מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  

 

החלפת מנעולים בפרדסיה


24 שעות
החלפת מנעולים בפרדסיה

לאורך שנים שירותי החלפת מנעולים בפרדסיה ניתנים  ע"י מנעולן בפרדסיה

מנעולן בפרדסיה הוא מנעולן מוסמך מצוות המנעולנים המומחים של חי מנעולים. קיימות לא מעט סיבות שבגינן לקוחות ממהרים להזמין מנעולן בפרדסיה. הסיבה הנפוצה ביותר היא כאשר בעת התקלות במנעול נעול בדלת הכניסה לבית או שהמנעול איננו תקין.
תחום האחריות של מנעולן בפרדסיה הוא לא רק ביצוע החלפת מנעולים בפרדסיה אלא גם ביצוע פריצת מנעולים, שכן, סוג עבודות אלו הן חלק דומיננטי במקצוע המנעולנות וחלק גדול מן ההכשרה של מנעולן מוסמך. כמובן שבנוסף לכך מנעולן בפרדסיה אחראי על ביצוע עבודות רבות נוספות הקשורות למנעולים ודלתות.
נשמח לשמוע ממכם באיזו תקלה נתקלתם או איזו שירות תצטרכו, אנו מתמחים בכל העבודות בתחום, בכל הקשור לדלתות ומנעולים. במידה ומנגנון הנעילה בדלת איננו תקין או שתזדקקו להחלפת צילינדר, תצטרכו להזמין את מנעולן בפרדסיה לשם ביצוע החלפת מנעולים או תיקון דלתות בפרדסיה.

החלפת מנעולים בפרדסיה באישוור משטרתי על פי חוק בלבד

זה לא ברור לאוכלוסיה, אך לא כל המחזיק כלי פריצה וכלי עבודה המיועדים לפריצת מנעולים ודלתות נחשב למנעולן מורשה על פי החוק. יש לבדוק את קיומה של תעודת המנעולן בטרם ביצוע העבודה שכן ביצוע מלאכת פריצה או החלפת מנעול ללא תעודת הסמכה וללא אישור יושר משטרתי תיחשב לעבירה פלילית. יתרה מכך, כאשר חאפרים מנסים לפרוץ דלת או להחליף מנעול בדלת פלדלת ללא שום ידע וניסיון הם עלולים להסב נזק לדלת, למשקוף, לרצפה, למנגנון הנעילה, או שהם עלולים להתקין מנעול בצורה שגויה ולגרום לכך שהפריצה של הגנבים תיעשה בקלות יתרה. כך שכל הניסיון לחסוך מעט כסף יעלה ביוקר בסופו של דבר וחבל.

פרטים נוספים שכדאי לדעת לפני שמזמינים שירות החלפת מנעולים בפרדסיה

במידה והינכם מתגוררים בפרדסיה והסביבה, ונתקלתם בבעיה כלשהי בדלת שלכם, או שהמפתח נתקע / נשבר בצילינדר, זהו הזמן להזמין את מנעולן בפרדסיה לפתור את הבעיה, אולי בעזרת החלפת מנעול צילינדר או על ידי תיקון הדלת הבעיה תיפתר. מומלץ להסביר למנעולן טלפונית, לפני הגעתו, באיזו בעיה מדובר, וככל שתפרטו יותר כך יהיה לכם טוב, לא רק בכדי לדעת מהי העלות המדוייקת של ביקורו, אלא על מנת שהוא יגיע אליכם מצוייד בכל כלי העבודה הנחוצים, כולל סוגי צילינדרים שונים במקרה שתידרש החלפה. 

שירותי חירום? שירות החלפת מנעולים רגיל?

מנעולן בפרדסיה יוכל להגיע לעזרתכם 24/7 תוך מספר דקות אם מדובר במקרים דחופים או בשירותי חירום. אך אם הבעיה סובלת דיחוי יהיה ניתן לקבוע לשעה נוחה , לדוגמא לאחר שעות העבודה שלכם, או בזמנכם הפני והמנעולן יגיע אליכם. אל תתפשרו, הזמינו את המומחים של חי מנעולים, החברה המובילה לשירותי מנעולנות בישראל.

החלפת מנעולים בפרדסיה - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בפרדסיה I מנעולן בפרדסיה I החלפת מנעול רב בריח בפרדסיה I החלפת מנעול פלדלת בפרדסיה I החלפת צילינדר בפרדסיה I מנעול בפרדסיה I פורץ מנעולים בפרדסיה I תיקון דלתות בפרדסיה I פורץ רכבים בפרדסיה I פורץ דלתות בפרדסיה
 
Bookmark and Share

מנעולן