זקוקים ל- תיקון תריס חשמלי?


 

יש לכם תריס חשמלי שהתקלקל? לא עולה או יורד? שלבי התריס התנתקו?
אנחנו הפיתרון! חי מנעולים מומחים בתיקון תריסים חשמליים מכל סוג כולל תיקון שיפוץ והחלפת מנועים.

אנו מספקים שירות מלא לתיקון תריסים חשמליים:

  • תיקון תריסים חשמליים- בכל גודל מכל סוג.
  • שיפוץ מנוע לתריס חשמלי - תיקון מנוע לתריסים חשמליים, תיקון והחלפת מכלולים ומנגנון.
  • החלפת מנועים לתריסים חשמליים מכל סוג.
  • חיזוק וכיוון תריסים חשמליים.
  • פתרונות לנעילת תריסים וחלונות הזזה, התקנת מנעול פין לתריס כולל הוספת מנעול לתריס חשמלי וחלון הזזה למניעת פריצה.
  • טיפול ואחזקה לכל סוג תריס חשמלי.
תקלות נפוצות בתריס חשמלי:

לעיתים קורה שאנחנו שוכחים חפצים מתחת לתריס החשמלי ואז הורדה של התריס יוצרת תקיעה במנגנון התריס. לאחר מכן יכול להיות שהתריס לא יעלה.

לפעמים בלאי טבעי של החומר גורם לתקלות בתריס החשמלי, זה בא לידי ביטוי בשחיקת ושבירת חלקים, שבירת קפיצים בשלבים, לפעמים גם המנוע נשחק ואנו נדרשים לתיקון או החלפת מנוע.

החלפת מנוע לתריס חשמלי:

בהחלפת מנוע לתריס חשמלי עומדות בפנינו מספר אפשרויות. חברות זולות אשר בדרך כלל השירות הינו גרוע ולכן המחיר בהתאם ומנועים איכותיים מחברות מובילות כגון סומפי אשר אותן ניתן להתקין בראש שקט לשנים ארוכות.
חשוב לבחור במנוע עם יכולת הרמה של 50 אחוז יותר ממשקל התריס לדוגמא: תריס ששוקל 100 קילו מומלץ להשתמש במנוע שמסוגל להרים 150 קילו. זה מאריך את חיי המנוע שלא מתאמץ ומקנה פעילות שקטה ואיכותית של המנוע.
 

 

Top pageTop page
איזורי שירות: סניף מרכז וגוש דן: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון ,גני תקווה, קרית אונו, יהוד, אור יהודה, סביון, הרצליה, רעננה, הוד השרון, 
סניף שפלה : לוד, רמלה, שוהם, מודיעין, בית דגן, באר יעקב, נס ציונה, רחובות, יבנה, גדרה, קרית עקרון, מזכרת בתיה, אשדוד, גן יבנה, קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת.