החלפת מנעולים בתל אביב ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בתל אביבהחלפת מנעולים בתל אביב

אם אתם זקוקים לשירותי החלפת מנעולים בתל אביב הגעתם למקום הטוב ביותר עבורכם, אנו חברת חי מנעולים, החברה המובילה לשירותי מנעולנות בישראל מומחים בכל הקשור למיגון ומנעולנות ומבצעים החלפת מנעולים בתל אביב במקצועיות רבה. 
 

נשארתם נעולים מחוץ לדירה בתל אביב?

חברת חי מנעולים מספקת שירותי מנעולנות בתל אביב והסביבה ומקפידה על עבודה מקצועית וזריזה ללא נזק.


חי מנעולים תספק עבורכם שירותי פריצה והחלפת מנעולים לבית לרכב ולעסק 24 שעות ביממה , ותוכל לעזור לכם למגן את הנכס שלכם בצורה הטובה ביותר.

הביטוי פורץ מנעולים תל אביב הינו ביטוי מבוקש ביותר בקרב אנשים המחפשים מנעולן בתל אביב, חברתנו חי מנעולים מעניקה שירותי פריצה ע"י פורץ מנעולים בתל אביב שיגיע אליכם במהירות האפשרית ויבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

שירותי החלפת מנעולים בתל אביב:

תל אביב, העיר המרכזית ביותר בישראל, עיר ללא הפסקה אשר משרתת אוכלוסייה רבה ומגוונת.
ניתן למצוא מגוון רחב של נותני שירות ובעלי מקצוע, במיוחד בתחום המיגון והמנעולנות.
העיר קיימת מתחילת המאה הקודמת, דבר המעיד על בניינים עתיקים וישנים ולהן דלתות ישנות מאוד שצריכות תיקון או החלפה. דלתות הדירות דורשות תחזוקה ותיקון דלתות בתל אביב לא רק בגלל שהן ישנות, אלא בגלל הקירבה לים, הלחות הגבוהה יחד עם המלח גורם לקלקולם של המנעולים והדלתות, ושחיקה מהירה, לכן נוצר הצורך בהחלפת מנעולים בתל אביב בתדירות גבוהה.
 

מתי מזמינים החלפת צילינדר בתל אביב?

  • לאחר שפרצו לדירתכם דרך הדלת הראשית - שדרגו לצילינדר איכותי יותר והתקינו מנעול כספת.
  • במעבר דירה יש לבצע החלפת צילינדר ולמנוע בצעד זה גישה למי שמחזיק בעותק מפתח לדירתכם.
  • בעת סכסוך בין שותפים לדירה או לעסק, הדייר שנשאר יחליף צילינדר בתל אביב ובצדק.
  • לאחר אובדן / גניבת מפתח יש להחליף צילינדר למען השקט והביטחון.
החלפת צילינדר לבית

מנעולן בתל אביב עם פתרון לכל בעיה

קיימים הרבה סוגי בעיות בדלתות שונות מחברות שונות, ואנו יודעים לפתור כל בעיה בכל דלת בעקבות הניסיון הרב שצברנו במהלך שנות עבודתנו. בעיות בדלתות פלדלת מחברות כמו רב בריח,שיריונית חוסם או פלדלת עכביש, רשפים וכו' יכולות להפתיע את הלקוח כל פעם מחדש, לפעמים הדבר קורה בדיוק בזמן ההכי לא מתאים. לדוגמא, בדיוק כשמגיעים מהעבודה והמפתח לא פותח, או שהמפתח אבד ברגע שהכי לחוץ להיכנס הבייתה.
במקרים כאלה חשוב מאוד לשמור על קור רוח ולא להילחץ והכי חשוב להימנע ממאבק עם הדלת והמפתח על מנת למנוע נזק גדול הרבה יותר למנעול או לשבירת המפתח.
נוכל להגיע אליכם במהירות האפשרית לאבחן את התקלה במהירות ולפתוח את הדלת מיידית. פריצת מנעולים בתל אביב זהו חלק בלתי נפרד מתפקידנו כמנעולן מקצועי בתל אביב, מאוד חשוב שכאשר אתם ניגשים להזמין מנעולן בתל אביב לוודא שפריצת המנעול תבוצע באופן מקובל וחדשני שלא תזיק לדלת עצמה, אלא לצילינדר בלבד וכך למעשה הדלת תיפרץ ללא נזק.
לאחר פריצת הדלת נבצע החלפת מנעולים בתל אביב , את הצילינדר אתם תבחרו.
מתפקידנו לאתר את מקור התקלה במדוייק ולתקן אותה באופן הפשוט ביותר, באופן שכזה, בעזרת הניסיון והידע הרב ניתן לחסוך סכום כסף לא קטן.

