מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> בחירת מנעולן בדרך הנכונה

 

בחירת מנעולן בדרך הנכונה

 

מנעולן הוא בעל מקצוע המתעסק בכל הקשור למנעולים ודלתות ובאחריותו למגן בתים פרטיים, עסקים, רכבים באופן הבטוח והטוב ביותר. אך איך יודעים כיצד לבחור? לאחר שתקראו מאמר זה תדעו מה לשאול ומה צריך לבדוק.


מנעולן מקצועי יוכל למגן את הנכס שלכם מפני פריצות, ויתמחה בכל הקשור למנעולים באופן ישיר ועקיף וידע להמליץ ללקוחותיו על הפתרון הטוב ביותר עבורכם. אם הוא מקצועי העצות שלו יהיו שוות זהב.
חשוב לדעת שמנעולן יכול להיות מורשה ומוסמך אך גם יכול להיות לא מוסמך.
מנעולן מוסמך יהיה בעל תעודת "מנעולן מורשה" ובעל אישור ממשטרת ישראל, ולרוב הוא יתן אחריות על השירות שסיפק ללקוחותיו, במיוחד כאשר מדובר בשירותי תיקון או החלפת חלקים שהם אחוז גבוה מכלל השירותים שמנעולן מספק. 
מנעולן שלמד את המקצוע יספק מענה למקרי חירום ומתן שירותים נוספים בתחום הדורשים מיומנות וניסיון של מנעולן מקצועי שאינו חובבן.

קטגוריות לבחירה נכונה:

אמינות- הדבר החשוב ביותר שחשוב לבחון בבעל מקצוע המנעולן הוא אמינות, יותר מכל מקצוע אחר, האמינות היא החשובה מכל מכיוון שמדובר בביטחונכם הפרטי. בתחום זה העבודה מעניקה למנעולן גישה למידע אישי וסודי של הלקוח כמו קוד סודי, מידע על הימצאות כספת ועוד, לכן חשוב לעבוד עם מנעולן ישר והגון.

מקצועיות-  קיימים מנעולנים רבים, חלקם מקצועיים יותר וחלקם הרבה פחות. המקצועיות חשובה על מנת שיוכל בעל המקצוע להצליח לתקן בעיות ולפתור אותן בדרך הנכונה, וכאשר ישנה בעיה פשוטה ידע לתקן אותה במהירות ויעילות, ולא יעבוד על הבעיה 3 שעות.

זמינות- ידוע שזמינותו של מנעולן פורץ מנעולים הוא עיניין חשוב במיוחד, כי זה לא נעים להמתין מחוץ לדלת נעולה מכל סיבה שהיא- גם אם מדובר במפתח עקום, צילינדר תקול, או באובדן מפתח. במקרה זה נקרא למנעולן שיגיע במהירות המירבית שניתן.

ארגז הכלים של המנעולן ואיכות חלקי החילוף- איכותם של הצילינדרים, איכותם של המנעולים, האם המנעולן מחזיק בכלי עבודה מתקדמים לפריצה? ובאיזו מקדחה משתמש? עם איזה חברות מנעולים הוא עובד? 
ישנם סוגי מנעולים רבים וקיימים פערי איכות אדירים בין מנעול אחד למנעול מסוג שני.

 

חלה עלייה במספר הפריצות בארץ בשנים האחרונות, ובעקבות כך הדרישה להתקנת מנעולים מתוחכמים יותר עלתה, מנעולים חכמים מאבטחים באופן מאסיבי יותר, רמת המיגון שלהם גבוהה במיוחד, ועל כן הם מקשים על הגנבים להצליח לפרוץ את הדלת. 
מנעולן מקצועי אמור לדעת לייעץ באשר לאמצעי המיגון והנעילה שמומלץ להתקין בדלתות שונות. 
מקצועיות המנעולן תימדד גם על פי משך הזמן שנדרש למנעולן לסיים את העבודה, וכן תימדד במניעת נזק לדלת בכל עבודה. 

פורץ מנעולים ומנעולן הינם שמות נרדפים ומקבילים למרות שניתן להסתכל על זה בצורה אחרת, היות ופורץ מנעולים זהו תחום קטן בין כל מגוון עיסוקיו של המנעולן. מה שכן, כל מנעולן הוא פורץ מנעולים, אך לא נכון יהיה לאמר שכל פורץ מנעולים הוא מנעולן.
מנעולן הוא גם פורץ רכבים, הוא גם פורץ כספות, למעשה הוא מתעסק בתחומים רבים ושונים שכולם קשורים אחד בשני פחות או יותר, המשותף לכולם הוא מנעולים. 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים