החלפת מנעולים בחולון ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בחולוןהחלפת מנעולים בחולון


כאשר מדברים על החלפת מנעולים בחולון הכוונה היא גם להחלפת צילינדר, שכן הצילינדרים מהווים חלק מקבוצת המנעולים, ברוב המקרים ניתן להסתפק בהחלפת צילינדר בלבד ולא יהיה צורך להחליף את כל המנעול- מנגנון הנעילה של הדלת, במיוחד כאשר סיבת החלפת הצילינדר היא בעקבות אובדן מפתח ולא בעקבות תקלה. 

סיבה נפוצה להחלפת צילינדר היא לאחר כניסה לבית חדש - מעבר דירה, הצעד הראשון לביטחון שלכם הוא החלפת צילינדר, על ידי נקיטת צעד זה תוכלו לוודא שאתם הבלעדיים אשר מחזיקים בעותק המפתח לביתכם ואתם הבלעדיים אשר רשאים להיכנס אליו. מוטב לא לקחת סיכון מיותר, בצעו החלפת מנעולים בחולון כבר בהעברת הריהוט הראשוני.

 

מי אנחנו ולמה לבחור דווקא במנעולן בחולון:

אנו מעניקים שירות החלפת מנעולים בחולון ושירותי מנעולנות מתקדמים אחרים הן למגזר הפרטי והם למגזר העיסקי- חנויות, משרדים, מפעלים, מסעדות ועוד, אנו מגיעים במהירות האפשרית לשם ביצוע העבודה שהזמנת במקרה זה החלפת מנעולים בחולון.

אצלנו מועסקים מנעולנים מוסמכים העובדים באישור משטרת ישראל ובעלי תעודת הסמכה המעידה שעברו קורס הכשרה בנושא.

 

בחירת מנעול או צילינדר בעת החלפת מנעולים בחולון

קיימים סוגים רבים של מנעולים ושל צילינדרים וכל סוג יתאים לדלת אחרת, לכן לפני בחירה או רכישת מנעול בחנות או אצל המנעולן בדקו מה סוג הדלת ואיזה גודל מנעול יוכל להיכנס אליה על מנת שלא תיקנו מנעול שאיננו תואם, כמובן שכאשר המנעולן מבצע את העבודה אין לכם מה לדאוג ולבדוק, בהנחה שהוא מקצועי ואמין.

הפעולה הפשוטה והמהירה ביותר היא להזמין את מנעולן בחולון אליכם לדלת ביתכם והוא כבר יבצע את ההתאמה וההתקנה של המנעול ובסופו של דבר המחיר יהיה זהה למרות כל ההתרוצצות שלכם. 

בזמן החלפת צילינדר בחולון ההתאמה של המנעול או הצילינדר לדלת חשובה במיוחד ואפילו קריטית, התקנה רופפת עלולה לגרום לדלת שלכם להיות מועדת לפריצה או לגרום למנעול לצאת מכלל שימוש במהרה, הוא עלול להתקלקל כעבור מספר חודשים במקום מספר שנים בעקבות עומס לא נכון שמכביד על פעולתו.

בחרו במנעולן מורשה עם תעודה באישור משטרת ישראל אשר יציג אותה בפניכם ממש בתחילת העבודה.


 

אנו פועלים 15 שנים בתחום ונשמח לתת לכם טיפים שיסייעו לכם בשמירה על הטחונכם:

 • בעת החלפת המנעולים תצטרכו לבחור מנעול- נפרוס בפניכם מגוון רחב של מנעולים ותצטרכו לבחור מנעול. לעולם אל תתפשרו על איכותם של המנעולים, דרשו את הטוב ביותר ותוודאו לפני התקנתו שלמנעול יש תו תקן. בנוסף עדיף להזמין מנעול מחברה מוכרת וידועה.
  לא תמיד אבל אם מחירו של הצילינדר גבוה יותר רוב הסיכויים שהוא יותר טוב. לאחר בחירת המנעול אנו נבצע עבורכם החלפת מנעולים בחולון. ישנם סוגים רבים של צילינדרים, חלקם מגיעים עם כרטיס בקרת שכפול, וחלקם בעלי הגנה נגד פריצה שקטה. יש להתייעץ עם המנעולן לגביי העדפותיכם והצורך שלכם.

   

 • מקצועיות- חשוב לזכור- ישנם נוכלים רבים שמסתובבים בניסיון להתפרנס ולא כולם מחפשים את הדרך הישרה. לא כל המגדיר את עצמו "מנעולן" הוא אכן מנעולן מוסמך, לכן יש לדרוש תעודת יושר ממשטרת ישראל או תעודת מנעולן מורשה. את תעודתו של חי מנעולים כמובן ניתן למצוא מצורפת לאתר בלשונית תעודות והסמכות..
  לנו ניסיון רב ונוכל לבצע את עבודת החלפת מנעולים בחולון וכן עבודות רבות נוספות במקצועיות זריזות ובמחירים נוחים.

   

 • זיהוי- לפני ביצוע החלפת מנעולים בחולון תצטרכו להזדהות מול המנעולן ע"י הצגת אסמכתא שאכן אתם בעלי הדירה וזאת על מנת למנוע הונאה, תצטרכו להציג תעודת זיהוי או כל תעודה או מסמך אחר שמאשרים שאכן מדובר בנכס שלכם או לחלופין שמאושר לכם להחליף מנעול באותו הנכס.
  אם המנעולן לא יבצע זיהוי שכזה הוא עלול להתגלות כנוכל שאינו מנעולן מורשה, ועדיף מהיזהר ממנו, זיהוי זה חייב להתבצע על פי חוק ע"י מנעולנים מורשים וזאת על מנת למנוע מגנבים לפרוץ לדירות.

 • איזור השירות - במידה ואתה מעוניין לחסוך זמן וכסף נמליץ לך שתזמין מנעולן מוסמך מאיזור חולון או עיר סמוכה או לחלופין חברה שנותנת שירות בפריסה ארצית. במידה ותזמין מנעולן רחוק זמן ההמתנה יהיה עלול להיות גדול יותר וכן יהיה תשלום נוסף עבור המרחק שהמנעולן נאלץ לנסוע.
  השירות שלנו ניתן בחולון בשכונות נאות רחל, קריית שרת, שכונת אגרובנק, קריית איילון- ח-300, נאות יהודית, ג'סי כהן, שירות מנעולן תל גיבורים, שכונת ותיקים, נווה ארזים, קרית רבין, שכונת גרין, נאות שושנים, קרית בן גוריון, ועוד.. זמן הגעה מהיר במיוחד.


מנעולן רב בריח מורשה ומולטילוק מורשה - מנעולן בחולון מספק מוצרי נעילה, מנעולים, צילינדרים של חברות רב בריח ומולטילוק.
מנעולן בחולון מעניק שירותי פריצה והתקנה לכל סוגי הדלתות והמנעולים- עבור דלתות עץ, דלתות פלדה, אלומיניום, דלתות זכוכית.

פריצת מנעולי תליה, פריצת מנעול תליה מוגן ברתק, פריצת מנעול כספת עליון, פריצת צילינדרים לדלת כולל צילינדרים מוגני קידוח, ומוגני פריצה שקטה, פריצת דלת עץ, דלת ברזל, דלת פלדלת, פריצת דלת כניסה לבניין ודלת דירה.
מנעולן בחולון מספק החלפת מנעולים בחולון כולל פריצת מנעולי אופנועים, קטנועים, חיתוך שרשראות, חיתוך מנעולים ועוד...

 

החלפת כל סוגי המנעולים

אנו מתקינים מנעולי כספת עליונים באיכות טובה במיוחד, התקנת צילינדר לדלתות שונות על פי דרישת הלקוח.
אם אתם מעוניינים להתקין להרכיב או לבצע החלפת מנעול מכל סוג פנו לחי מנעולים ונשמח לשרת אתכם.

בנוסף, אנו מספקים עבודות מיוחדות כגון התקנת מחזיר דלת הידראולי לכל סוגי הדלתות, התפקנה והחלפה של משאבה רצפתית לדלת זכוכית, אינטרקום,דלת כניסה פלדלת למשרד ועוד.

בנוסף, תוכלו להשתמש בשירות מנעולן בחולון גם אם אתם מעוניינים בהתקנת או פריצת כספת ביתית, משרדית או גדולה כבדה ורצינית במקצועיות. בכל הקשור למנעולים קשר ישיר או עקיף אנו כאן בשבילכם, שירות מהיר בחולון.
 

החלפת מנעולים בחולון על ידי מנעולן בחולון

ישנם סוגים רבים של מנעולים וצילינדרים. תוכלו להסתכל בעמודה בצד ברשימה המנעולים והצילינדרים במידה ותזדקקו להחלפת מנעולים בחולון. 
החלפת מנעולים בחולון נדרשת לרוב בעקבות מעבר דירה, אובדן מפתח, קלקול הצילינדר או קלקול המנעול, שירות מנעולן יכול להידרש בעקבות פריצה פלילית של גנבים אשר גרמו נזק לדלת ולמנגנון הנעילה של הדלת, כתוצאה מכך יש לבצע החלפת צילינדר בחולון.

סיבה אחרונה להחלפת צילינדר בחולון היא לאחר שמנעולן פרץ את הדלת בעקבות אובדן מפתח והלקוח זקוק לפתיחת הדלת במהירות. במקרה כזה מנעולן בחולון קודח את הצילינדר של הדלת, הדלת נפתחת, ואז הוא יחליף צילינדר.

בשלב זה תפקידכם הוא לבחור את הצילינדר המועדף עליכם, תוכלו לבחור רמת מיגון שמתאימה לכם, ולפי מחיר, שכן, לא כל אדם יוכל להרשות לעצמו לקנות צילינדר ב 1000 ש"ח ולא תמיד יש צורך בכך. לעומת זאת ישנם צילינדרים שמנעולן בחולון יציג לכם שהם סטנדרטים, אבל שימו לב לא לכל הצילינדרים ישנה הגנה מפני שכפול או הגנה מפני פריצה שקטה - יש לשאול את כל השאלות ולבחור בקפידה. 

 

 
החלפת מנעולים בחולון - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בחולון I מנעול בחולון I החלפת מנעול רב בריח בחולון  I החלפת מנעול פלדלת בחולון I החלפת צילינדר בחולון I מנעולן בחולון  I פורץ מנעולים בחולון I פורץ רכבים בחולון I  החלפת מנעול בחולון I  פורץ דלתות בחולון I מחליף מנעול בחולון I מחליף צילינדר לדלת בחולון I תיקון דלתות בחולון

 


 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר