מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים ברמלה


24 שעות
החלפת מנעולים ברמלה

 

זקוקים לשירותי החלפת מנעולים ברמלה? אנו נשמח להעניק לכם את השירות במהירות ויעילות.

לנו מגוון צילינדרים רחב בעלי רמות מיגון שונות ומחירים שונים, נציג בפניכים את המבחר ונבצע עבורכם החלפת מנעולים ברמלה.

מחירי הצילינדרים- עבור דלת פלדלת מתחילים ב249 ש"ח ועד 800 ש"ח הכל תלוי מה תבחרו. מחיר צילינדר לדלת עץ 199 ש"ח. 

 
באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים ברמלה?
 
בעת מעבר דירה- פעולת החלפת מנעול בדירה החדשה משמעותית במיוחד שכן מיד בכניסתנו אליה על מנת לא לקחת סיכונים שיפרצו לדירה בעזרת עותק של המפתח יהיה מומלץ מאוד לבצע החלפת מנעולים ברמלה.
 

במקרה של גניבת/ איבוד המפתח:  על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס בעזרת המפתח שלכם כדאי מאוד להחליף למפתח חדש- לבצע החלפת מנעולים ברמלה, במקרה כזה שיש לגנב את המפתח המקורי שלנו הוא יוכל לפרוץ מבלי להשאיר סימנים של פריצה ובמקרה כזה לא תוכלו להוכיח שגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. אל תיקחו סיכון בדברים האלה כי קרו מקרים.

במקרה של צילינדר תקול:  ניסיתם לנעול או לפתוח את הדלת אך הצילינדר לא מסתובב- או שהוא חלוד או שלא משומן, או התקלקל, במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת צילינדר או שהמנעולן מאבחן בעיה אחרת.

במקרה של פריצה לביתכם: הגעתם הבייתה סוף סוף אך לפתע אתם מבחינים שהדלת פתוחה וכל הבית הפוך!! קראו מיד למשטרה ולמנעולן ברמלה שהינו עובד באישור המשטרה שיגיעו במהירות האפשרית!
לאחר הפריצה נבצע כמובן החלפת מנעולים ברמלה.

אנו מעניקים שירות מנעולן ברמלה 24 שעות ביממה ונשמח לעמוד לרשותכם. 0543558887
החלפת מנעולים ברמלה - תגיות חיפוש: להחליף מנעול ברמלה I מנעול ברמלה I החלפת מנעול רב בריח ברמלה I החלפת מנעול פלדלת ברמלה I החלפת צילינדר ברמלה | מנעולן ברמלה  I החלפת מנעולים  I פורץ רכבים ברמלה I פורץ מנעולים ברמלה I פורץ דלתות ברמלה

Bookmark and Share

מנעולן