 

מחירי החלפת מנעולים בתל אביב

לאחר פריצת המנעול המנעולן ידאג להחליף את המנעול למנעול חדש שאתם תבחרו.

כמו כל מוצר אחר (נעליים, ריהוט) גם במנעולים ישנם הבדלים באיכות ובעלות.

אתם בוודאי העלתם על דעתכם שכאשר מבצעים החלפת מנעול קיימים מנעולים שאינם מתאימים לדלת שלכם? בכמה יסתכמו העלויות בגין החלפת מנעול לדלת פלדלת? וכיצד המחיר תלוי בלקוחות?

התשובה היא פשוטה - לכל דלת רב בריח או חוסם או דלת פלדלת אחרת, קיים מבחר צילינדרים שיכולים להתאים. ההבדל בין מנעול א' למנעול ב' הוא רמת המיגון של הצילינדר והאחריות שיש עבור כל צילינדר. ובהתאם גם המחיר.

עלויות- מנעול מחברת "רב בריח" או "מולטילוק" יהיה יקר יותר ממנעול מחברת "מגנום" או "אלבא". עלותם של מנעולים איכותיים יותר  יהיו גבוהים יותר. על כן, החלפת מנעול תתבצע בהתאם לתקציבו של הלקוח. ובאותו האופן לגביי משך האחריות על המנעול, בוודאי שאם תרכשו מנעולים יקרים יותר תהיה האחריות ארוכת טווח יותר מאשר מנעולים זולים ופשוטים יותר. על כן, עלות החלפת מנעולים בתל אביב, תלויה אך ורק בלקוח, אנו מגיעים עם מספר סוגים ואתם בוחרים מהמבחר.

 

החלפת צילינדר בתל אביב - שירות מיוחד לסטודנטים

מדי שנה סטודנטים נכנסים לדירה חדשה ששכרו בתל אביב והם מחוייבים להחליף מנעול לבית על מנת לוודא שהמפתח של המנעול הישן לא מוחזק בידיים זרות. הרי המפתח עבר בין מספר דיירים שהיו גרים שם בעבר, ואין לדעת אם הם אמינים, בכל אופן, לא כדאי לסמוך על זרים ועדיף להבטיח לעצמנו שקט של ביטחון שלא נחזור הבייתה מאוחר ונמצא אדם זר בביתנו.

בדירות אלו אין צורך להשקיע במנעול יקר ואיכותי, ניתן להתפשר על מנעול זול יותר. שכן, החלפת מנעול תתבצע במילא שוב בשנה שלאחריה, אלא אם כן הדיירים נשארים לשנה נוספת.

כאשר אתם מזמינים פריצת דלת לדירה בתל אביב כדאי שתוודאו שמדובר באדם מספיק מקצועי כדי שיעשה את העבודה. העבודה צריכה להעשות ללא הסבת נזק לדלת עצמה. לכן, כאשר אתם מזמינים פורץ מנעולים בתל אביב, אנו ממליצים לכם לוודא שאכן המנעולן הוא פורץ מקצועי, אמין וכמובן מורשה.

 

החלפת מנעולים בעסקים בתל אביב 

בעלי עסקים רבים אשר מחזיקים מנעולים חשמליים או אינטרקום לדלת מוגנים במיוחד אך תמיד קיים החשש מהמצב שכאשר הם יהיו לחוצים במיוחד וירצו להיכנס לעסק שלהם, פתאום המנעול איננו יעבוד, במקרה כזה חשוב שמנעולן מקצועי מתל אביב יגיע אליהם מיידית על מנת לפתוח את דלת העסק שלהם ולתקן את המנעול החשמלי או האינטרקום התקול ועל ידי כך לאפשר לעסק לקבל לקוחות ולחזור לשגרה.
בנוסף, חברת חי מנעולים מתמחה לא רק בהחלפת צילינדר בתל אביב אלא גם במחזירי דלת, משאבה רצפתית לדלת זכוכית, דלתות אש, וצרכים מיוחדים לבעלי עסקים. תוכלו לפנות אלינו ונוכל לתת לכם הצעת מחיר מהירה ולהגיע בהקדם. מקצועיות מובטחת.
 

החלפת צילינדר בתל אביב 24 שעות ביממה

אנו גאים ביכולתנו להעניק שירותי מנעולנות לרכבים ולבתים ברחבי העיר תל אביב במשך שנים רבות.
אנו דוגלים במצויינות, כתוצאה מכך כל המנעולנים המועסקים אצלנו הינם מנעולנים מוסמכים, באישור משטרת ישראל, תחת פיקוח מתמיד של החברה שלנו, אנו מקפידים על העשרת הידע והמקצועיות של המנעולנים המועסקים אצלנו על ידי השתלמויות מטעמנו.
בנוסף בעקבות דרישתנו למצויינות, אנו משתמשים אך ורק בחלקי חילוף מקוריים לדלתות בעלי תקן ואישורים. בעת החלפת צילינדר בתל אביב אנחנו לא משתמשים בצילינדרים המתקלקלים תוך חודש, ואז שוב תיאלצו להחליף צילינדר.

אנחנו מאוד אמינים, ומעניקים אחריות מלאה עבור כל עבודה שביצענו, ועומדים בכך בהצלחה זה שנים, ולכן אנו מצליחים. המחירים שאנו מעניקים משתלמים ונוחים מאוד. אנו אמינים והוגנים.
אנו מתמחים בפריצת והחלפת מנעולים בתל אביב ואיזור המרכז, פריצת רכבים ומגוון שירותי מנעולנות מקיפים.

 

זמינות שירות החלפת מנעולנים בתל אביב יותר מכל דבר אחר

מנעולן הוא בעל מקצוע שזקוקים לו בכל שעה, כל אדם בסופו של דבר ימצא את עצמו מזמין שירותי החלפת מנעולים מסיבות כאלו ואחרות ולעיתים בשעות לא שגרתיות.
אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע עם כל האישורים הנחוצים לעיסוק במקצוע המנעולנות באופן חוקי.
החלפת מנעולים בתל אביב הינה עבודה נפוצה ותדירה מאוד ועל כן אנו מחזיקים ברכב המון סוגי צילינדרים לדלתות שונות ויודעים איזה דלתות קיימות בעיר.

 

חשיבות הניסיון בעבודה בתל אביב

אם אתם זקוקים לשירותי מנעולנות מקצועיים חשוב שתבחרו במנעולן בעל ניסיון של כמה שנים, ככל שצבר יותר ניסיון כך העבודה תבוצע במקצועיות וזריזות רבה יותר. 
הרי ברור שכמו בכל תחום אחר, הניסיון שבעל המקצוע צבר יאפשר לו להעניק לכם שירותים איכותיים הרבה יותר.
אנו מבצעים החלפת צילינדר בתל אביב במהירות, ביעילות ובמקצועיות, במחירים אטרקטיביים.

חי מנעולים מספקים במשך שנים רבות שירותי מנעולנות בתל אביב ועל כן מכירים את אופי העיר ואת העיניין שאין חניה, יודעים להגיע ממקום למקום במהירות ומתמצאים בקלות ובמהירות.

 

אז מדוע הניסיון חשוב וקריטי כל כך בבחירת המנעולן בתל אביב?

כשאתם ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע, אחד הפרמטרים שכדאי שתבדקו הוא הניסיון והותק של בעל המקצוע. במיוחד בעולם המנעולים החשיבות שבדיקת הניסיון הינה קריטית לא רק מחשש שיווצר נזק בדלת אלא מחשש לגביי האחריות שתינתן- אם בעל המקצוע חובבן הוא לא יעמוד בהתחייבות של האחריות, או לחלופין בשל חוסר ניסיון בתחום המנעולים הוא לא ידע לפתור את התקלה המדוברת ויגבה דמי שירות על הגעתו ואתם תישארו עם התקלה בדלת אך עם פחות שטר בכיס.

מנעולן ותיק מבצע פריצה או עבודה מקצועית אחרת במהירות ויעילות לעומת חסר ניסיון.
 

על זול לפעמים משלמים ביוקר בתל אביב

לפעמים לקוחות בעת חיפוש איש מקצוע פונים למנעולנים שונים ומקבלים הצעות מחיר שונות, ישנם המון מנעולנים בשוק, אך שימו לב שישנם גם חובבנים שעבור שירותיהם גובים מחיר זול מהסיבה שהם פחות מנוסים, ופחות מקצועיים ורק רוצים ללמוד את המקצוע ולצבור ניסיון, לפעמים הם גורמים לנזק, לפעמים לא מצליחים לבצע את העבודה כנדרש, אל תזמינו אותם רק כי הם גובים מחירים נמוכים מאוד עבור שירותי המנעולנות, כי אם תקחו אותם זה עלול להתגלות כטעות חמורה. כי קרה שלקוחות שילמו על מחיר זול ביוקר.
מי שדורש ממכם מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל- לרוב מדובר בחובבן או במקרה הגרוע באדם פלילי שרק מנסה להגיע לבתים ולקבל אינפורמציה למעשה לא חוקי כמו פריצה.
לכן, אל תבחרו את בעל המקצוע רק לפי המחיר שהוא דורש, בידקו פרמטרים של תעודות יושר מהמשטרה ותעודת מנעולן מוסמך, פרמטרים של מקצועיות והוכחה שהינו בעל ניסיון רב שנים, וכמה שיותר, יותר טוב.
אם קיימים למנעולן תעודות יושר ומנעולן מוסמך יש לסמוך עליו ולהעניק לו גישה חופשית לסף ביתנו.

 

בחירה במנעולן לביצוע החלפת צילינדר בת"א:

בעיר תל אביב ישנו היצע רחב של בעלי מקצוע, משתי סיבות עיקריות, כמות התושבים הגדולה, וגם בגלל התחרות הרבה, דבר המקשה מאוד את הבחירה בבעל מקצוע לשם החלפת מנעולים בתל אביב.
יש להיזהר בבחירת בעלי מקצוע מהסיבה שישנם חובבנים רבים או אנשים המתיימרים להיות מנעולנים, כי הם יודעים דבר או שניים בתחום, אך על מנת לספק עבודה מקצועית, נדרש הרבה מעבר לכך.
אנו מספקים שירותי מנעולות הן למגזר העיסקי והן למגזר הפרטי.

כאשר תזמין אותנו תיחשף לשיטת העבודה שלנו- אנו נציג לך מגוון רחב של מנעולים לבחירתך ואתה תצטרך לבחור את המתאים לך על פי המחיר ובמיוחד על פי רמת המיגון הדרושה והרצויה עבורך, ובעקבות בחירתך נבצע עבורך החלפת מנעולים בתל אביב במקום.

חשוב לנו לספר שהמנעולנים מחברת חי מנעולים הינם מנעולנים מוסמכים היודעים את העבודה על בוריה, קיים לכולם אישור יושר מטעם משטרת ישראל, והם עברו קורס הכשרה ומידי שנה אנו שולחים אותם להשתלמויות מטעם החברה על מנת להיות המעודכנים ביותר בשוק בטכנולוגיה שרק הולכת ומתקדמת ככל שהזמן עובר.
 

מנעולן בתל אביב יגיע לביתך או לבית העסק שלך על מנת לספק שירות החלפת מנעולים בתל אביב, יבצע זאת במקצועיות, זריזות ויגיע במהרה. בסיום העבודה תינתן תעודת אחריות על העבודה ועל המנעול או הצילינדר שנרכשו מאיתנו.
 

חשוב לשים לב למספר פרמטרים בעת החלפת מנעולים:

  • לבחור צילינדר בעל רמת מיגון גבוהה מחברה ידועה ומוכרת ועדיף בעל פין נגד קידוח
  • עדיף צילינדר המגיע עם כרטיס בקרת שיכפול- מונע שיכפול של מפתח ללא הכרטיס עצמו, ובכך אנו יודעים שאם נתנו מפתח לשכן, לילד, למנקה, או למישהו אחר נדע שאינו יוכל לשכפל לעצמו עותק נוסף, ולא יסתובב לו עותק של דירתנו בין זרים.
  • חשוב לוודא שהצילינדר הגיע סגור בשקית או קרטון ואיננו שוכפל בעבר.

אנו מתמחים בתחומים רבים הקשורים למנעולים ודלתות, ונשמח לבצע עבורכם החלפת מנעולים בתל אביב ולעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.
תתקשרו ותתאמו איתנו זמן הגעה ומנעולן בתל אביב יגיע אליכם 0543558887.


החלפת מנעולים בתל אביב - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בתל אביב I מנעול בתל אביב I החלפת מנעול רב בריח בתל אביב I החלפת מנעול פלדלת בתל אביב I החלפת מנעולים I החלפת צילינדר בתל אביב | מנעולן בתל אביב I  פורץ מנעולים בתל אביב I  פורץ רכבים בתל אביב I  פורץ דלתות בתל אביב I תיקון דלתות בתל אביב 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר