מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים במזכרת בתיה
 


החלפת מנעולים


במזכרת בתיה


24 שעות
החלפת מנעולים במזכרת בתיה
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים במזכרת בתיה
 

במידה וחיפשת החלפת מנעולים במזכרת בתיה הגעת למקום הנכון. אנו מומחים בכל הקשור לתחום המיגון והמנעולנות, במשך שנים אנו מבצעים החלפת מנעולים במזכרת בתיה במקצועיות רבה עם אלפי לקוחות מרוצים. חשוב לנו לספר שטכנאינו הינם מנעולנים מוסמכים בלבד שיודעים את העבודה היטב, קיים לכולם אישור יושר ממשטרת ישראל, והם עברו קורס הסמכה.
 

המקרים בהם נבצע החלפת מנעולים במזכרת בתיה:
1. הדלת נתקעה ולא ניתן לפתוח אותה באמצעות המפתח והידית
2. מעבר לדירה חדשה והצורך הברור להחליף מנעול ולקבל מפתחות שלאף אחד אחר אין עותק
3. אובדן עותק של מפתח לדלת והחשש לפריצה..
4.שחיקה והיתקלות ב
קושי בניסיון לפתיחת המנעול או לחלופין פתיחתו בקלות יתר על המידה.
5. פריצה של גנב חלילה
 

חי מנעולים- בחירה מצויינת

כאשר תזמינו אותנו תיחשפו לשיטת עבודתנו- נציג בפניכם מגוון רחב של מנעולים לבחירתכם, ותצטרכו לבחור לפי המחיר ובמיוחד לפי רמת המיגון הדרושה עבורך, נציג לך בכנות את יתרונותיו וחסרונותיו של כל צילינדר, ובעקבות זאת נבצע עבורך החלפת מנעולים במזכרת בתיה.

 

מנעולן במזכרת בתיה מספק שירות החלפת מנעולים במזכרת בתיה במשך הרבה שנים.  
צוות המנעולנים שלנו הינם מורשים ומוסמכים באישור משטרתי הינם אמינים ומקצועיים ויעניקו לך את השירות הטוב ביותר.

שירותי החלפת מנעולים במזכרת בתיה מתבצעת בהיקף של 24 שעות ביממה, כך שאם המפתח אבד לכם באמצע הלילה ואתם לא מוצאים את המפתח אנו נוכל לספק לכם שירות בכל שעה. 

החלפת מנעולים במזכרת בתיה בעת מעבר דירה

רוב הדיירים דואגים להחליף מנעולים במזכרת בתיה מייד בכניסה לדירה שכורה.
במידה ותחליטו לא לבצע החלפת מנעולים ב
מזכרת בתיה זה יהיה ממש כמו למסור את המפתחות של דירתכם לזרים שלא ראיתם מעולם. אין לכם אפשרות לדעת מי האנשים שמחזיקים במפתח שלכם, שכן לא כולם אנשים ישרים לצערנו. אתם לא יודעים מי גר בדירה לפניכם ואתם לא יודעים כמה כסף הוא יוכל לקבל עבור המפתח לבית שלכם.

חשוב להבין שכמובן שביטחון הדירה שווה הרבה יותר מעלות החלפת מנעול במזכרת בתיה. כמו כן, כאשר מבצעים החלפת מנעולים במזכרת בתיה, חשוב ביותר להתאים את המנעול / הצילינדר לרמת המיגון הראויה ולהתקין מנעול איכותי שיחזיק מספר שנים ולא מספר חודשים.
תוספת של 100-200 ש"ח יכולה בקלות לגרום לכם להיות רגועים ושלווים יותר בלילה.

מה חשוב לוודא לפני שמבצעים החלפת מנעולים במזכרת בתיה?

הדבר הראשון שיש לברר הוא מול איזה מנעולן אתם עובדים ,האם הוא מורשה אמין ומקצועי? כיצד תבררו זאת?
ובכן, ראשית נמליץ לכם לבקש ממנו תעודת מנעולן מורשה שמתיר לו לעסוק בתחום באופן חוקי. שוחחו איתו ובדקו האם הוא עונה במקצועיות ולעיניין על שאלות מקצועיות שתשאלו.

לאחר מכן, נמליץ לכם לוודא שאכן המנעול שרכשתם הינו מנעול מקורי שמגיע באריזה המקורית שלו שהיא אטומה עם 3-5 מפתחות. בקשו ממנעולן במזכרת בתיה תעודת אחריות וחשבונית.וודאו שהוא פותח את האריזה המקורית של הצילינדר או המנעול בנוכחותכם.

פעולת החלפת מנעולים במזכרת בתיה

החלפת צילינדר הינה אחת העבודות השכיחות ביותר, החלפת מנעולים במזכרת בתיה בדלת פלדלת נפוצה מאוד. מנעול לדלת פלדלת שונה ממנעול פשוט משונן מההבדל במבנה שלו - במרכזו מוצב גלגל שיניים שאחראי להנעת בריחי הדלת, הוא מורכב מפינים נגד קידוח ומופעל על ידי מפתח חורים המוגן יותר מפני שכפול. בכל דלת פלדלת קיים מנעול כזה ובכל זאת ישנם סוגים שונים ומגוונים.

ישנם מנעולי פלדלת המגיעים עם כרטיס שכפול, אשר תפקידו של הכרטיס הוא למנוע שכפול של המפתח ללא הצגת כרטיס ובעזרתו אין חשש שהמפתח ימצא אצל זרים. מומלץ להיוועץ עם מנעולן מקצועי לגביי הסוגים השונים.

מנעולן במזכרת בתיה מעניק שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה וישמח לסייע בכל עבודה. 0543558887

 

החלפת מנעולים במזכרת בתיה - תגיות חיפוש: להחליף מנעול במזכרת בתיה I מנעול במזכרת בתיה I החלפת מנעול רב בריח במזכרת בתיה I החלפת מנעול פלדלת במזכרת בתיה I החלפת צילינדר במזכרת בתיה | מנעולן במזכרת בתיה  I החלפת מנעולים  I פורץ מנעולים במזכרת בתיה I פורץ רכבים במזכרת בתיה I פורץ דלתות במזכרת בתיה I תיקון דלתות במזכרת בתיה
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים