מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  

 

החלפת צילינדר

24 שעות
 
מעוניינים בשירות החלפת צילינדר? חי מנעולים מבצעים החלפת צילינדר מכל הסוגים ולכל הדלתות בשוק בצורה מקצועית ואמינה. אנו פועלים באישור משטרת ישראל כך שאתם יכולים להיות רגועים לגבי מי שאתם מכניסים לביתכם.
כאשר אנו רוצים להחליף צילינדר אנו יכולים לבצע זאת בעצמנו אך אם לא נצליח הנזק שנעשה יהיה כה גדול כך שנשלם יותר מאשר לקרוא למנעולן מוסמך מלכתחילה.
לכן דבר ראשון, נחפש מנעולן שיתן מחיר טוב. נוודא איזה מן צילינדר הוא נותן לנו- זהו דבר חשוב ביותר מכיוון שאנחנו לא רוצים לבצע החלפת צילינדר שוב בעוד שבועיים. אם נחסוך כמה שקלים על החלפת צילינדר אנו יכולים למצוא את עצמנו משלמים פי שניים או שלושה.

באילו מקרים נידרש לבצע החלפת צילינדר?

במקרה של מעבר דירה- חשוב מאוד להחליף צילינדר בדירה חדשה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר ומסתובב אצל אנשים אחרים כדוגמא- הקבלן ש הדירה החדשה, או בעל הבית במקרה של דירה שכורה, או הדייר הקודם.. לכן כדאי מאוד לא לקחת סיכונים כאלה ולבצע החלפת צילינדר כדי לא לקחת סיכונים שיסכנו את רכושנו הפרטי ואת ביטחוננו האישי.

במקרה של גניבת/ איבוד המפתח: במידה וגנבו לכם את המפתח תידרשו לשירות החלפת צילינדר במהירות על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס עם המפתח, במקרה כזה הוא אינו משאיר סימני פריצה ואז לא תוכלו להוכיח שנגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. אל תיקחו סיכון בדברים האלה כי קרו מקרים.

במקרה של צילינדר תקול: במקרה כזה רציתם לנעול/לפתוח את הדלת אך הצילינדר לא מסתובב- או שהוא חלוד או שלא משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול. במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת צילינדר.

במקרה של פריצה לביתכם: זהו הסיוט של כל דייר- בהגיעו הביתה למצוא את הדלת פרוצה וכל הבית הפוך.. או הדלת נעולה והמפתח לא פותח וכנראה שסגרו את סוגר הביטחון מבפנים- המחשבות רצות – "אבל איך זה ייתכן" "אולי הפורץ עדין בפנים?!?" במקרה כזה קראו מיד למשטרה ולמנעולן מוסמך שיגיע במהירות. לאחר הפריצה יבצע כמובן החלפת צילינדר.

ישנם מספר סוגי צילינדרים:
צילידר משונן המיועד לדלתות עץ, פח ואלומיניום- זהו הצילינדר הפשוט ביותר ולכן מחירם של צילינדרים אלה נמוך יחסית.
צילינדר רב בריחי- מיועד לכל דלתות הפלדלת והרב בריחיות – עובד באמצעות גלגל שיניים המניע את כל הבריחים במנגנון ומאפשר נעילת דלת בטוחה יותרברמת מיגון גבוהה יותר. ישנם צילינדרים פשוטים וזולים וישנם יקרים
 הבחירה תלויה ברמת המיגון שאתם דורשים וגם שישמשו אותנו להרבה שנים.
 
  • במגוון הצילינדרים המיועדים לדלת רב בריח ישנם צילינדרים העובדים עם כרטיס בקרת שיכפול שתפקידו לבקר שרק בעל הבית יוכל לשכפל את המפתח שלו ובכך מונעים את שכפול המפתח ע"י זרים (לדוגמא- העוזרת בית, הבייבי סיטר, או מישהו חיצוני שלקח באופן חד פעמי את המפתח)
מנעולי תלייה- אלו מנעולים שנוהגים להתקינם בדרך כלל במוסדות ובתי עסק ואחראים לנעילת הדלת ע"י חיבור שני ווים הנסגר במנעול תלייה, גם במנעולי התלייה ישנם סוגים רבים זולים יותר ויקרים יותר כאשר במידה ואתם נועלים ציוד יקר ערך אנו ממליצים להשתמש במנעול תלייה איכותי המבטיח ביטחון גדול יותר, מנעול התלייה יושב ב"מנעול רתק"- זהו שכבת פלדה העוטפת את מנעול התלייה על מנת שהגישה אליו תהיה קשה ושלא יהיה ניתן לפרוץ את המנעול.
 
צילינדר "פרפר"-  צילנדר כפתור המופעל ע"י קפיץ, מחובר מהמפתח ונקרא מפתח קבוע בדלת, מותקן מצידו הפנימי והדבר מקל על עיניין נעילת הדלת. מותקן בדרך כלל בבתים פרטיים בבתי אבות ובמקומות ציבוריים.מעוניינים להחליף צילינדר לבד?
החלפת צילינדר מתבצעת בדרך כלל לאחר אובדן של מפתח, קלקול של צילינדר, כניסה לבית חדש, סכסוך בין שותפים או בני זוג או מחשד שלמישהו יש מפתח לצילינדר שלכם.
לאחר שקיבלתם החלטה שאתם רוצים להחליף צילינדר עליכם להחליט האם תעשו זאת לבד או שתזמינו מנעולן שיבצע עבורכם החלפת צילינדר.
האמת להחליף צילינדר כמעט כל אחד יכול עם הדרכה נכונה, ואנו נסביר כאן בהמשך בדיוק איך עושים זאת ועל מה חשוב שתשימו לב אבל אם אין לכם את הכלים המתאימים או אם אין לכם את הידע הדרוש כדי להתאים הצילינדר המתאים לדלת שלכם אל תתחילו מכיוון שאתם עלולים לעשות נזק ובסופו של דבר העלות תהיה גבוהה יותר וחבל.

אז מאיפה מתחילים- להחליף צילינדר?
ראשית אתם רוכשים את הצילינדר בחנות או מ מנעולן מורשה, לאחר מכן אתם פותחים את הבורג שבצד הידית בדלת, לאחר שהידית יצאה אתם מורידים את הפלטות שזה כיסוי כל המנגנון. עכשיו אתם אמורים לראות כל המנעול חשוף לפניכם. תפתחו עם בוקסות את הברגים המחברים את המנעול ומקבעים אותו.
עכשיו עליכם לפתוח את הבורג בפרופיל הדלת, זהו הבורג התופס את הצילינדר לדלת. לאחר שפתחתם הצילינדר אמור להחליק לתוך הידיים שלכם.
עכשיו שימו את הצילינדר החדש תכוונו אותו לגלגל שיניים ותסגרו את כל הברגים מחדש.
זה כל הסיפור, שימו לב לכיוונים. בהצלחה.


החלפת צילינדר - תגיות חיפוש: צילינדר I להחליף צילינדר I החלפת צילינדר I החלפת צילינדר בית חדש I איך להחליף צילינדר I החלפת צילינדר רב בריח I החלפת צילינדר לדלת עץ I צילינדר לדלת I צילינדר מאסטר I מחליף צילינדר I החלפת צילינדר פלדלת I החלפת צילינדר הכי זול I מחיר צילינדר I צילינדר לבית I
Bookmark and Share

מנעולן