מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בחולון
 


החלפת מנעולים בחולון


24 שעות
החלפת מנעולים בחולון
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בחולון

זקוקים לשירות החלפת מנעולים בחולון מאת מנעולן בחולון? הגעת למקום הנכון. אנו חברת חי מנעולים מעניקים שירות החלפת מנעולים בחולון ושירותי מנעולנות מתקדמים אחרים הן למגזר הפרטי והם למגזר העיסקי- חנויות, משרדים, מפעלים, מסעדות ועוד, אנו ומגיעים במהירות האפשרית לשם ביצוע העבודה שהזמנת במקרה זה החלפת מנעולים בחולון.
אצלנו מועסקים מנעולנים מוסמכים העובדים באישור משטרת ישראל ובעלי תעודת הסמכה המעידה שעברו קורס הכשרה בנושא. אנו פועלים שנים רבות בתחום ונשמח לתת לכם מספר טיפים שיסייעו לכם בשמירה על הטחונכם:

 • בעת החלפת המנעולים תצטרכו לבחור מנעול- נפרוס בפניכם מגוון רחב של מנעולים ותצטרכו לבחור מנעול. לעולם אל תתפשרו על איכותם של המנעולים, דרשו את הטוב ביותר ותוודאו לפני התקנתו שלמנעול יש תו תקן. בנוסף עדיף להזמין מנעול מחברה מוכרת וידועה.
  לא תמיד אבל אם מחירו של הצילינדר גבוה יותר רוב הסיכויים שהוא יותר טוב. לאחר בחירת המנעול אנו נבצע עבורכם החלפת מנעולים בחולון. ישנם סוגים רבים של צילינדרים, חלקם מגיעים עם כרטיס בקרת שכפול, וחלקם בעלי הגנה נגד פריצה שקטה. יש להתייעץ עם המנעולן לגביי העדפותיכם והצורך שלכם.

   
 • מקצועיות- חשוב לזכור- ישנם נוכלים רבים שמסתובבים בניסיון להתפרנס ולא כולם מחפשים את הדרך הישרה. לא כל המגדיר את עצמו "מנעולן" הוא אכן מנעולן מוסמך, לכן יש לדרוש תעודת יושר ממשטרת ישראל או תעודת מנעולן מורשה. את תעודתו של חי מנעולים כמובן ניתן למצוא מצורפת לאתר בלשונית תעודות והסמכות..
  לנו ניסיון רב ונוכל לבצע את עבודת החלפת מנעולים בחולון וכן עבודות רבות נוספות במקצועיות זריזות ובמחירים נוחים.

   
 • זיהוי- לפני ביצוע החלפת מנעולים בחולון תצטרכו להזדהות מול המנעולן ע"י הצגת אסמכתא שאכן אתם בעלי הדירה וזאת על מנת למנוע הונאה, תצטרכו להציג תעודת זיהוי או כל תעודה או מסמך אחר שמאשרים שאכן מדובר בנכס שלכם או לחלופין שמאושר לכם להחליף מנעול באותו הנכס.
  אם המנעולן לא יבצע זיהוי שכזה הוא עלול להתגלות כנוכל שאינו מנעולן מורשה, ועדיף מהיזהר ממנו, זיהוי זה חייב להתבצע על פי חוק ע"י מנעולנים מורשים וזאת על מנת למנוע מגנבים לפרוץ לדירות.
 • איזור השירות - במידה ואתה מעוניין לחסוך זמן וכסף נמליץ לך שתזמין מנעולן מוסמך מאיזור חולון או עיר סמוכה או לחלופין חברה שנותנת שירות בפריסה ארצית. במידה ותזמין מנעולן רחוק זמן ההמתנה יהיה עלול להיות גדול יותר וכן יהיה תשלום נוסף עבור המרחק שהמנעולן נאלץ לנסוע.
  השירות שלנו ניתן בחולון בשכונות נאות רחל, קריית שרת, שכונת אגרובנק, קריית איילון- ח-300, נאות יהודית, ג'סי כהן, שירות מנעולן תל גיבורים, שכונת ותיקים, נווה ארזים, קרית רבין, שכונת גרין, נאות שושנים, קרית בן גוריון, ועוד.. זמן הגעה מהיר במיוחד.


מנעולן רב בריח מורשה ומולטילוק מורשה - מנעולן בחולון מספק מוצרי נעילה, מנעולים, צילינדרים של חברות רב בריח ומולטילוק.
מנעולן בחולון מעניק שירותי פריצה והתקנה לכל סוגי הדלתות והמנעולים- עבור דלתות עץ, דלתות פלדה, אלומיניום, דלתות זכוכית.
פריצת מנעולי תליה,פריצת מנעול תליה מוגן ברתק,פריצת מנעול כספת עליון,פריצת צילינדרים לדלת כולל צילינדרים מוגני קידוח, ומוגני פריצה שקטה, פריצת דלת עץ, דלת ברזל, דלת פלדלת, פריצת דלת כניסה לבניין ודלת דירה.
מנעולן בחולון מספק החלפת מנעולים בחולון כולל פריצת מנעולי אופנועים, קטנועים, חיתוך שרשראות, חיתוך מנעולים ועוד...
פורץ מנעולים בחולון מתקין מנעולי כספת עליוניים באיכות טובה במיוחד מהמותגים מולטילוק ג'ואל או רב בריח, מבצע התקנת מנעול עליון לדלת עץ לדלת כניסה, דלת פלדלת או דלת ברזל. מנעולן בחולון מספק התקנת צילינדר לדלתות שונות על פי דרישת הלקוח.
אז אם אתם מעוניינים להתקין להרכיב או לבצע החלפת מנעול מכל סוג פנו לחי מנעולים ונשמח לשרת אתכם.
בנוסף אנו מספקים עבודות מיוחדות כגון התקנת מחזיר דלת הידראולי לכל סוגי הדלתות, התפקנה והחלפה של משאבה רצפתית לדלת זכוכית, אינטרקום,דלת כניסה פלדלת למשרד ועוד...
נישה נוספת שאנו מספקים היא התקנה של טבעות מחוסמות לחנויות וזאת כהכנה למנעול תליה ומיגון דלת הכניסה לעסק או למחסן
ונדע לבצע גם התקנת סגר בטחון לדלת פלדה כניסה.

המלצה מפי חי מנעולים

רצוי להתקין מנעול כספת עליון המעניק הגנה כפולה ומכופלת של עשרות אחוזים. דירות נפרצות כל יום בישראל, מחובתכם להגן על דירתכם ועל בית העסק שלכם בעזרת מנעול כספת. ההוצאה הינה שולית לעומת הנזק העלול להיגרם ללא התקנת מנעול כספת. הודות להתקנת מנעול עליון לדלת יוגבר הביטחון בנכס שלך. מנעול כספת לדלת משפר משמעותית את מערכת הנעילה ומרתיע גנבים או פורץ פלילי אשר יעדיפו דלתות קלות לפריצה וימנעו הרפתקאות.
מנעולי הכספת המומלצים הם רב בריח, ג'ואל (JUWEL) ומולטילוק. לא מומלץ להתקין מנעול כספת עליון סיני כי הוא הוכח כפחות בטוח ופחות אמין, וייתכן שתחוו אצלו תקלות. רק תיקון אחד שלו ישווה את העלות למנעול רציני ואיכותי מחברה טובה.
בנוסף, תוכלו להשתמש בשירות מנעולן בחולון גם אם אתם מעוניינים בהתקנת או פריצת כספת ביתית, משרדית או גדולה כבדה ורצינית במקצועיות.
בין שירותי הכספת שלנו אנו מספקים פריצת כספת ביתית משרדית ועסקית נדע לבצע שינוי קוד או החלפת קוד לכספת וכן מגוון שירותי פריצה מקצועיים לכספות ומנעולים שונים.
בכל צורך של כל התקנת מנעול צילינדר לדלת או פריצת מנעול מכל סוג פנו אלינו, בכל הקשור למנעולים קשר ישיר או עקיף אנו כאן בשבילכם, שירות מהיר בחולון. 

 

 
החלפת מנעולים בחולון - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בחולון I מנעול בחולון I החלפת מנעול רב בריח בחולון  I החלפת מנעול פלדלת בחולון I החלפת צילינדר בחולון I מנעולן בחולון  I פורץ מנעולים בחולון I פורץ רכבים בחולון I  החלפת מנעול בחולון I  פורץ דלתות בחולון I מחליף מנעול בחולון I מחליף צילינדר לדלת בחולון I תיקון דלתות בחולון

 


 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים