מנעולן פורץ מנעולים פורץ רכבים | חי מנעולים | 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> בחירת מנעולן בדרך הנכונה

 

בחירת מנעולן בדרך הנכונה

 

מנעולן הוא בעל מקצוע המתעסק בכל הקשור למנעולים ודלתות ובאחריותו למגן בתים פרטיים, עסקים, רכבים באופן הבטוח והטוב ביותר. אך איך יודעים כיצד לבחור? לאחר שתקראו מאמר זה תדעו מה לשאול ומה צריך לבדוק.


מנעולן מקצועי יוכל למגן את הנכס שלכם מפני פריצות, ויתמחה בכל הקשור למנעולים באופן ישיר ועקיף וידע להמליץ ללקוחותיו על הפתרון הטוב ביותר עבורכם. אם הוא מקצועי העצות שלו יהיו שוות זהב.
חשוב לדעת שמנעולן יכול להיות מורשה ומוסמך אך גם יכול להיות לא מוסמך.
מנעולן מוסמך יהיה בעל תעודת "מנעולן מורשה" ובעל אישור ממשטרת ישראל, ולרוב הוא יתן אחריות על השירות שסיפק ללקוחותיו, במיוחד כאשר מדובר בשירותי תיקון או החלפת חלקים שהם אחוז גבוה מכלל השירותים שמנעולן מספק. 

מנעולן שלמד את המקצוע יספק מענה למקרי חירום ומתן שירותים נוספים בתחום הדורשים מיומנות וניסיון של מנעולן מקצועי שאינו חובבן.

 

קטגוריות לבחירה נכונה של מנעולנים:

אמינות- הדבר החשוב ביותר שחשוב לבחון בבעל מקצוע המנעולן הוא אמינות, יותר מכל מקצוע אחר, האמינות היא החשובה מכל מכיוון שמדובר בביטחונכם הפרטי. בתחום זה העבודה מעניקה למנעולן גישה למידע אישי וסודי של הלקוח כמו קוד סודי, מידע על הימצאות כספת ועוד, לכן חשוב לעבוד עם מנעולן ישר והגון.

מקצועיות-  קיימים מנעולנים רבים, חלקם מקצועיים יותר וחלקם הרבה פחות. המקצועיות חשובה על מנת שיוכל בעל המקצוע להצליח לתקן בעיות ולפתור אותן בדרך הנכונה, וכאשר ישנה בעיה פשוטה ידע לתקן אותה במהירות ויעילות, ולא יעבוד על הבעיה 3 שעות.

זמינות- ידוע שזמינותו של מנעולן פורץ מנעולים הוא עיניין חשוב במיוחד, כי זה לא נעים להמתין מחוץ לדלת נעולה מכל סיבה שהיא- גם אם מדובר במפתח עקום, צילינדר תקול, או באובדן מפתח. במקרה זה נקרא למנעולן שיגיע במהירות המירבית שניתן.

ארגז הכלים של המנעולן ואיכות חלקי החילוף- איכותם של הצילינדרים, איכותם של המנעולים, האם המנעולן מחזיק בכלי עבודה מתקדמים לפריצה? ובאיזו מקדחה משתמש? עם איזה חברות מנעולים הוא עובד? 
ישנם סוגי מנעולים רבים וקיימים פערי איכות אדירים בין מנעול אחד למנעול מסוג שני.

 

חלה עלייה במספר הפריצות בארץ בשנים האחרונות, ובעקבות כך הדרישה להתקנת מנעולים מתוחכמים יותר עלתה, מנעולים חכמים מאבטחים באופן מאסיבי יותר, רמת המיגון שלהם גבוהה במיוחד, ועל כן הם מקשים על הגנבים להצליח לפרוץ את הדלת. 
מנעולן מקצועי אמור לדעת לייעץ באשר לאמצעי המיגון והנעילה שמומלץ להתקין בדלתות שונות. 
מקצועיות המנעולן תימדד גם על פי משך הזמן שנדרש למנעולן לסיים את העבודה, וכן תימדד במניעת נזק לדלת בכל עבודה. 

פורץ מנעולים ומנעולן הינם שמות נרדפים ומקבילים למרות שניתן להסתכל על זה בצורה אחרת, היות ופורץ מנעולים זהו תחום קטן בין כל מגוון עיסוקיו של המנעולן. מה שכן, כל מנעולן הוא פורץ מנעולים, אך לא נכון יהיה לאמר שכל פורץ מנעולים הוא מנעולן.
מנעולן מבצע גם פריצת רכבים ופריצת כספות, למעשה הוא מתעסק בתחומים רבים ושונים שכולם קשורים אחד בשני פחות או יותר, המשותף לכולם הוא מנעולים ודלתות.

 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר