החלפת מנעולים בבאר שבע ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים בדרום >> החלפת מנעולים בבאר שבעהחלפת מנעולים בבאר שבע

באילו מקרים נבצע החלפת מנעולים בבאר שבע והסביבה?

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי מיגון ומנעולנות, שירות עיקרי ונפוץ הוא החלפת מנעולים בבאר שבע 24 שעות ביממה. ישנם מקרים רבים ושונים שמביאים לבצע החלפת צילינדר או החלפת מנעול בבאר שבע.

 

במקרים הבאים החלפת מנעולים בבאר שבע איננה בגדר המלצה אלא אילוץ:

  • לאחר אובדן/ גניבת מפתח. ההמלצה להחליף מנעול מהחשש שיפרצו לנו בעזרת המפתח שלנו.
  • כניסה לבית חדש- על מנת לדאוג שהמפתח שלכם ישאר אצלכם בלבד ולא ימצא אצל זרים ההמלצה היא להחליף צילינדר מיד לאחר המעבר הראשוני של הציוד, מכיוון שיתכן מצב שמוחזק עותק של המפתח בידיו של הדייר הקודם או בעל הבית או המתווך וכו'- ולא ניתן לדעת זאת.
  • בקושי בעת ניסיון לסובב את המפתח לשם פתיחת ונעילת הדלת, בשחיקה מתקדמת הדלת תיתקע.
 

החלפת צילינדר בבאר שבע:

מנעולן בב"ש מספק שירות במרחב הדרום והשפלה, מספק שירותי מנעולנות מתקדמים, שירותי פריצת דלתות, פריצת רכבים, פריצת מנעולים, תיקון דלתות קיצור דלתות ועוד..
מנעולן בבאר שבע בעל תעודת מנעולן מורשה ואישור יושר ממשטרת ישראל.
במקרים מסוימים לא תוכלו להסתדר בעצמכם ללא בעל מקצוע, גם אם יהיו ברשותכם כלי עבודה וניסיון, ולכן אנחנו כאן, אז אם המפתח אבד, הדלת תקועה או שהרכב ננעל עם המפתח בפנים אנחנו לשירותכם 24 שעות ביממה.


באמצעות שימוש בשירותי מנעולנות מקצועיים של חברתנו תוכלו להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בהגינות במקצועיות וללא הסבת נזק לסביבה.

ישנם מספר סוגי צילינדרים:

  • צילינדר משונן -  צילינדר פשוט המותאם לדלתות עץ ואלומיניום ולכן מחירו של צילינדר זה נמוך יחסית לשאר הסוגים
  • מנעול צילינדר - מיועד לכל סוגי דלתות הפלדלת- מופעל באמצעות גלגל שיניים המניע את בריחי המנגנון ומאפשר נעילת דלת באופן בטוח יותר מצילינדר משונן. ישנו מגוון רחב וסוגים שונים של צילינדרים- מהפשוטים והזולים ועד האיכותיים ביותר שנבדלים ברמת המיגון שהם מעניקים בעיקר.
  • מנעולי תלייה - מנעולים המותקנים בדרך כלל במוסדות ובתי עסק מופעלים ע"י חיבור שני ווים הנסגרים במנעול תלייה, גם בין מנעולי התלייה ישנם סוגים רבים הבחירה תלויה ברמת המיגון שאתם דורשים ובתקציבכם.
  • צילינדר פרפר או כפתור - נראה כמו מן מפתח קבוע המחובר לצידה הפנימי של הדלת יתרונו הוא הקלה על עיניין נעילת הדלת. מותקן לרוב בבתים פרטיים בתי אבות ובמקומות ציבוריים למיניהם.
 

שירות החלפת מנעולים בבאר שבע 24 שעות ביממה

מנעולן בבאר שבע מספק שירות מהיר במיוחד גם כאשר מדובר בשעות בלתי שגרתיות וימי שבתון. אנו מכירים את רגעי המצוקה של אנשים התקועים מחוץ לבית או לרכב. פנו אלינו ותקבלו מענה מהיר ואמין.

ניסיון וותק של מנעולן בבאר שבע:

מה שהופך מנעולן מקצועי למקצוען זה ותק וניסיון במקצוע. אין לימוד טוב יותר מ- 15 שנות ניסיון שבהן למדנו, ניסינו, טעינו, גילינו והבנו איך דברים עובדים ואיך לבצע דברים בצורה הטובה ביותר והאיכותית הכי שיש.
 

מה יותר חשוב מהבטיחות שלכם בבית הפרטי שלכם? אנו רואים בבטיחות בבית היבט חשוב ביותר ולא דבר מובן מאליו, חשוב לכל אדם לחיות בביטחון ושקט נפשי שאף אחד לא יכול לחדור לביתו לקחת את חפציו.

אנו מתמחים בשירותי מנעולנות ומיגון הבית והעסק אז אם אתם זקוקים להחלפת מנעול או פורץ מנעולים שיפרוץ עבורכם דלת או כספת הגעתם לבעל המקצוע הנכון. אנו מספקים שירות בתחומים רבים בענף המנעולנות.

 

ביצוע של החלפת מנעולים בבבאר שבע תיעשה בעזרת מנעולן בבאר שבע שיהיה מורשה בלבד:

זוהי כמובן המלצה, אך אנו משערים שלא תירצו להכניס אדם פלילי שלא הולך בדרך הישר לביתכם החלפת מנעולים בבאר שבע דורשת מנעולן מוסמך ומורשה שיהיה מנוסה ואמין בעל תעודת יושר משטרתית ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. ועדיף לבחור בחברה גדולה שעובדת בבאר שבע והסביבה או בפריסה ארצית. 
חברת חי מנעולים מחזיקים ברישיון משטרתי, ומספקים מחירים נוחים ומשתלמים. לנו צוות מקצועי שעבר קורס הסמכה במקצוע מנעולן מורשה ואלפי לקוחות מרוצים, בעת הזמנתך אותנו תוכל להיות בטוח שאנו נבצע עבודה מקצועית ואיכותית. 

 

חי מנעולים הבחירה הנכונה שלך בבאר שבע

כאשר נגיע אליך על מנת לבצע החלפת מנעולים בבאר שבע או בכל מקום אחר נציג בפניך מגוון רחב של צילינדרים שונים המיועדים לדלת רב בריח במידה וזה הצורך, ואתם אלו שתבחרו את המתאים לכם ביותר כן מבחינת רמת המיגון הנדרשת וכן מבחינת תקציבכם. 

המגוון שנציג הוא רחב-  אנו ממליצים בין היתר על צילינדרים המגיעים עם "כרטיס בקרת שיכפול"- תפקידו לבקר שרק לבעל הבית תהיה הזכות לשכפל את המפתח הפרטי שלו ובכך ימנע שכפול לא רצוי של המפתח ע"י זרים לדוגמא- השכן, עוזרת הבית, או מישהו אחר שנתתם לו מפתח באחד הימים.

 

מנעולן בבאר שבע מבצע החלפת מנעולים בבאר שבע במקצועיות רבה


מנעולן בבאר שבע ישמח לספק לכם מידע אודות מבחר ממגוון רחב של צילינדרים בעלי רמות מיגון שונות ועבור דלתות שונות. בנוסף מנעולן בבאר שבע מתחייב למתן שירות מקצועי ואדיב, למחירים הוגנים ונוחים. מנעולן בבאר שבע מוסמך באישור משטרת ישראל. 

 
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים בבאר שבע באופן מהיר ומקצועי 0543558887

החלפת מנעולים בבאר שבע

מנעולנות הוא תחום מורכב ושונה מתחומים אחרים, מנעולנות מורכב ממספר תחומים קטנים ומגוונים אשר דורשים שנים של ניסיון. היום לא כל החפץ בכך יכול להיות מנעולן ולבצע החלפת מנעולים בבאר שבע ולפרוץ לבתים כאשר יש מקרי חירום, אלא חייבים תעודת מנעולן מורשה ובעל ניסיון רב בתחום המנעולנות.
נראה שישנם לא מעט אנשים הנזקקים במהלך חייהם לשירותי החלפת מנעולים בבאר שבע או מקום מגורים אחר וזאת מהסיבה שדלת הבית נמצאת בשימוש מספר פעמים ביום, לכן טבעי שהיא תתבלה עם השנים כמו כל מוצר ופריט אחר בבית. 

מתי יש צורך לבצע החלפת מנעול בבאר שבע?

החלפת מנעול בבאר שבע לרוב מבצעים כאשר מדובר המנעול ישן וחורק, אך לא רק.
החלפת צילינדר מבצעים באופן תדיר הרבה יותר, והסיבות להחלפת צילינדר הן מרובות. לפניכם הסיבה הנפוצה ביותר להחלפת צילינדר בבאר שבע

כניסה לדירה חדשה, מעבר דירה או עסק

כניסה לבית חדש הינו צעד מצויין להבטיח לעצמכם ביטחון מלא בבית החדש. לרוב, אינכם יודעים מי הם האנשים אשר התגוררו לפניכם בדירה, זה חשוב כי אולי נותרו מפתחות נוספים ברשותם, אולי שכפלו והשאירו אצלם למקרה שלא תחליפו צילינדר, הם יבואו עם המפתח ויקחו כסף ויסתלקו. מסיבה זו, חשוב מאוד להזמין עוד ביום מעבר הדירה מנעולן בבאר שבע על מנת להבטיח לכם שקט נפשי.

החלפת מנעולים בבאר שבע על ידי מקצוען

פריצה לבית יכולה להתבצע על ידי מנעולן מקצועי בשעת חירום כאשר אבדו לכם מפתחות הבית או שהם נתקעו במנעול ובעוד מקרים שונים. לאחר מקרה כזה תידרש החלפת צילינדר בבאר שבע ועדיף לצילינדר מתקדם יותר או לצילינדר שהיה מותקן שם קודם לכן. אך ישנם מקרים בהם נפרץ המנעול או מקרים בהם פורצים ניסו לבצע פריצה פלילית לביתכם והשחיתו את המנעול, כך שגם במקרים אלו יהיה צורך לבצע החלפת מנעול בבאר שבע.החלפת מנעולים בבאר שבע - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בבאר שבע I מנעול בבאר שבע I החלפת מנעול רב בריח בבאר שבע I החלפת מנעול פלדלת בבאר שבע I החלפת צילינדר בבאר שבע | מנעולן בבאר שבע  I פורץ מנעולים בבאר שבע  I פורץ רכבים בבאר שבע  I החלפת מנעולים  I  תיקון דלתות בבאר שבע I פורץ דלתות בבאר שבע
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר