מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 


החלפת מנעולים בשדרות


24 שעות
החלפת מנעולים בשדרות
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בשדרות
 
 

חי מנעולים מעניקים שירותי החלפת מנעולים בשדרות וכן מגוון שירותי מיגון ומנעולנות נוספים 24 שעות ביממה.


באילו מקרים נבצע החלפת מנעולים בשדרות?

במקרים אלו ועוד נגלה שהחלפת מנעולים בשדרות היא לא בגדר המלצה אלא הכרח אמיתי:
• בעת כניסה לדירה חדשה- על מנת שהפתח שלכ ישאר אך ורק אצלכם ולא יסתובב אצל זרים, מכיוון שייתכן שמוחזק עותק של המפתח המורכב כעת אצל הדייר הקודם או בעל הבית או הקבלן או המתווך- ולא ניתן לדעת זאת.
• צילינדר המקשה בניסיון לסיבוב לשם פתיחת וסגירת הדלת. או במקרים מתקדמים יתקע את הדלת. הצילינדר ככל הנראה התקלקל ולכן לא יהיה מנוס מלהחליפו ועדיף לפני תקיעת הדלת שיאלץ אותכם לבצע פריצה.
• אובדן/ גניבת מפתח.

 

מומלץ לבצע החלפת מנעולים בשדרות בעזרת מנעולן מוסמך מורשה בלבד:

החלפת מנעולים באשקלון דורשת שירות לא פחות מעולה של מנעולן אמין בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. ועדיף לבחור בחברה גדולה שעובדת בעירך או בפריסה ארצית. 
ברשותנו רשיון משטרתי לביצוע העבודה, אנו מספקים מחירים נוחים ומשתלמים. לנו צוות מנעולנים מקצועי ומנוסה ואלפי לקוחות מרוצים, תוכל להיות בטוח שנבצע את עבודתנו באופן מקצועי ואיכותי ללא פשרות. כל המנעולנים שמועסקים בחי מנעולים הינם מנעולנים מוסמכים שעברו קורס הסמכה.
 
ישנם מספר סוגי צילינדרים:
צילידר משונן - פשוט ביותר לדלת שאינה דלת פלדלת ולכן מחירם של צילינדרים אלה נמוך יחסית.
צילינדר רב בריחי- מיועד לכל דלתות הפלדלת והרב בריח- עובד באמצעות גלגל שיניים הגורם לתנועתם של הבריחים במנגנון ומאפשר נעילת דלת בטוחה יותר. ישנם צילינדרים פשוטים וזולים וישנם יקרים שיתרונותם הוא רמת מיגון גבוהה יותר וכן שימוש לאורך שנים רבות.
מנעולי תלייה- אלו מנעולים שמתקנים בדרך כלל במוסדות ובתי עסק ואחראים לנעילת הדלת ע"י חיבור שני ווים הנסגרים במנעול תלייה, גם במנעולי התלייה ישנם סוגים רבים זולים יותר ויקרים יותר כאשר אם אתם נועלים ציוד יקר ערך אנו ממליצים להשתמש במנעול תלייה איכותי הבטוח יותר.
צילינדר "פרפר"-  צילנדר עם כפתור המופעל ע"י קפיץ, ישנו למעשה מן מפתח קבוע בדלת מהצד הפנימי המקל על עיניין נעילת הדלת בלילות מותקן בבתים פרטיים בבתי אבות ובמקומות ציבוריים
 
חי מנעולים הבחירה הנכונה
כאשר נגיע אליכם על מנת לבצע החלפת מנעולים בשדרות נציג בפניכם מגוון רחב של צילינדרים המיועדים לדלת רב בריח במידת הצורך,אתם תבחרו את המתאים לכם ביותר על פי רמת המיגון הנדרשת וכן על פי המחיר שמתאים לתקציבכם. המגוון הוא גדול-  ישנם צילינדרים העובדים עם כרטיס בקרת שיכפול שתפקידו לבקר שרק בעל הבית יוכל לשכפל את המפתח שלו ובכך מונעים את שכפול המפתח ע"י זרים לדוגמא- העוזרת בית, השכן, או מישהו אח
חי מנעולים מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים בשדרות באופן מהיר ומקצועי 0543558887!החלפת מנעולים בשדרות - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בשדרות I מנעול בשדרות I החלפת מנעול רב בריח בשדרות I החלפת מנעול פלדלת בשדרות I החלפת צילינדר בשדרות | מנעולן בשדרות  I החלפת מנעולים  I פורץ מנעולים בשדרות I פורץ רכבים בשדרות  I תיקון דלתות בשדרות  I פורץ דלתות בשדרות

 
Bookmark and Share

מנעולן