מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים ברחובות


24 שעות
החלפת מנעולים ברחובות
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים ברחובות
 

באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים ברחובות?

  • בעת מעבר דירה- חשוב להחליף מנעול בדירה החדשה מיד לאחר כניסתכם אליה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר ומסתובב כרגע אצל אנשים זרים כמו הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית, או הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לכם איך לדעת.. לכן כדאי מאוד שלא תיקחו צ'אנס שיפרצו לכם ותבצעו החלפת מנעולים ברחובות.
  • במקרה של גניבה או איבוד המפתח:  כדאי מאוד לבצע החלפת מנעולים ברחובות, על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס בעזרת המפתח המקורי שלכם! במקרה כזה הוא לא ישאיר סימני פריצה ואז אפילו לא תוכלו להוכיח שפרצו לכם ונגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. לא שווה שתיקחו סיכון על דברים כאלה כי קרו מקרים מעולם.
  • שבירת המנעול: אם המנעול נשבר ללא כוונה או שבניסיון פריצה תידרש החלפת מנעולים ברחובות.
  • במקרה של צילינדר תקול: אם בניסיון לנעילה/פתיחה של הדלת הצילינדר אינו מגיב ומסתובב- ישנם כמה אפשרויות- או שהוא עם חלודה או שהוא זקוק לשימון, או שאחד הפינים בצילינדר תקול. במקרה זה אין מנוס והפעולה הדרושה היא החלפת מנעולים ברחובות.

  • במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כולם- מגיעים הבייתה ומוצאים את דלת הבית פרוצה והכל הפוך.. או שהדלת נעולה ונראה שהכל בסדר אך לפתע המפתח לא פותח וכנראה שסגרו מבפנים את סוגר הביטחון המחשבות רצות- "אבל איך זה יכול להיות", "אולי הפורץ עדיין בפנים?!?" קראו באותו הרגע למשטרה וכמובן למנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! אנו נפרוץ את הדלת ולאחר מכן נבצע כמובן החלפת מנעולים ברחובות.

במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים ברחובות, חשוב שתבוצע על ידי מנעולן מוסמך בלבד המחזיק אישור משטרתי. חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך על מנת שלא יתן לכם מנעול עם מפתח ששוכפל עותק לעצמו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

מנעולן ברחובות מעניק בסיום העבודה אחריות, במקרה בעבודת החלפת מנעולים ברחובות זמן האחריות שינתן משתנה, תלוי בסוג הצילינדר שתבחרו.
במסגרת העבודה שלנו אנו נדרשים באופן יומיומי לפרוץ בתים, לבצע החלפת מנעולים ברחובות - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ולכן ישנו אישור משטרתי הניתן למי שאיננו ביצע מעולם פשע פלילי. מנעולן ברחובות הינו מנעולן מוסמך שעבר קורס מנעולנות והוא מחזיק בתעודת יושר מהמשטרה.
נשמח להעניק לכם את שירותנו החלפת מנעולים ברחובות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע - חברת חי מנעולים.

 

החלפת מנעולים ברחובות - תגיות חיפוש: להחליף מנעול ברחובות I מנעול ברחובות I החלפת מנעול רב בריח ברחובות I החלפת מנעול פלדלת ברחובות I החלפת צילינדר ברחובות | מנעולן ברחובות  I  החלפת מנעולים  I פורץ מנעולים ברחובות  I פורץ רכבים ברחובות  I  פורץ דלתות ברחובות
Bookmark and Share

מנעולן