מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 

מנעולן בקרית טבעון

24 שעות

מנעולן בקרית טבעון
חייגו: 054-355-8887

מנעולן בקרית טבעון

כל אדם נתקל לפחות פעם אחת בחייו בתקרית מעצבנת בה המפתח לא פותח את המנעול, או גרוע מכך, נשבר במנעול, גם של הרכב, והשאיר אותכם תקועים מחוץ לדירה או בתוכה. מנעולים הם מוצרים שנעשה בהם שימושים יום יומיים וכמו כל מוצר שמשתמשים בו בתדירות גבוהה הוא נשחק ומתקלקל, ובתוספת של תחזוקה לא נכונה כמו טריקת הדלת לדוגמא, או לאחר נסיון פריצה או אפילו פתיחת הדלת באגרסיביות. 

עבודתו של מנעולן בקרית טבעון

מנעולן הוא איש מקצוע שעבר הסמכה כלשהי בדר"כ קורס ובעל רשיון ממשטרת ישראל שאחראי על כל הנושא של פריצת מנעולים לבית, לרכב, לכספת ועוד, של החלפת מנעולים, תיקון מנעול וכדומה. עלויות מנעולן נקבעות ומתומחרות לפי סוג העבודה וכן שעות עבודה הנדרשות לתיקון, החלפה, פריצה וכדומה.

המקרים בהם נדרשת פריצת מנעול הם במקרים בהם מפתח אבד, נשבר במנעול, נתקע, או אפילו מנעול שהושחת בעקבות נסיון פריצה.
אנו מבצעים גם פריצת רכבים נעולים. פריצת רכב צריכה להתבצע אך ורק על ידי מנעולן מוסמך ומקצועי, ועם אישור מטעם משטרת ישראל 
לעסוק בפריצה, וחשוב לוודא זאת לפני הזמנתו של בעל המקצוע.

לכל המנעולנים המועסקים בחברתנו ישנם את כל האישורים הנחוצים על מנת לעסוק בתחום באופן חוקי, מצורף פה לאתר וכן נשמח להציג לפני העבודה לפי דרישה. מנעולן בקרית טבעון בעל תעודת הסמכה כמנעולן מוסמך וכן בעל אישור יושר ממשטרת ישראל. נשמח לשרת אתכם 24 שעות ביממה.

מנעולן בקרית טבעון

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בקרית טבעון באישור המשטרהמנעולן קרית טבעון - תגיות חיפוש: מנעולנים בקרית טבעון I פורץ מנעולים בקרית טבעון I מנעולן בקרית טבעון I החלפת מנעולים בקרית טבעון I החלפת צילינדר קרית טבעון I מנעולן רכב בקרית טבעון I מנעולן לרכב בטבעון I מפתח לרכב קרית טבעון I תיקון דלתות קרית טבעון I מתקן דלתות בקרית טבעון I פריצת כספות קרית טבעון I פריצת רכבים קרית טבעון I פורץ דלתות בקרית טבעון I פתיחת דלתות קרית טבעון I שלט לשער חשמלי בקרית טבעון

 
Bookmark and Share

מנעולן