אומנות הפריצה | חי מנעולים | 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> אומנות הפריצה של מנעולן באשקלון

אומנות הפריצה של מנעולן באשקלון

 

מלאכת הפריצה פותחת עבורכם דלתות חדשות

מנעולים של דלתות מונים סוגים רבים ומגוונים, בעלי רמות מיגון שונות. כמו כן ישנן דלתות מחומרים אחרים- זכוכית, פלדה, עץ, ברזל, אלומיניום, ועוד שמתאימים להם מנעולים שונים.
גם למכוניות יש סוגים שונים של מנעולים, לרכבים רבים קיים מנגנון נעילה פשוט אך חזק וזה בלתי אפשרי לשבור אותו בקלות, בוודאי שלא בעזרת הידיים, בדומה למנעולי דלתות.

פריצת מנעול של רכב או של דלת ביתית כרוכה בשימוש בכלי פריצה מיוחדים, הפורץ שמחזיק בהם צריך להיות מוסמך בעל רשיון ונחשב לאומן במגוון סוגי הפריצה שמכיר.
מנעולן באשקלון הינו מנעולן מוסמך, בעל ידע מתקדם בכל הקשור למנולים זה שנים רבות. הוא מחזיק בכלי עבודה מתקדמים, זריז ובעל תעודות הסמכה ותעודת יושר.

מלאכת הפריצה- אומנות או פעולה פשוטה לביצוע?

פריצת מנעולי צילינדר, במיוחד של דלתות עץ בהחלט יכולה להיות בדיוק כפי שרואים בסרטים, כמובן שיש את היוצאים מן הכלל, שבועטים בדלת והיא פשוט נפרצת.
פריצת דלתות זו באמת אומנות, ואם יודעים את הטקטיקה, ומחזיקים בכלי הפריצה המתאימים הפריצה יכולה להתבצע בקלות.

כיום, בישראל, דלת הפלדלת זו הדלת הבטוחה ביותר והנוחה ביותר, ועל כן היא הנפוצה ביותר בקרב האוכלוסיה. מחירה נוח, ורמת המיגון שלה גבוהה גם הודות לחומר ממנו עשויה וגם הודות לבריחים היוצאים ממנה ומעניקים הגנה כפולה ומכופלת.

ביטוח וחוקיות

בתהליך פריצת דלתות בתים מנעולן באשקלון קודח את הצילינדר של המנעול , הצילינדר אינו יקר וקל להחלפה.
אם במהלך פריצת המנעול נגרם נזק, באחראיות המנעולן לשאת בתיקון הנזק שנגרם, ללא חיוב נוסף. 

על פי החוק- מנעולן חייב להחזיק עליו את הרשיונות שברשותו ובאחריות הלקוח להראות מסמך שאכן המנעול והנכס שייכים לו.
 

מנעולן רכב

מנעולן רכב הינו מומחה לפריצת מנעולים, מבצע התקנה והחלפה של מנעולי רכב שונים וכמו כן מתקן מנעולי רכבים. מנעולן רכב הינו פורץ רכבים ופורץ מנעולי רכב במקרה שאדם נתקע מחוץ לרכב ללא מפתחות.

פורץ רכבים באשקלון משתמש בטכניקות רבות, הנפוצה מהן היא טכניקת הכרית בה הוא משחיל כרית בד מיוחדת לרכב דרך חריץ הדלת ומנפח את כרית הבד עד שנוצר רווח בין הדלת למשקוף הדלת. מרווח זה הוא מכניס כלי שבעזרתו הוא "דג" את המפתח או מושך את כפתור הנעילה.

 

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים באשקלון מתמחה בפריצת כל סוגי המנעולים. תפקידו לחלץ אדם אשר נתקע מחוץ לביתו ללא מפתח, וכאשר הוא קורא לפורץ מנעולים באשקלון הוא יודע שתוך מספר דקות מרגע הגעתו הדלת תיפתח.
בנוסף, במידה ועברת דירה, במידה ואבדו לך מפתחות הבית, או שברצונך לשדרג את רמת המיגון, תצטרך לבצע החלפת מנעולים באשקלון, ותקבל מפתחות חדשים.

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר