסיון פריצה או לאחר הזמנת פריצה של המנעולן.

  • בעת מעבר דירה- קיים סיכוי גדול שהמפתח של הדירה שוכפל בעבר וכעת הוא מסתובב אצל אנשים זרים כמו אצל הקבלן, אצל בעל הבית, או הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לכם אפשרות לדעת.. לכן אל תיקחו סיכון שיפרצו לכם לדירה החדשה ותבצעו בהזדמנות הראשונה החלפת מנעולים בעומר.
  • במקרה של גניבת/ אובדן המפתח:  ביצוע החלפת מנעולים בעומר או בכל מקום אחר הכרחית, על מנת שהפורץ לא יכנס לביתכם עם המפתח המקורי! הוא לא ישאיר שום סימני פריצה ואז לא תוכלו להוכיח שפרצו וגנבו לכם דברים- וכמובן הביטוח לא יאמין. לא שווה שתיקחו סיכון בדברים האלה כי לצערנו קרו מקרים.
  • במקרה של צילינדר תקול: אם בניסיון לנעילת או פתיחת הדלת הצילינדר איננו מגיב ולא מסתובב- או שהוא חלוד או שאיננו משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול .. במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת מנעולים בעומר. כמובן שנבדוק את הנושא לעומק ואם אין צורך לבצע החלפה לא נבצע החלפת מנעולים בעומר.

  • במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כל אדם- להגיע הביתה לאחר יום עבודה מתיש ולמצוא את דלת הכניסה פתוחה וכל הבית הפוך.. או שהדלת נעולה ע"י סוגר ביטחון מבפנים- המחשבות רצות... - "אבל איך זה ייתכן?" "אולי הפורץ עדיין בפנים?!?" קראו מיד למשטרה, ולמנעולן מוסמך על מנת שיגיעו במהירות!
    אנו נפרוץ את הדלת במהירות ולאחר מכן נבצע 
    החלפת מנעולים בעומר.


שימוש במנעולן מורשה באישור משטרת ישראל בלבד:

במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים בעומר או בכל מקום אחר, חשוב שההחלפה תבוצע על ידי מנעולן מורשה מוסמך בלבד שמחזיק אישור משטרתי. חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך על מנת שלא ימכור לכם מנעול משומש או מנעול עם מפתח ששיכפל עותק לעצמו חלילה או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.
אנו נותנים בסיום עבודתנו אחריות מלאה על החלפת מנעולים בעומר , זמן האחריות תלוי בסוג הצילינדר שמנעולן בעומר יתקין עבורכם.
אנו מנעולנים מוסמכים, עברנו קורס מנעולנות ואנו נושאים תעודת יושר מהמשטרה, כיוון שבמסגרת עבודת מיגון ומנעולנות זה הכרחי, מפני שאנו נדרשים באופן יומיומי לפרוץ בתים, לבצע החלפת מנעולים בעומר ועוד - פעולות אלו רגישות מבחינה בטיחותית כלומר חודרות לפרטיות הלקוח ומהוות חלק חשוב מהגנת הצרכן. הפיקוח נעשה ע"י משרד העבודה.

נשמח להעניק לכם שירותי החלפת מנעולים בעומר 24 שעות ביממה 0543558887
 

החלפת מנעולים בעומר- להחליף מנעול בעומר I מנעול בעומר I פורץ דלתות בעומר I תיקון דלתות בעומר I החלפת מנעול רב בריח בעומר I החלפת מנעול פלדלת בעומר I החלפת צילינדר בעומר I מנעולן בעומר I פורץ מנעולים בעומר I פורץ רכבים בעומר I החלפת מנעולים 

Bookmark and Share

מנעולן