החלפת משאבה רצפתית לדלת זכוכית זה חי מנעולים! | 054-355-8887
 
דף הבית >> שירות לדלתות זכוכית >> החלפת משאבה רצפתית

החלפת משאבה רצפתית 

 

איך מחליפים משאבה רצפתית בדלת זכוכית? הסבר מלא + תמונות להמחשה

אנו מומחים בשירות לדלתות זכוכית והחלפת משאבה רצפתית


בשלב הראשון מבצעים פירוק של הדלת ומפרידים את הזכוכית מהאביזר התחתון והמשאבהץ
אביזר תחתון זה הציר שמחבר בין הזכוכית עצמה למשאבה.
השלב הראשון מתבצע בסופר זהירות תוך הבנה מה מגבלות הזכוכית ואיפה נקודות התורפה שאנו לא נרמה שהזכוכית תיגע בהם:)

בשלב השני נפרק את המשאבה מהקופסא ונבחן אם אנו צריכים להחליף את המשאבה או את כל הקופסא.
אם נרצה להחליף את כל הקופסא נצטרך לבטן ולעגן מחדש את הקופסא החדשה.

עכשיו נכניס משאבה חדשה שמתאימה במידות ובאיכות לפי מידות הקופסא, רוחב הדלת ונתחשב בכמות וחוזק הרוחות שיש במקום. נפלס את המשאבה ונכוון את הפין החדש של המשאבה בכיוון הדלת.

בשלב השלישי נרכיב מחדש את האביזר ונחבר אליו את הזכוכית בזהירות ונהדק את הברגים באביזר.

בשלב הרביעי והאחרון נניע את הדלת לסגירה בזהירות כדי לבצע בדיקה ונבצע כיוונים בין הדלת למסגרת בגובה וצידי המשאבה לסגירה מושלמת..וכיוון למהירות סגירת הדלת.

אם סיימנו כל מה שנשאר זה רק להרכיב כיסויים ופרזול ויש לנו דלת:)

ועכשיו מספר תמונות להמחשת התהליך:


            


 


משאבה רצפתית היא למעשה סוג של מחזיר דלת המותקן ברצפה.
החלפת משאבה רצפתית לדלתות זכוכית זהו שירות במסגרת תיקון דלתות זכוכית.
השירות ניתן במקצועיות רבה עם שימת דגש על הפרטים הקטנים ברמה יסודית ובגימור מושלם.
עבודה מקצועית, עבודה יפה מובטחת לכם במידה וחי מנעולים מבצע את העבודה.

 

מתי נבצע החלפת משאבה רצפתית?

החלפת מחזירי הדלת או החלפת משאבה הרצפתית בדלתות זכוכית תתבצענה כאשר קיימת בעיה מסויימת בדלת, לדוגמא כאשר הדלת איננה חוזרת חזרה בשליטת המחזיר, או כאשר הדלת נטרקת ולא נעצרת לפני סגירתה.

בנוסף, כאשר דלת הזכוכית שקעה למטה ייתכן שיהיה צורך בכיוון דלת בלבד, אך במקרה הגרוע שקיעת הדלת רק מצביעה על הצורך בהחלפת משאבה רצפתית. כך שאם כל הניסיונות לכיוון הדלת אינם הועילו לא יהיה ברירה אלא להחליף את המשאבה הרצפתית- את מחזיר השמן בשמו השני. שקיעת הדלת מתרחשת כמובן עקב משקלה הרב של הדלת, והעמסת יתר על המשאבה הרצפתית.

 

מבנה המשאבה הרצפתית ותחזוקה נכונה שלה

מחזיר שמן רצפתי ממוקם בתוך שקע ברצפה. צירה התחתון של הדלת ממוקמת בדיוק מעל מחזיר השמן ההידראולי הרצפתי.
תפקידו של מחזיר השמן הרצפתי הוא עצירתו לפני הטריקה- העצירה שומרת על דלת הזכוכית מפני שבירה הזכוכית, הרס מנגנון הנעילה, וכן מפני יציאתה מכיוון, כך שייעודו הוא להחזיר את דלת הזכוכית באיטיות רבה, מחזיר שמן דורש תחזוקה מידי פעם ויש להקפיד על כך על מנת להבטיח דלת תקינה ללא בעיות.

טריקת דלת זכוכית היא פעולה שמסכנת את הדלת ואת ביטחון המשתמשים כמו גרימת סדק או שבר בזכוכית, סגירה על אצבעות הידיים, פגיעה במנגנון הנעילה, וכן הוצאה מכיוון נכון של הדלת. 
המשאבה הרצפתית שומרת ומגנה על מכלול הנעילה ועל מנגנון הנעילה, על שאר חלקי הדלת וכן על ביטחוננו האישי וביטחון הילדים, ובנוסף מונעת מאיתנו את הצורך בסגירת הדלת בכל שימוש בה.


החלפת משאבה רצפתית לדלת זכוכית מתבצעת בעזרת מנעולן מקצועי אשר מתמחה בתיקון דלת זכוכית.

סרטון של עבודת החלפת משאבה רצפתית. צפייה מהנה:

 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר