החלפת מנעולים ביפו החל מ- 149 ₪ 🔑 חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים ביפוהחלפת מנעולים ביפו

ומעוניינים להחליף בדלת מנעול שיהיה איכותי עם מנגנון נעילה שמונע פריצה שקטה או פריצה בקידוח או כל מנעול רגיל אחר לבחירתכם, להשגת שירות זה מומלץ מאוד לפנות למנעולן מקצועי אשר מתמחה בהחלפת מנעולים והחלפת צילינדר לכל סוגי הדלתות.

גם אם אתם בעלי ידע טכני ובעלי ידיים טובות , אל תעשו זאת בעצמכם מהסיבה שהנכם עלולים לפגוע במנגנון הנעילה ולגרום לנזק ולעלויות גבוהות יותר ממה שהיה אמור לעלות מלכתחילה. החלפת מנעול בצורה לא נכונה עלולה לפגוע במנגנון האבטחה וכתוצאה מן הפעולה המנעול יהיה פחות יעיל מבחינה בטיחותית והגנתית מפני פריצות.

באפשרותכם להזמין שירות מנעולן מקצועי ומנוסה אשר יתקין עבורכם את המנעול באופן מקצועי ונכון, תוך שימת דגש על כללי התקנה זהירים למניעת פגיעה בדלת.

 

בחירת מנעול ברמת אבטחה מספקת

כאשר אתם ניגשים לבחור מנעול או צילינדר מומלץ מאוד לבחור מנעול בעל רמת אבטחה גבוהה.
אל תזלזלו בבחירת המנעול מכיוון שגנבים ופורצים נעשו לאחרונה מתוחכמים מאוד, וכאשר יתקלו במנעול בעל רמת אבטחה נמוכה הם יוכלו לפרוץ אותו. מסיבה זו מומלץ מאוד להתייעץ עם המנעולן בבחירת המנעול או הצילינדר ולא לסמוך על האינטואיציות שלכם.
מנעולן ביפו בעל ניסיון של 15 שנים בתחום החלפת מנעולים, מחזיק אצלו את רוב המנעולים והצילינדרים המומלצים מכל החברות כך שהוא יוכל לחסוך לכם זמן רב.
 

באילו מצבים מבצעים החלפת מנעולים ביפו?

עייפות החומר - מנעולים ככל שיהיו איכותיים יכולים לעשות את עבודתם כראוי מספר רב של שנים, אך כמו כל חומר גם למנעולים אלו תהיה שחיקה עם הזמן והמנעול כבר לא יתפקד לאחר שנים כמו שאמור לתפקד.

אובדן מפתח- כשמפתח אבד החליפו מיד מפתח כי עלולים לפרוץ לדירתכם.

תקלה מכוונת- תקלה שאדם גרם במתכוון או במזיד על ידי ניסיון פריצה או בניסיון לתקן תקלה בדלת ללא ידע.

מעבר דירה / החלפת דיירים - בכניסה לבית חדש הדבר הראשון שיש לבצע, לפני העברת תכולת הדירה והציוד הוא החלפת מנעוליםמיד לאחר פינוי הדירה תתקשרו למנעולן שיחליף עבורכם את הצילינדר בכניסה לבית.


 

איך מתבצע תהליך החלפת המנעולים?

לאחר שהגעתם להחלטה שברצונכם להחליף את המנעול בבית או במשרד, מצאתם מנעולן שיבצע עבורכם את החלפת המנעולים. הוא יגיע אליכם בזמן שקבעתם עם מבחר של מנעולים ברמות אבטחה שונות לבחירתכם. מיד לאחר שתבחרו את המנעול או הצילינדר שמתאימים לכם, המנעולן יפרק מן הדלת את המנעול הישן ויחל בהתקנת המנעול החדש. לאחר סיום עבודתו של המנעולן הוא ימסור לכם את המפתחות החדשים.
 
 

החלפת צילינדר ביפו

צילינדר הוא אלמנט חשוב ומכריע בבטיחות הדלת והתפקיד העיקרי שלו הוא הפעלת מנגנון הפתיחה והנעילה של הדלת. ישנם סוגים רבים של צילינדרים לדלתות אשר נבדלים אחד מן השני לא רק בשם החברה ובארץ היצור אלא ברמת המיגון שזה מה שהכי מעניין אותנו בתור לקוחות. כמובן שישנם צילינדרים שיתאימו לדלתות פלדלת וישנם שיתאימו לדלתות עץ וזהו הבדל נוסף בין הסוגים השונים.

 

מה ההבדל בין צילינדר למנעול?

הצילינדר והמנעול משלימים את פעילותו של השני – הצילינדר יושב בתוך המנעול ורק על ידי הכנסת מפתח לתוך הצילינדר ניתן יהיה להפעיל את המנעול שהוא מנגנון הנעילה בדלת. למעשה הצילינדר הוא האחראי לפעולת נעילת ופתיחת הדלת, וגם כאשר המנעולן פורץ דלת הוא קודח את הצילינדר בלבד והוא השחקן הראשי כאן.
 

החלפת צילינדר בדלת ביפו:

קיים מגוון רחב של צילינדרים לדלתות במידות שונות, המתאימים לצרכים שונים ובעלי רמת אבטחה שונה. רמת המיגון של הצילינדר בדלת היא הגורם המכריע מה תהיה רמת המיגון הסופית של הדלת.
מומלץ להתייעץ עם מנעולן בעל ידע וניסיון להתאמה של צילינדר לדלת שלך, במטרה להגן מפני פריצות לבית, למשרד או לעסק.
כאשר אתה בוחר מנעולן לשם החלפת צילינדר , אתה בהחלט יכול להיות רגוע שמנעולן ביפו מחברת חי מנעולים משתמש בכל סוגי הצילינדרים האמינים והאיכותיים שבשעת הצורך יעשו את העבודה ויהיו נטולי תקלות ותקיעות.


 

מנעולן מוסמך לשם החלפת צילינדר ביפו:

מנעולן שמבצע החלפת צילינדר או החלפת מנעולים מכל סוג חייב להיות מנעולן מוסמך ולהחזיק בתעודה המאשרת עיסוק חוקי בתחום, בכדי להימנע ממצב של הזמנת אדם לא אמין שמנצל לרעה את הכלים שברשותו.
כמו כן, מנעולן צריך לאשר את זהותך ולוודא שאתה הוא בעל הנכס לפני שהוא מתחיל בביצוע עבודתו. מנעולן ביפו מספק שירותי החלפת צילינדר באופן חוקי עם תעודת מנעולן מורשה ואישור יושר ממשטרת ישראל.

 

החלפת מנעולים ביפו לפי דרישה

גנבים ופורצים בעלי רקע פלילי לא יצליחו להיכנס לדלת הבית שלנו אם היא תקינה וננעלת חלק וטוב, הדלת מספקת לבית הגנה וביטחון שבדברים הפרטיים שלנו אף זר לא יכול לגעת.
הכל בסדר כשהדלת תקינה, אך מה קורה כשהמנעול מתחיל לחרוק, כשהמפתח בקושי זז בתוך הצילינדר, האם עדיין הדלת מגינה עלינו באותה הרמה?

לא, הדלת כבר לא בשיא שלה ויש לתקן את הרכיב הבעייתי, ייתכן שיש להחליף צילינדר, ייתכן שיש צורך לכוון את הדלת או שאולי רק שימון יפתור את הבעיה וימנע ממכם להיתקע מחוץ לבית עם דלת נעולה וחוסר אונים.

אל תחכו לרגע האחרון, הזמינו שירות החלפת מנעולים ביפו ותוכלו ליהנות שוב מדלת תקינה במחיר סביר וזול מבלי לקחת הלוואות על רכישת דלת חדשה.

 

החלפת מנעולים ביפו העתיקה:

תתבצע באופן חוקי על ידי מנעולן מורשה ומוסמך באישור משטרת ישראל. לאחר החלפת הצילינדר ביפו העתיקה תקבלו 5 מפתחות ואחריות מלאה על העבודה ולפעמים גם על הצילינדר והדבר תלוי בצילינדר שתבחרו, ברוב הצילינדרים יש אחריות יצרן.

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר