מנעולן - חי מנעולים - החלפת מנעולים במרכז תל אביב
 
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים במרכז תל אביב

 החלפת מנעולים במרכז תל אביב

 
החלפת מנעולים במרכז תל אביבאנו מספקים שירותי החלפת צילינדר במרכז תל אביב והחלפת מנעולים מכל סוג לדלתות מסוגים שונים - עבור דלתות פלדלת, דלתות עץ ודלתות פנים, עבור דלתות אלומיניום, עבור דלתות ממ"ד ודלתות זכוכית ועוד.

החלפת צילינדר במעבר דירה במרכז תל אביב

בעת מעבר לדירה חדשה במרכז תל אביב לרוב אזור המגורים משתנה, סגנון הדירה משתנה ולעיתים קרובות גם סוג דלת הכניסה שונה. אחד הדברים החשובים שיש לוודא הוא שדלת הדירה החדשה שלכם איננה פריצה ושהיא תקינה וחסינה.
לשם כך, הזמינו מנעולן שיבדוק את תקינותה וכמובן יחליף את הצילינדר בדלת הראשית, הדבר יספק לכם ביטחון ורוגע - לאחר החלפת הצילינדר תוכלו להיות בטוחים שאין לאיש גישה בעזרת מפתח לדירה החדשה שלכם.

תפקידו של המנעול בדלת הכניסה לדירה או לעסק הוא לספק הגנה וביטחון מפני חדירת זרים ללא אישור.
בעת בעיה במנעול הדלת למשל כאשר המפתח מסתובב בקושי בתוך הצילינדר הזמינו כמה שיותר מהר את מנעולן במרכז תל אביב להחלפת הצילינדר בטרם תיתקעו מאחורי דלת נעולה ותישארו בזמן הכי לחוץ בחוץ. כאשר הדלת עודנה נפתחת זהו בדיוק הזמן להזמין שירותי החלפת מנעולים במרכז תל אביב.


 

מתי מומלץ לבצע החלפת מנעולים בדלת במרכז תל אביב?

  • במעבר דירה- למניעת מצב שיש לאדם זר מפתח לדירה שלנו.
  • אובדן או גניבת מפתח- על מנת להימנע ממצב לא נעים שאדם מפוקפק ימצא את המפתחות ויצליח לדעת לאיזו דירה המפתחות שייכים.
  • לאחר פריצה- על מנת להיות בראש שקט נבצע החלפת צילינדר ונמנע פריצה חוזרת על ידי גנבים. גם לאחר פריצת דלת מקצועית של מנעולן יש לבצע החלפת צילינדר.
  • המנעול תקול - אם המנעול או הצילינדר תקולים ולא ניתן לנעול אז מחליפים לחדשים.
  • לאחר עזיבת שותף בדירה- להחליף צילינדר על מנת לקחת ממנו בחזרה את הגישה לדירה.
  • שדרוג רמת הנעילה ועוד.


 

התקנת צילינדר במרכז תל אביב - כיצד לבחור צילינדר?

ישנם סוגים רבים של צילינדרים חלקם איכותיים וחלקם איכותיים פחות. הם נבדלים אחד מן השני ברמת המיגון שהם מספקים ומכאן מגיע ההבדל במחיר של הצילינדרים השונים. בבואכם לבצע החלפת צילינדר במרכז ת"א תשאלו את המנעולן מהי רמת המיגון של כל צילינדר שיש אצלו וכך תוכלו לבחור בחוכמה.

מנעולן במרכז תל אביב מתמחה באספקת פתרונות אבטחה ומיגון מכל הסוגים למניעת פריצות לדירות מהדלת או מהחלון. בנוסף לכך, קיימים פתרונות למיגון ואבטחת העסק במרכז תל אביב.

 

עלות החלפת צילינדר

מחירם של צילינדרים משתנה בהתאם לסוג הצילינדר ולרמת האבטחה שלו וגם לדגם והמותג שנרכש, שכן, רמת המיגון של הדלת תיקבע על פי איכותו של מנגנון הנעילה ושל הצילינדר שתפקידם לתפעל את הדלת.

אנו מספקים ללקוחותינו שירות החלפת מנעול בתל אביב במחיר דומה למחיר שתרכשו את הצילינדר באופן עצמאי בחנויות לבית, בעת שימוש במנעולן שלו זה משתלם יותר היות ותקבלו גם אחריות מלאה על הצילינדר ועל עבודתו של המנעולן. כמובן שההתקנה שתקבלו מאתנו היא מקצועית ומדויקת ותמנע ממכם להסתבך ולבזבז זמן יקר.


 

מהם סוגי הפריצה הנפוצים במרכז תל אביב?

פריצה שקטה

במרכז תל אביב ישנם בניינים ישנים רבים בעלי דלתות נטרקות, אשר אין להן ידית כלפי חוץ, הן נטרקות ונפתחות באמצעות מפתח, יש להן חיסרון גדול מאוד והוא שכאשר יצאת לרגע מהדירה אך שכחת לקחת איתך מפתח תיצטרך שיפתחו לך מבפנים, ואם אין אף אחד בבית תאלץ להזמין מנעולן שיפתח לך את הדלת.

במקרה כזה מנעולן במרכז תל אביב שהוא בעל ניסיון של הרבה שנים יוכל לפרוץ עבורכם את הדלת ללא הסבת נזק, ללא פריצה כלל וזאת נקראת פריצה שקטה.. לאחר פריצה זו אין צורך להחליף צילינדר.

פריצה שקטה על ידי גורם פלילי תתואר כך- כתוצאה מאובדן מפתחות, שבעקבותיה לא בוצעה החלפת צילינדר, לאחר זמן מה תיתכן שתתרחש פריצה שקטה. אופן הפריצה תתבצע באמצעות המפתח שאבד , לא יהיו סימני פריצה על הדלת, וגם לא החזר מן הביטוח, הביטוח יכול לומר שהדלת נשארה פתוחה על ידי בעל הבית וזו כמובן אחריות בעל הבית. וכאן ניתן לראות שחשיבות החלפת מנעולים היא רבה במיוחד.

 

פריצה רגילה

במידה ומפתח הבית נגנב או אבד לכם הזמינו פריצה החלפת צילינדר ממנעולן מקצועי, המנעולן יבצע את פריצת הצילינדר על ידי קדיחתו, הפריצה אורכת דקות בודדות.

לאחר הקידוח הצילינדר יוצא מכלל שימוש, הוא נשבר ולא ניתן להשתמש בו יותר. במקומו יותקן צילינדר חדש.
בחרו היטב ממגוון רחב של צילינדרים את הצילינדר שמתאים לדלת שלכם ומתאים לרמת המיגון הנדרשת.  בחרו צילינדר איכותי ולא את הפשוט ביותר, מגנו את הכניסה לביתכם היטב, הבחירה עשויה להציל את ביתכם מפני פריצה או מפני בלאי של הצילינדר בזמן קצר.

לבדיקת רמת מיגון גבוהה בדלת הכניסה בדקו האם קיים במנעול בצד החיצוני של הדלת – מבחוץ דסקית מסתובבת המגנה על הצילינדר ותפקידה לעכב את הגורם הפלילי בדקות ארוכות של קידוחים ורעש שיעורר יחס מן השכנים. אין בדלת שלכם דסקית מסתובבת בצילינדר? תבקשו מהמנעולן שלכם שיתקין אחת כזאת בדלת שלכם!

 

 

החלפת צילינדר בביצרון באופן מקצועי

מנעולן במרכז תל אביב מבצע החלפת צילינדר באופן מקצועי, איכותי ואמין המספק לביתכם ביטחון והגנה ברמה גבוהה במיוחד.
השירות שתקבלו יהיה אדיב מקצועי ומהיר 24 שעות ביממה, כולל שירות בלילה ובשבתות וחגים, שירות החלפת מנעולים בביצרון זמין תמיד עבורכם והמנעולן מוכן לחילוץ במקרי חירום בכל שעה במחירים משתלמים והוגנים.

 

החלפת מנעולים בנחלת יצחק:

מנעולן במרכז תל אביב מספק שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בשכונת נחלת יצחק ובכל מרכז תל אביב.

מגוון השירותים המוענקים הינם רבים ומקצועיים, ובניהם:
פריצת מנעולים בנחלת יצחק , החלפת מנעולים בנחלת יצחק, החלפת צילינדר בדלת בנחלת יצחק על ידי מנעולן מוסמך ומקצועי בעל תעודת הסמכה וכן אישור יושר ממשטרת ישראל, הוא מספק שירות בתחום מעל עשור ולכן יש לו את הידע והניסיון הרב לפתור כל בעיה.

 

החלפת מנעולים בשכונת בבלי בתל אביב:

נשמח לספק לכם שירות מקצועי ואדיב . אנו מבצעים את כל עבודות המנעולנות והמיגון הקשורים למנעולים ודלתות ונשמח לסייע באופן אמין ומקצועי במהירות רבה 24 שעות ביממה.
חברת חי מנעולים בעלי ניסיון של 5 שנים ובעלי תעודת הסמכה כמנעולן מורשה באישור משטרת ישראל.

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר