מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  
 

פורץ מנעולים במודיעין 


24 שעות

 
 

פריצת דלת מתבצעת בידי בעל מקצוע מוסמך מתחום המנעולים בלבד מכיוון שמדובר בפעולה מורכבת.
הניסיון של פורץ מנעולים במודיעין או בכל מקום אחר הוא חשוב במיוחד על מנת שלא תיפלו על חובבן שיעשה נזק, כי בעל ניסיון לא יגרום לנזק.

אופן תהליך פריצת דלת פלדלת- ראשית שוברים את הצילינדר בעזרת מקדחה ואז מוצאים את המנגנון של הדלת, את הצירים והצילינדר. לאחר מכן פורץ מנעולים במודיעין מתאים את שיטת הפריצה המתאימה באופן מקצועי. בחירת שיטת הפריצה תהיה תלויה בסוג המנעול שיש בדלת ובסוג הדלת המותקנת בביתכם.


זמן הפריצה- תלוי באיזה סוג דלת מדובר. דלתות פלדלת ודלתות ממ"ד ידרשו זמן ארוך יותר. הזמן משתנה בין סוג לסוג של דלת וכן תלוי בשיטת הפריצה שנבחרה.

פורץ מנעולים במודיעין מכבים רעות מחוייב לביצוע פריצות באופן מקצועי בהחזקת כלי עבודה מקצועיים. מהסיבה שהמטרה הסופית היא לא רק פריצת הדלת,  אלא החזרת הדלת למצב תקין ומקורי ללא שום סימני פריצה או נזק.

מדוע בחירה בפורץ מנעולים במודיעין מטעם חברת חי מנעולים היא הטובה ביותר? 

אמינות: אנו בעלי ותק של שנים וברשותנו תעודת יושר ממשטרת ישראל. 

תעודות והסמכות: ברשותנו כל האישורים הנחוצים לעיסוק במקצוע באופן חוקי, לנו תעודת יושר משטרתית ותעודת מנעולן מורשה- לכל עובדי החברה. שימו לב! לא כל בעל מקצוע מחזיק באישורי עבודה אלו.

זמינות: השירותים הניתנים זמינים עבורכם 24/7 גם בשבתות, חגים ומועדים.

שירות מעל ומעבר: השירות שמעניק פורץ מנעולים במודיעין ללקוחותיו הינו אדיב ומקצועי במיוחד. 

חברה גדולה: חברת "חי מנעולים" בעלת ניסיון של שנים רבות, תינתן אחריות על כל עבודה מטעמנו.

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין פורץ מנעולים במודיעין והסביבה

שיטת הפריצה היום בהקבלה לשיטת הפריצה בעבר:

המקצוע פורץ מנעולים נחשב למקצוע עתיק במיוחד. 
כיום- פריצת מנעולים במודיעין או בכל מקום אחר מתבצעת על ידי קדיחה בצילינדר ושבירתו, קיימים יתרונות וחסרונות לכך, החיסרון העיקרי זה שהצילינדר יוצא מכלל שימוש ולכן הפעולה יוצרת את הצורך או את האילוץ להחליפו בצילינדר חדש. היתרון העיקרי הוא שלא נגרם נזק לדלת. 
בעבר- היו פורצים באמצעות לום- מוט ברזל, הפריצה היתה אגרסיבית ואלימה ונזק רב היה נגרם לדלת ולעיתים הנזק היה בלתי הפיך והדלת התה מתקמת לחלוטין, לא תמיד היו מצליחים לתקן את הדלתות אחרי פריצות. 
פריצת מנעולים במודיעין מכבים רעות זה חי מנעולים.

שימוש במנעולים:

ביטחון הבית, וביטחון העסק, המכונית והרכוש החשוב הנעול בכספת- על אלו ועוד חשובים לנו מאוד, ולכן אנו משתמשים במנעולים וכמה שיותר וזאת כדי להגן על הדברים היקרים לנו ביותר מפני פריצות או גניבות.
לעיתים, שדרוג מערכת הנעילה, החלפת מנעול מקולקל, ביצוע פריצה לרכב, לבית או לכספת, יהיו כחלק ממערך ההגנה שלנו ויוכלו למנוע פריצות רבות. החלפת צילינדר בבית מגנה עלינו על המשפחה שלנו ועל הרכוש היקר שאנו שומרים בבית. למנעולים תפקיד חשוב בחיינו, ולפעמים אנו נוטים לקחת את המנעולים כמובן מאליו.תגיות חיפוש: פורץ מנעולים במודיעין | פריצת מנעולים במודיעין | מנעולן במודיעין | מנעולים במודיעין | פריצה במודיעין | החלפת מנעולים במודיעין |

 

Bookmark and Share

מנעולן