מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים בראש העין


24 שעות
החלפת מנעולים בראש העין
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בראש העין
 


באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים בראש העין?

  • במקרה של גניבה או איבוד המפתח:  כדאי מאוד לבצע החלפת מנעולים בראש העין, בכדי שהפורץ לא ייפרוץ לדירתכם בעזרת המפתח המקורי שלכם! במקרה כזה הוא לא ישאיר כלל סימני פריצה ואז אפילו לא תוכלו להוכיח שפרצו לכם וגנבו לכם דברים- כי הביטוח לא יאמין. לא שווה שתיקחו סיכון על כאלה דברים כי קרו מקרים מעולם.
  • בעת מעבר דירה- מיד בכניסתכם לדירה חדשה חשוב להחליף מיד מנעול מכיוון שהסיכוי שהמפתח שוכפל בעבר ומסתובב כרגע אצל אנשים זרים למא אצלדוג הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית, או  אצל הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לכם איך לדעת.. לכן כדאי מאוד שלא לקחת צ'אנס שיפרצו לכם ולבצע החלפת מנעולים בראש העין
  • במקרה של צילינדר תקול: הצילינדר בדלת אינו מגיב ומסתובב- ישנם כמה אפשרויות- או שהוא עם חלודה או שהוא זקוק לשימון, או שאחד הפינים בצילינדר תקול. במקרה זה אין מנוס והפעולה הדרושה היא החלפת מנעולים בראש העין

  • שבירת המנעול: בשוגג או לאחר נסיון פריצה
  • במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כל אדם- אתם מגיעים הבייתה ומוצאים את דלת הבית פרוצה והכל הפוך.. או שהדלת נעולה ונראה שהכל בסדר אך לפתע המפתח איננו פותח וכנראה שסגרו מבפנים את סוגר הביטחון..! המחשבות רצות- "אבל איך זה יכול להיות", "אולי הפורץ עדיין בפנים?!?" קראו באותו הרגע למשטרה וכמובן למנעולן מוסמך שיגיעו במהירות!
    במקרה זה מנעולן בראש העין יפרוץ את הדלת במהירות, ולאחר מכן יבצע בזריזות כמובן החלפת מנעולים בראש העין.

במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים בראש העין, חשוב שהיא תבוצע על ידי מנעולן מוסמך בלבד, המחזיק אישור משטרתי. חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך בכדי שלא יתן לכם מנעול עם מפתחות ששוכפלו והעותק נשאר אצלו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

אנו מעניקים בסיום עבודתנו אחריות על העבודה שבוצעה במקרה זה החלפת מנעולים בראש העין וזמן האחריות שתינתן תלוי בסוג הצילינדר שתבחרו.
במסגרת העבודה שלנו אנו נדרשים באופן יומיומי לפרוץ בתים, לבצע החלפת מנעולים בראש העין - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ולכן ישנו מוענק אישור משטרתי למי שאינו ביצע מעולם פשע פלילי. אנו מנעולנים מוסמכים שעברנו קורס מנעולנות מקצועי ולנו תעודת יושר מהמשטרה.
נשמח להעניק לכם את שירותנו החלפת מנעולים בראש העין 24 שעות ביממה.החלפת מנעולים בראש העין - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בראש העין I מנעול בראש העין I החלפת מנעול רב בריח בראש העין I החלפת מנעול פלדלת בראש העין I פורץ דלתות בראש העין I החלפת צילינדר בראש העין | מנעולן בראש העין I פורץ מנעולים בראש העין I  פורץ רכבים בראש העיןהחלפת מנעולים 

Bookmark and Share

מנעולן