מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> שירותי פריצה >> איך לפרוץ מנעול של דלת פלדלת

איך לפרוץ מנעול של דלת פלדלת?

פריצת דלת פלדלת

 

למה שתרצו לפרוץ דלת פלדלת בעצמכם ולא בעזרת פורץ דלתות מקצועי?

הגעתם לביתכם לאחר יום ארוך ומעייף, וכל מה שבא לכם זה להיכנס הבייתה, להחליף בגדים, ולישון. 
אך לפתע אתם מגלים שהמפתח לא נמצא בתיק, ולא בכיס, אתם מנסים לשחזר את הזיכרון האחרון של מתי ראיתם את המפתח לאחרונה אך אתם לא זוכרים, האוירה נעשית מעיקה, הנשימה הופכת לכבדה, אתם לא מצליחים להבין מה עושים במקרה כזה.

מה הכי נכון וכדאי לעשות?

הפתרון הנכון במצב כזה הוא להתקשר להזמין מנעולן, שיגיע מיד לפתור את הבעיה שכן הוא מתמחה בפריצת מנעולים, והוא הפיתרון שלכם להיחלץ מהמצב הלא נעים אליו נקלעתם, תוכלו להחזיר את המצב לקדמותו באמצעות הידע הניסיון והציוד המקצועי שמחזיק מנעולן אלא אם כן אתם יכולים לבצע זאת בכוחות עצמכם.

מדריך לפריצת דלת באופן עצמאי

אך אם אין לכם כסף זמין והתקופה קשה ולוחצת, ויש לכם כוח להתעסק ולנסות ויש לכם ידיים טובות וצילינדר חדש אז למה שלא תנסו לפרוץ בעצמכם?
במדריך הבא ניתן לכם מושג ראשוני על תהליך פריצת מנעולים באופן חובבני, שאינו מקצועי כלל, ונאפשר לכם להתאמן ולרכוש מיומנות שעשויה לעזור לכם בשעת צרה כמו המקרה שתיארנו כאשר אין ברשותכם כלי עבודה.
מדריך זה נכתב ע"י מנעולן מוסמך, חי מנעולים, והוא מומלץ לשימושכם האישי בלבד, על דלתכם הפרטית בלבד, אחרת- תיחשבו לעבריינים.

אז איך מבצעים פריצה חובבנית:

איך לפרוץ דלת שננעלה? איך פותחים דלת שננעלה? השיטה הפרימיטיבית ביותר לפרוץ מנעול של דלת פלדלת מבלי להתעסק עם כלי עבודה פועלים על בסיס פינים שאפשר לדחוף באמצעות סיכת ביטחון משרדית במידה הנכונה ובכוח הנכון.  כופפו סיכה שתהיה בצורת L, הכניסו אותה לחור, איפה שיש בליטות ושקעים בחור המנעול, כאשר הפינים והבליטות מגיעות למצב הנכון על פי צורת המפתח המנעול נפתח, אז נסו לשחק עם הפינים של המנעול. תכניסו את הסיכה בצורת L ותלחצו עליה הצידה, ותוך כדי תכניסו סיכה נוספת צמצאו את הפין הנועל ותרימו אותו כלפי מעלה, והופ המנעול נפתח. לאחר אימון ממושך אולי תצליחו להגיע לרמה של מנעולן חובבן. 
דלת פלדלת


לביצוע פריצת מנעול של דלת חייב אישור

לא כל אחד יכול להגיע ולפרוץ על פי תשוקותיו ורצונותיו, פריצת דלת או פריצת מנעולים נחשבת לעניין מחוץ לחוק, זוהי פעולה פלילית לכל דבר במידה ואיננה מתבצעת ע"י בעל מקצוע עם אישור יושר ממשטרת ישראל ועם ההסמכה הנכונה. אם זהו איננו הנכס שלך בעל הנכס יכול לתבוע אותך או לפעול נגדך במספר דרכים. פריצת מנעולים אינה עסק לחובבים, והזמנת מנעולן עשוי להקל עליכם ולחסוך לכם זמן רב. אם בכל זאת תתעקשו לעשות זאת בעצמכם, ומדובר בנכס שלכם תוכלו לרכוש טכניקה ותובנות במדריך הבא. 

מנעולים בדלתות פלדלת של בית


סוג המנעולים שמותקנים בבתים פרטיים בדלת הכניסה, בדלת פלדלת, יהיו מסוג מנעול צילינדר, מנעולים אלו פועלים בעזרת פינים הנלחצים בעוצמות משתנות ע"י סיבוב המפתח. מנעולן מקצועי מסוגל לפרוץ מנעול פינים תוך מספר דקות באמצעות ציוד פריצה מתקדם, שהוא חלק מארגז הכלים שלו שמחזיק כל מנעולן.


מנעולן יוכל לחסוך לכם זמן יקר 

פריצה עצמאית של מנעולים ללא ידע מקדים, ללא ניסיון וללא הוראות מפורטות מהספר יכולה לקחת מספר שעות, ואף לגרום נזק למנעול או לדלת. בנוסף, ולימוד טכניקת הפריצה, האימון, וההצלחה עלולים לקחת לכם זמן רב ואפילו שבועות של אימון. 
מנעולן מקצועי, לעומתכם, יפרוץ בשבילכם את 
הדלת בשניות בודדות, במיוחד אם יש לו ניסיון של כמה שנים.

אל תקשו על עצמכם, כי היום זמן שווה כסף, ואין זמן מיותר לבזבז על למידה של טכניקה שאינה נחוצה באופן יומיומי.
מנעולן משתמש בציוד פריצה מורכב ופותר את בעיות נעילה באמצעות ציוד טכנולוגי מורכב ומשוכלל. 
כיום, מנעולן עשוי להגיע לביתכם בהתראה קצרה במיוחד, גם במקרי חירום וגם באמצע הלילה.


פורץ דלתות ופורץ מנעולים לשירותיכם תמיד, פועלים 24 שעות ביממה 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים