מנעולן | חי מנעולים

מנעולן


  

שירות לדלתות רב בריח


 

על השירות שלנו לדלתות רב בריח:

ישנם מקרים רבים בהם נזדקק לשירותי מנעולן מוסמך הדבר יכול לקרות בזמן ההכי לא צפוי וכאשר אנו לא מוכנים, מסיבה זו חשוב לשמור את מספר המנעולן אותו בחרנו להזמין בקביעות לשירותי מנעולנות עבורנו- כי בעת לחץ לא יהיה לנו זמן לסקור מיהו מנעולן אמין וחלילה נזמין "חאפר".
חשוב לנו לספר לכם לפני שאתם בוחרים להזמין אותנו או כל מנעולן אחר שאנו נושאים תעודות הסמכה לכל טכנאינו כמנעולנים מוסמכים ואנו בעלי אישורים ממשטרת ישראל לעבודה כשירה ואמינה.
אנו חי מנעולים מספקים שירותי מיגון ומנעולנות 24 שעות 7 ימים בשבוע בפריסה ארצית.
יש תוספת מחיר מינימלית בלילות בשבתות וחגים.
 

תיקון דלתות רב בריח:

ישנן סיבות רבות שאנו מקבלים קריאה לדלתות רב בריח והרוב של הקריאות הוא תיקון פשוט. מקרה נפוץ של תקלות בדלתות הוא שחיקת הצילינדר והצורך להחליפו לחדש. מקרה נוסף הוא הצורך בכיוון הדלת שזו העבודה הפשוטה ביותר ולכן מתומחרת במחיר המינימלי ביותר- רק עבור שירות. ישנן תקלות מסובכות יותר לדוגמא מנגנון הדלת לא עובד יותר וגורם לתקיעת הדלת- מקרה זה איננו נפוץ וקורה לאחר שנים רבות וארוכות שאיננו הוחלף. מנגנון הדלת הוא חלק יקר ומרכזי בדלת.
 

פריצת דלתות רב בריח:

אנו חי מנעולים מתמחים בפריצות דלתות רב בריח מקלות ועד מסובכות לכל סוגי המנעולים. במקרה שהמפתח אבד/ נגנב או שהדלת תקועה נשמח להגיע במהירות האפשרית, בין אם מדובר בצילינדר פשוט של רב בריח או צילנדר רב בריח יוקרתי של דלת מעוצבת או באם מדובר אפילו בצילינדר מיוחד ומתוסבך לפריצה כמו מנעול עליון נוסף בדלת של רב בריח אנו נגיע עם כלי הפריצה החדשניים ונפרוץ במהרה על מנת שתוכלו להיכנס בשלווה הבייתה ותישמרו על הביטחון שלכם ברמה הגבוהה ביותר.  

Bookmark and Share

מנעולן