מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 

מנעולן בקיסריה

24 שעות

מנעולן בקיסריה

חייגו: 054-355-8887

מנעולן בקיסריה
 

ישנם מקרים רבים בהם נזדקק לשירות המנעולן בקיסריה ובלי להיות מוכנים זה יכול לקרות ברגע הכי לא צפוי:
אנו מעניקים את מגוון השירותים האלו ועוד:

החלפת צילינדרים בקיסריה:

מקרה נפוץ של החלפת צילינדרים מתבצע לאחר מעבר לדירה חדשה. חשוב מאוד להיות עירניים ולחליף צילנדר בכל מקרה מכיוון שקרוב לוודאי שישנם לא מעט אנשים שיש בידם מפתח לדירה החדשה שלכם, בין שמדובר בדיירים קודמים, בעל הבית קבלן או אפילו שכן שקיבל עותק מהדייר הקודם, מכיוון שאין באפשרותכם לדעת את המצב כדאי לבצע את פעולת החלפת הצילינדר על כל מקרה שלא יבוא ותבטיחו לעצמכם שקט נפשי.

חי מנעולים מאוד ממליצים לבצע את החלפת הצילינדר כבר ביום הראשון להעברת הריהוט והציוד הפרטי לדירה החדשה. לאחר צעד חשוב זה תוכלו להיות בטוחים שאתם היחידים שיש להם מפתח- ואין לזרים אפשרות להיכנס לדירה שלכם ובעזרת החלפת מנעולים בקיסריה שהינה פעולה פשוטה ומהירה לשפר באופן משמעותי את תחושת הביטחון שלכם בעיר קיסריה.

שעות פעילות בקיסריה:

אנו מספקים שירותים 24 שעות 7 ימים בשבוע בכל איזורי העיר קיסריה ובאיזורה!
בלילה יש תוספת מחיר מינימלי וגם בשבתות.

פריצת מנעולים מכל הסוגים בקיסריה

חי מנעולים מבצעים פריצות קלות ומסובכות במידה ונתקעה לכם הדלת ואתם לא מצליחים לפתוח עם המפתח או שחלילה המפתח אבד או נגנב צרו עימנו קשר ונגיע במהרה בין אם מדובר בצילינדר סיני פשוט או צילנדר רב בריח או אפילו צילינדר מיוחד כגון מנעול עליון נוסף בדלת או נגיע עם כלי הפריצה החדשניים ונפרוץ במהרה ובבטחון ותוכלו להיכנס בשלווה הבייתה.

פריצת דלת נעולה בקיסריה

במידה ונתקלתם במצב בו יצאתם מהדירה וגיליתם שדלת הכניסה נטרקה מאחוריכם זהו מצב המצריך קריאה אלינו ואנו נגיע במהרה.
במרבית המקרים משתמשים במפתח כדי לפתוח את הדלת, אך ישנם גם מנעולים ביומטריים הקוראים טביעות אצבע והם עלולים להתקלקל- גם בנושא זה אנו נמצא פתרון מיידי ונגיע לעזרתכם. בנוסף, במידה והמפתח של ביתכם נותר ברכב אנו נוכל לסייע ע"י פריצת הרכב.

 


פריצת רכבים, פריצת כספות ועוד.

חי מנעולים נושאים תעודות מנעולן מוסמך וכמובן אישור עבודה ממשטרת ישראל. לא כל מנעולן הוא מנעולן מוסמך ויש לשים דגש על כך בעת בחירת מנעולן.
 

מנעולן בקיסריה

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בקיסריה באישור המשטרה

מנעולן קיסריה - תגיות חיפוש: מנעולים בקיסריה I פורץ מנעולים בקיסריה I מנעולן בקיסריה I החלפת מנעולים בקיסריה I החלפת צילינדר קיסריה I מנעולן רכב בקיסריה I מנעולן לרכב בקיסריה I מפתח לרכב קיסריה I תיקון דלתות קיסריה I מתקן דלתות בקיסריה I פריצת כספות קיסריה I פריצת רכבים קיסריה I פורץ דלתות קיסריה I פתיחת דלתות קיסריה I שלט לשער חשמלי בקיסריה
Bookmark and Share

מנעולן