מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים בקרית אונו


24 שעות
החלפת מנעולים בקרית אונו
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בקרית אונו
 

מחפשים שירות החלפת מנעולים בקרית אונו? חי מנעולים מספקים שירותי מנעולנות מקצועיים ואמינים. זמינות, אמינות ואיכות השירות הם בראש מעיינינו. אנו דוגלים בשירות מקצועי ובמחירים הוגנים ונוחים.

  • אנו נושאים עמנו תעודת יושר משטרתית המאפשרת לנו על פי חוק לעסוק במקצוע, ומקנה לנו את האישור החוקי לפרוץ מנעולים ולבצע עבורכם החלפת מנעולים בקרית אונו. לא לכל המגדיר עצמו מנעולן ישנה תעודת יושר מהמשטרה ולכן יש להיזהר ממנעולנים שאין להם אישור מכיוון שהם עלולים להתגלות כנוכלים ולבצע לכם פריצה וגניבה. אנו ממליצים לבקש מהמנעולן אותו אתם מזמינים להציג לכם את האישור ממשטרת ישראל שמעידה על היושר שלו. ובנוסף תעודת הסמכה כמנעולן מורשה המעידה על קורס והשתלמויות שעבר במקצוע.
  • בעת הגיענו לביתכם על מנת לבצע את העבודה לשמה הזמנתם אותנו במקרה זה החלפת מנעולים בקרית אונו נציג בפניכם מגוון צילנדרים בהתאם לתקציבכם ובהתאם לרמת המיגון הנדרשת ותוכלו לבחור במקום.
  • בתור מנעולן בקרית אונו חשוב לי להצהיר שאני נושא עימי תעודת מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל,

רשיונות וביטחונות:

  • חשוב שאתם כלקוחות תזמינו אך ורק מנעולן בקרית אונו אשר נושא תעודה זו, כי מחובתו להציגה לפני עבודה בתחום, או ללקוח או לשוטר המלווה את העבודה. תעודת הסמכה של מנעולן מורשה מעידה על כך שבוצע קורס בהצלחה ושלא קיים עבר פלילי. הרי שהמנעולן אמין. רק אדם שנושא עימו תעודות אלו רשאי על פי חוק לבצע החלפת מנעולים בקרית אונו, או פריצתם.

החלפת מנעולים בקרית אונו - תגיות חיפוש: החלפת מנעולים בקריית אונו | להחליף מנעול בקרית אונו I מנעול בקרית אונו I החלפת מנעול רב בריח בקרית אונו  I החלפת מנעול פלדלת בקרית אונו I החלפת צילינדר בקרית אונו I מנעולן בקרית אונו I פורץ מנעולים בקרית אונו I  פורץ רכבים בקרית אונו  I פורץ דלתות בקרית אונו
 
Bookmark and Share

מנעולן