מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים בגדרה
 

החלפת מנעולים בגדרה


24 שעות
החלפת מנעולים בגדרה
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בגדרה
 

במידה וחיפשת שירות החלפת מנעולים בגדרה הגעת למקום הנכון. חי מנעולים מומחים בכל הקשור לתחום מיגון ומנעולנות, אנו מבצעים במשך שנים החלפת מנעולים בגדרה במקצועיות רבה. חשוב לנו לספר שצוות המנעטלנים שלנו הינם מנעולנים מוסמכים בלבד שיודעים את העבודה היטב, כאשר קיים לכל אחד מהם אישור יושר ממשטרת ישראל, והם עברו קורס הסמכה.

כשתזמין את שירותנו תיחשף לשיטת עבודתנו- נציג בפניך מגוון רחב של מנעולים לבחירתך, ואתה תצטרך לבחור את המתאים לך ביותר מבין מבחר המנעולים לפי המחיר ובמיוחד לפי רמת המיגון הדרושה עבורך, ובעקבות זאת נבצע עבורך החלפת מנעולים בגדרה.

אנו ממליצים לשים לב למספר דגשים בעת החלפת מנעולים בגדרה:

  • לבחור צילינדר בעל רמת מיגון גבוהה מחברה ידועה ומוכרת ועדיף בעל פין נגד קידוח.
  • מומלץ לבחור צילינדר המגיע עם כרטיס בקרת שיכפול- תפקידו למנוע שיכפולים שמתבצעים לא באישור בעל הבית, לדוגמא אם נתנו מפתח לשכן, לילד, לעוזרת בית או למישהו אחר נדע שהוא לא יוכל לשכפל לעצמו עותק נוסף, וכך לא יסתובב לו עותק של מפתח דירתנו בין זרים.
  • חשוב לוודא שהצילינדר מגיע סגור בשקית אטומה או קרטון ואיננו שוכפל מעולם.

החלפת מנעולים בגדרה- מתי מבצעים ומדוע?


החלפת מנעולים בגדרה או בכל מקום אחר תתבצע מכמה סיבות: אובדן / גניבת המפתחות, כאשר נכנסתם לדירה חדשה, או כאשר המנעול הישן כבר חורק. אולם כדאי לפני שתמהרו לבצע החלפת מנעולים בגדרה אנו ממליצים לכם ללמוד מעט על הנושא בכדי שתוכלו לעשות בחירה חכמה ומושכלת יותר.
ראשית, צריך לדעת שלא כל תקלה במנעול מחייבת החלפת מנעול מיידית. יותר מכך, ישנן תקלות פשוטות שתוכלו אפילו בכוחות עצמכם לתקן.
שמירה על הדלת והמנעול זהו נושא חשוב במניעת תקלות חוזרות והרס של מנעולים, ישנם מספר דברים שאנו ממליצים להימנע מהם בכל אופן- טריקת דלת, תליית פריטים על ידית הדלת, ומניעת משחק עם הדלת, כלומר שהילדים לא יפתחו ויסגרו וינעלו את הדלת עשרות פעמים בשעה, הדלת היא לא משחק ועלולה להתקלקל ויותר חשוב מזה עלולה להיסגר לילדים על האצבעות. זהו דבר שאנו חייבים להדגיש מכיוון שנתקלים בתופעה זאת המון פעמים. שמירה חיי המנעול תביא למניעה של צורך בהחלפת מנעולים ותחסוך לכם את אי הנעימות והפרוצדורה הנגרמים כתוצאה מקלקול המנעול. 

 

הוספת מנעול כספת עליון בדלת:

לפעמים במקום ביצוע החלפת מנעול ניתן פשוט להוסיף מנעול נוסף לדלת, מנעול כספת עליון מהוות הגנה מושלמת עבור מניעת פריצת הדלת שלכם, אפילו אם מנעול אחד לא בשימוש, מנעול כספת עליון מהווה גורם הרתעה משמעותי מול הפורץ הפוטנציאלי. 
בימינו כאשר תחום המנעולים הפך לתחום טכנולוגי מורכב ומתקדם הדרך הפשוטה ביותר להשתדרג מבחינה טכנולוגית בדלת היא פשוט לקנות את אחד המנעולים מהסדרות האחרונות של המותגים המובילים. חברות מנעולים רבות מציעות מבחר גדול של אמצעי נעילה חדשניים המספקים מענה לצרכים בטיחותיים שעלולים להתעורר.

החלפת מנעולים צריכה להתבצע אך ורק על ידי מנעולן מורשה אשר החלפת מנעולים היא לחם חוקם היום יומי. עבודה שאינה מקצועית או מרושלת עלולה לגרום לנזק בהמשך.
מומלץ לוודא שהמנעולן שאיתו תעבדו הינו מנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל ושחלקי הדלת השונים שהוא יתקין על דלתכם הינם מקוריים וסגורים באריזה.
החלפת מנעולים בגדרה אינה אמורה להיערך זמן ארוך, המנעולן שלכם יוכל לבצע אותה בקלות, במומחיות וללא הסבת נזק.

מה הן הסיבות להחלפת צילינדר בגדרה?


החלפת צילינדר בגדרה תתבצע ממספר סיבות: לאחר פריצה (יזומה של הלקוח ע"י מנעולן או פריצה של גנבים) , לאחר מעבר דירה, או לאחר אובדן מפתח. 
אנו מתמחים בתחומים רבים בתחום המנעולנות, בכל הקשור למנעולים, דלתות ומנעולי רכב אנו אלופים.
נשמח לבצע עבורכם החלפת מנעולים בגדרה ולעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

תתקשרו ותתאמו עימנו זמן הגעה ומנעולן בגדרה יגיע אליכם במהרה 0543558887.

החלפת מנעולים בגדרה - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בגדרה I מנעול בגדרה I החלפת מנעול רב בריח בגדרה I החלפת מנעול פלדלת בגדרה I תיקון דלתות בגדרה I החלפת צילינדר בגדרה | מנעולן בגדרה I  פורץ מנעולים בגדרה I  פורץ רכבים בגדרה I  פורץ דלתות בגדרה

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים