מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בדרום >> החלפת מנעולים בבאר שבע
 

החלפת מנעולים


בבאר שבע


החלפת מנעול בבאר שבע
 

באילו מקרים נבצע החלפת מנעולים בבאר שבע והסביבה?

"חי מנעולים" מעניקים מגוון רחב של שירותי מיגון ומנעולנות, שירות עיקרי ונפוץ הוא החלפת מנעולים בבאר שבע 24 שעות ביממה. ישנם מקרים רבים ושונים שמביאים לבצע החלפת צילינדר או החלפת מנעול בבאר שבע.

 

במקרים הבאים החלפת מנעולים בבאר שבע איננה בגדר המלצה אלא אילוץ:

  • לאחר אובדן/ גניבת מפתח. ההמלצה להחליף מנעול מהחשש שיפרצו לנו בעזרת המפתח שלנו.
  • כניסה לבית חדש- על מנת לדאוג שהמפתח שלכם ישאר אצלכם בלבד ולא ימצא אצל זרים ההמלצה היא להחליף צילינדר מיד לאחר המעבר הראשוני של הציוד, מכיוון שיתכן מצב שמוחזק עותק של המפתח בידיו של הדייר הקודם או בעל הבית או המתווך וכו'- ולא ניתן לדעת זאת.
  • בקושי בעת ניסיון לסובב את המפתח לשם פתיחת ונעילת הדלת, בשחיקה מתקדמת הדלת תיתקע.
 

ישנם מספר סוגי צילינדרים:

צילינדר משונן -  צילינדר פשוט המותאם לדלתות עץ ואלומיניום ולכן מחירו של צילינדר זה נמוך יחסית לשאר הסוגים
מנעול צילינדר - מיועד לכל סוגי דלתות הפלדלת- מופעל באמצעות גלגל שיניים המניע את בריחי המנגנון ומאפשר נעילת דלת באופן בטוח יותר מצילינדר משונן. ישנו מגוון רחב וסוגים שונים של צילינדרים- מהפשוטים והזולים ועד האיכותיים ביותר שנבדלים ברמת המיגון שהם מעניקים בעיקר.
מנעולי תלייה- מנעולים המותקנים בדרך כלל במוסדות ובתי עסק מופעלים ע"י חיבור שני ווים הנסגרים במנעול תלייה, גם בין מנעולי התלייה ישנם סוגים רבים הבחירה תלויה ברמת המיגון שאתם דורשים ובתקציבכם.
צילינדר "פרפר"-  נקרא גם צילנדר כפתור. נראה כמו מן מפתח קבוע המחובר לצידה 
הפנימי של הדלת יתרונו הוא הקלה על עיניין נעילת הדלת. מותקן לרוב בבתים פרטיים בתי אבות ובמקומות ציבוריים למיניהם.

 

ביצוע של החלפת מנעולים בבבאר שבע תיעשה בעזרת מנעולן בבאר שבע שיהיה מוסמך מורשה בלבד:

זוהי כמובן המלצה, אך אנו משערים שלא תירצו להכניס אדם פלילי שלא הולך בדרך הישר לביתכם החלפת מנעולים בבאר שבע דורשת מנעולן מוסמך ומורשה שיהיה מנוסה ואמין בעל תעודת יושר משטרתית ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. ועדיף לבחור בחברה גדולה שעובדת בבאר שבע והסביבה או בפריסה ארצית. 
חברת חי מנעולים מחזיקים ברישיון משטרתי, ומספקים מחירים נוחים ומשתלמים. לנו צוות מקצועי שעבר קורס הסמכה במקצוע מנעולן מורשה ואלפי לקוחות מרוצים, בעת הזמנתך אותנו תוכל להיות בטוח שאנו נבצע עבודה מקצועית ואיכותית. 

 

חי מנעולים הבחירה הנכונה שלך בבאר שבע

כאשר נגיע אליך על מנת לבצע החלפת מנעולים בבאר שבע או בכל מקום אחר נציג בפניך מגוון רחב של צילינדרים שונים המיועדים לדלת רב בריח במידה וזה הצורך, ואתם אלו שתבחרו את המתאים לכם ביותר כן מבחינת רמת המיגון הנדרשת וכן מבחינת תקציבכם. 
המגוון שנציג הוא רחב-  אנו ממליצים בין היתר על צילינדרים המגיעים עם "כרטיס בקרת שיכפול"- תפקידו לבקר שרק לבעל הבית תהיה הזכות לשכפל את המפתח הפרטי שלו ובכך ימנע שכפול לא רצוי של המפתח ע"י זרים לדוגמא- השכן, עוזרת הבית, או מישהו אחר שנתתם לו מפתח באחד הימים.
 

מנעולן בבאר שבע מבצע החלפת מנעולים בבאר שבע במקצועיות רבה


מנעולן בבאר שבע ישמח לספק לכם מידע אודות מבחר ממגוון רחב של צילינדרים בעלי רמות מיגון שונות ועבור דלתות שונות. בנוסף מנעולן בבאר שבע מתחייב למתן שירות מקצועי ואדיב, למחירים הוגנים ונוחים. מנעולן בבאר שבע מוסמך באישור משטרת ישראל. 

 
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים בבאר שבע באופן מהיר ומקצועי 0543558887

החלפת מנעולים בבאר שבע

מנעולנות הוא תחום מורכב ושונה מתחומים אחרים, מנעולנות מורכב ממספר תחומים קטנים ומגוונים אשר דורשים שנים של ניסיון. היום לא כל החפץ בכך יכול להיות מנעולן ולבצע החלפת מנעולים בבאר שבע ולפרוץ לבתים כאשר יש מקרי חירום, אלא חייבים תעודת מנעולן מורשה ובעל ניסיון רב בתחום המנעולנות.
נראה שישנם לא מעט אנשים הנזקקים במהלך חייהם לשירותי החלפת מנעולים בבאר שבע או מקום מגורים אחר וזאת מהסיבה שדלת הבית נמצאת בשימוש מספר פעמים ביום, לכן טבעי שהיא תתבלה עם השנים כמו כל מוצר ופריט אחר בבית. 

מתי יש צורך לבצע החלפת מנעול בבאר שבע?

החלפת מנעול בבאר שבע לרוב מבצעים כאשר מדובר המנעול ישן וחורק, אך לא רק.
החלפת צילינדר מבצעים באופן תדיר הרבה יותר, והסיבות להחלפת צילינדר הן מרובות. לפניכם הסיבה הנפוצה ביותר להחלפת צילינדר בבאר שבע

כניסה לדירה חדשה, מעבר דירה או עסק

כניסה לבית חדש הינו צעד מצויין להבטיח לעצמכם ביטחון מלא בבית החדש. לרוב, אינכם יודעים מי הם האנשים אשר התגוררו לפניכם בדירה, זה חשוב כי אולי נותרו מפתחות נוספים ברשותם, אולי שכפלו והשאירו אצלם למקרה שלא תחליפו צילינדר, הם יבואו עם המפתח ויקחו כסף ויסתלקו. מסיבה זו, חשוב מאוד להזמין עוד ביום מעבר הדירה מנעולן בבאר שבע על מנת להבטיח לכם שקט נפשי.

החלפת מנעולים בבאר שבע על ידי מקצוען

פריצה לבית יכולה להתבצע על ידי מנעולן מקצועי בשעת חירום כאשר אבדו לכם מפתחות הבית או שהם נתקעו במנעול ובעוד מקרים שונים. לאחר מקרה כזה תידרש החלפת צילינדר בבאר שבע ועדיף לצילינדר מתקדם יותר או לצילינדר שהיה מותקן שם קודם לכן. אך ישנם מקרים בהם נפרץ המנעול או מקרים בהם פורצים ניסו לבצע פריצה פלילית לביתכם והשחיתו את המנעול, כך שגם במקרים אלו יהיה צורך לבצע החלפת מנעול בבאר שבע.החלפת מנעולים בבאר שבע - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בבאר שבע I מנעול בבאר שבע I החלפת מנעול רב בריח בבאר שבע I החלפת מנעול פלדלת בבאר שבע I החלפת צילינדר בבאר שבע | מנעולן בבאר שבע  I פורץ מנעולים בבאר שבע  I פורץ רכבים בבאר שבע  I החלפת מנעולים  I  תיקון דלתות בבאר שבע I פורץ דלתות בבאר שבע
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים