מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים בראשון לציון


24 שעות
החלפת מנעולים בראשון לציון
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בראשון לציון
 

במידה ואתה זקוק למנעולן בראשון לציון הגעת למקום הנכון. חי מנעולים מעניקים שירות באיזור מגוריך ומגיעים במהירות האפשרית לביצוע העבודה שהזמנת במקרה זה החלפת מנעולים בראשון לציון.
בחברה שלנו מועסקים אך ורק מנעולנים מוסמכים העובדים באישור ממשטרת ישראל ובעלי תעודת הסמכה המעידה שעברו קורס הכשרה בנושא.
אנו שנים רבות בתחום ונשמח לתת לכם 
מספר טיפים לשמירה על ביטחונכם:

  • בחירת המנעול- נפרוס בפניכם מגוון רחב של מנעולים לעולם אל תתפשרו על איכותם של המנעולים, דרשו את הטוב ביותר ותוודאו לפני התקנתו שלמנעול יש תו תקן. עדיף להזמין מנעול מחברה מוכרת וידועה.
    לא בהכרח אבל אם מחירו של הצילינדר גבוה יותר רוב הסיכויים שהוא יותר טוב. לאחר בחירת המנעול אנו נבצע עבורכם החלפת מנעולים בראשון לציון
  • מקצועיות- לצערנו ישנם בעלי מקצוע רבים שמסתובבים בניסיון להתפרנס ולא כולם מחפשים את הדרך הישרה. חשוב לזכור שלא כל המגדיר את עצמו "מנעולן" הוא אכן "מנעולן מוסמך", לא כל מי שמסתובב עם כלי פריצה יכול על פי חוק לפרוץ דלתות ולהחליף מנעולים. לכן יש לדרוש תעודת יושר ממשטרת ישראל ותעודת מנעולן מורשה. את תעודתו של חי מנעולים כמובן ניתן למצוא בצירוף לאתר בלשונית תעודות והסמכות. או לבקש את הצגתה של התעודה טרם העבודה.
  • זיהוי- לפני ביצוע החלפת מנעולים בראשון לציון תידרשו להזדהות מול המנעולן ע"י הצגת אסמכתא שאכן אתם בעלי הדירה וזאת על מנת למנוע הונאה, תצטרכו להציג תעודת זיהוי או כל תעודה או מסמך אחר שמאשרים שאכן מדובר בנכס שלך או לחלופין שיש לך אישור מבעל הנכס להחליף מנעול.
    במידה והמנעולן לא יבצע זיהוי שכזה הוא עלול להתגלות כנוכל שאינו מנעולן מורשה, שצריך להיזהר ממנו, תהליך הזיהוי חייב להתבצע על פי חוק ע"י מנעולנים מורשים וזאת על מנת למנוע מגנבים לפרוץ לדירות.
  • איזור השירות - במידה ואתה מעוניין לחסוך זמן וכסף או ממליצים לך להזמין מנעולן מוסמך מאיזור ראשון לציון או עיר סמוכה או לחלופין חברה שנותנת שירות בפריסה ארצית. במידה ותזמין מנעולן רחוק זמן ההמתנה עלול להיות גדול מאוד וכן יהיה תשלום נוסף עבור המרחק שהמנעולן נאלץ לעבור כדי להגיע לדירתך..

המפתח לדלת הבית אבד? אתם במעבר דירה? החלפת מנעולים בראשון לציון זה חי מנעולים.
החלפת צילינדר בראשון לציון מתבצעת בעיקר מסיבות אלו אך לא רק. גם לאחר פריצה אנו ממליצים להחליף צילינדר או במקרה של אובד מפתח.

מנעולן בראשון לציון יספק עבורכם שירות אמין מהיר ומקצועי בעת החלפת מנעולים בראשון לציון או כל עבודה אחרת הקשורה למנעולים ודלתות.
בנוסף אנו מבצעים: 

החלפת מנעולים לדלתות רב בריח, מנעולים לדלתות חוסם, מנעולים לדלתות פלדלת שונות, החלפת מנעולים לדלתות עץ, החלפת מנעולים לדלתות ברזל, החלפת מנעולים לדלתות זכוכית.
מנעולן בראשון לציון מתקין 
מנעולי רתק לסורגים מלחים מנעולי רתק לדלתות ברזל, מנעולן בראשון לציון מתקין מנעולים מתוחכמים נגד פריצה כמו מנעולי קוד מנעולי שבת, מנעול כספת, מנעול גואל, מנעולי רתק. 

מנעולן בראשון לציון מתקין מנעולים לפי דרישות חברות ביטוח.

 

החלפת מנעולים בראשון לציון - תגיות חיפוש: החלפת מנעולים בראשל"צ | להחליף מנעול בראשון לציון I מנעול בראשון לציון I החלפת מנעול רב בריח בראשון לציון  I החלפת מנעול פלדלת בראשון לציון I החלפת צילינדר בראשון לציון I מנעולן בראשון לציון I פורץ מנעולים בראשון לציון I  פורץ רכבים בראשון לציון I פורץ דלתות בראשון לציון

 

Bookmark and Share

מנעולן