מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים ביבנה
 


החלפת מנעולים ביבנה


24 שעות
החלפת מנעולים ביבנה
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים ביבנה
 

במידה וחיפשת החלפת מנעולים ביבנה הגעת למקום הנכון. אנו מומחים בכל הקשור לתחום המיגון והמנעולנות, במשך שנים אנו מבצעים החלפת מנעולים ביבנה במקצועיות רבה עם אלפי לקוחות מרוצים. חשוב לנו לספר שטכנאינו הינם מנעולנים מוסמכים בלבד שיודעים את העבודה היטב, קיים לכולם אישור יושר ממשטרת ישראל, והם עברו קורס הסמכה.

החלפת מנעולים ביבנה רק אצל המומחים:

כשתזמין אותנו אתה תיחשף לשיטת עבודתנו- נציג בפניך מגוון רחב של מנעולים לבחירתך, ותצטרך לבחור את המתאים לך מבין מבחר המנעולים עפ"י המחיר ובמיוחד עפ"י רמת המיגון הדרושה עבורך, ובעקבות זאת נבצע עבורך החלפת מנעולים ביבנה.

החלפת מנעולים ביבנה
החלפת צילינדר הינה אחת העבודות השכיחות ביותר עבורנו. החלפת מנעולים ביבנה בדלת פלדלת נפוצה מאוד.
מנעול לדלת פלדלת שונה ממנעול פשוט משונן מהסיבה שהמבנה שלו שונה- במרכזו גלגל שיניים אחראי להנעת הבריחים בדלת. מורכב בפינים נגד קידוח ומופעל על ידי מפתח חורים המוגן יותר לשכפול ולהתאמה. בכל דלת פלדלת קיים מנעול כזה ובכל זאת ישנם סוגים שונים.
ישנם מנעולי פלדלת עם כרטיס שכפול, אשר תפקידו של הכרטיס הוא למנוע שכפול של המפתח ללא הצגת כרטיס ובעזרתו אין חשש שהמפתח ימצא אצל זרים. ישנם צילנדרים שמגיעים עם כרטיס שכפול אך השכפול המבוקר לא נאכף בצורה ראויה לכן חשוב להיוועץ עם מנעולן מקצועי.
 

מנעול צילינדר הוא המנעול הנפוץ ביותר עבור בעלי דירות, משרדים, בתים פרטיים ומחסנים.
לרוב כאשר מדברים על החלפת מנעולים מכלילים גם צילינדרים. את מנעול הצילינדר ניתן לפרוץ באופן מקצועי מבלי לגרום נזק לדלת ולמנגנון הנעילה, לרוב ניתן להחליף את הצילינדר בלבד ולא חייב להחליף את כל מנגנון הנעילה של הדלת (המנעול).
החלפת מנעולים תתבצע בעזרת מנעולן מוסמך ומנוסה בתחום המחזיק בתעודתמנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל בעל ידע וכלי עבודה לביצוע החלפת מנעולים ביבנה באופן מהיר, יסודי ונקי.
ישנן סיבות שונות ומגוונות לצורך להחלפת מנעולים ביבנה, אחת הסיבות היא בלאי של הצילינדר או המנעול, שחיקה, נזק חיצוני או שימוש לא נכון. מלבד זאת, ישנן סיבות רבות להחלפת צילינדר- מעבר דירה, אובדן או גניבת מפתח, מפתח שנשבר בצילינדר ומסרב להשתחרר ועוד.
 

בחירה במנעול נכון בעת החלפת מנעולים ביבנה

בטרם בואכם להחליף מנעול מומלץ שתקדישו כמה דקות לקריאה בנושא, אולי הבעיה בכלל בצילינדר אולי נובעת מכך שחסר בורג? אולי צריך שימון? לא תמיד חובה להחליף את המנעול.
קיים מבחר רחב של מנעולים וטווח מחיריהם גדול אף הוא, אך בעזרת יעוץ והכוונה של מנעולן מקצועי תוכלו לבחור באופן נכון ומושכל.
בטיחות הוא האלמנט העיקרי שמתחשבים בו בעת החלפת מנעול, למנעולים רמות מיגון שונות של בטיחות ועמידות בפני פריצה, מכיוון שיש מגוון רחב של מנעולים ורמות מיגון שונות עם מחירים שונים אנו ממליצים לבחון את ההבדלים בין מנעול אחד לשני כולל השוני במחיר ורמת מיגון.

אתם מוזמנים להתייעץ עם המנעולן המוסמך מטעמנו של חי מנעולים שהינו מקצועי עם ניסיון של המון שנים, יש לו ידע והבנה בכל סוגי המנעולים והצילינדרים השונים.

דירתכם מכילה את היקר לכם מכל- משפחתכם וחפציכם האישיים, דירתכם מהווה מקום שבו יש לכם ביטחון ופרטיות, מהווה מן מרחב חשוב בחייכם.
במקרים רבים התפשרות על מנעול זול עלולה לעלות לכם ביוקר, מהסיבה שפריצה למרחב הפרטי והאישי תכאב הרבה יותר מהרכוש שיאבד.
 
לסיכום, פחות חשוב מהי הסיבה שבעקבותיה אתם נאלצים להחליף מנעול, כאשר אתם מבצעים החלפת מנעולים ביבנה מומלץ שתנצלו את ההזדמנות ותשדרגו את ביטחון ביתכם, ביחרו בהזדמנות זאת צילינדר עם רמת מיגון אחת מעל לצילינדר שהיה מותקן בדלת שלכם, ההוצאה הכספית הכרוכה ברכישת צילינדר הרי בלתי נמנעת במילא, על כן מומלץ שתשקיעו עוד טיפה מחשבה ומשאבים וכך תפיקו מן המצב הבלתי נמנע לפחות את הביטחון המירבי, ככל שניתן.אנו מעניקים שירות 24 שעות ביממה צרו קשר 0543558887

חייגו אלינו ומנעולן ביבנה יגיע איכם תוך מספר דקות. 


החלפת מנעולים ביבנה - תגיות חיפוש: להחליף מנעול ביבנה I מנעול ביבנה I החלפת מנעול רב בריח ביבנה I החלפת מנעול פלדלת ביבנה I החלפת צילינדר ביבנה | מנעולן ביבנה  I פורץ מנעולים ביבנה  I  פורץ רכבים ביבנה   I פורץ דלתות ביבנה I החלפת מנעולים  I תיקון דלתות ביבנה 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים