מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> הטלפון יצלצל כשאתה מעברה השני של הדלת, מחפש את המפתחות
 

הטלפון יצלצל כשאתה מעברה השני של הדלת מחפש את המפתחות-  חוק מרפי

דווקא בזמן הכי לא מתאים נתקעת מאחורי הדלת? פריצת דלתות זה מה שאתה צריך

אנו גאים ביכולתנו לספק שירותי מנעולנות מלאים בעיר ראשון לציון ובערים נוספות בסביבתה לרכבים ודירות ועסקים מעל עשור! שאיפתנו למצויינות מתבטאת בהצלחות רבות לדוגמא- אנו מעניקים את השירותים המקיפים ביותר מכל נותני השירות האחרים בתחום, ולנו מוניטין גדול כי אנו אחת החברות המצליחות והמובילות בתחום.

כל המנעולנים המועסקים אצלנו הם מנעולנים מורשים ומוסמכים באישור משטרת ישראל תחת פיקוחינו המתמיד, אנו דואגים להעשרת הידע המקצועי שלהם ע"י השתלמויות מטעמנו באופן סדיר. כי כל יום לומדים משהו חדש.
בנוסף עקב שאיפתנו למצויינות אנו מתקינים ללקוחותינו חלקים מקוריים לדלתות בעלי תקן ואישורים בלבד. איננו מתעסקים בצילינדרים זולים ופשוטים מידי המתקלקלים תוך חודש ויוצרים בלית ברירה של החלפה חוזרת.

אנו אמינים מאוד ומעניקים אחריות עבור כל עבודת מנעולים שביצענו, אנו עומדים בכך בהצלחה רבה זה שנים, ולכן אנו מצליחים. 
המחירים שאנו גובים הם מהנמוכים בשוק- מחירים משתלמים ונוחים עד מאוד.
 

פריצת דלתות בראשון לציון

אם אתם זקוקים לשירותי מנעולנות מקצועיים במיוחד כאשר בפריצה שלאחריה החלפת צילינדר חשוב שתבחרו במנעולן בעל ניסיון רב, שכן, ככל שצבר יותר ניסיון העבודה תבוצע במקצועיות וזריזות רבה יותר. 
הרי ברור שהניסיון שצבר בעל המקצוע בכל תחום יאפשר לו להעניק ללקוחותיו שירות איכותי וטוב הרבה יותר.
פריצת מנעולים בראשון לציון זהו שירות מקיף לפריצת כל סוגי המנעולים והדלתות כולל מנעולי כספת.

 

מדוע הניסיון הוא פרמטר מאוד חשוב וקריטי בבחירת המנעולן?


בדומה לתחומים אחרים, כשאנו ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע, הניסיון והוותק של בעל המקצוע הוא פרמטר מכריע. ובמיוחד כאשר מדברים על פריצת דלתות ישנה חשיבות לבדיקה זו , הניסיון לא רק מונע נזק בדלת אלא גם נותן ביטחון לגביי האחריות שתינתן לכם, כי אם בעל המקצוע שבחרתם חובבן הוא לא יעמוד בהתחייבות של האחריות או לחלופין מכיוון שאין לו מספיק ניסיון בתחום המנעולים הוא לא ידע לפתור את התקלה לשמה הגיע ואתם תישארו עם התקלה אך תשלמו על תיקונה.


זמינות יותר מכל דבר אחר


מנעולן זהו מקצוע שזקוקים לו בזמינות שאינה שגרתית לרוב, כל בן אדם בסופו של דבר מצא את עצמו לפחות אחת בחייו נזקק למנעולן מסיבות שונות ומגוונות.
אנו לשירותכם 24/7 ולנו את כל האישורים הנחוצים בכדי לעסוק במקצוע באופן חוקי.
מנעולן בראשון לציון הוא בעל זמינות מקסימלית לפי דרישת הלקוח, כך שאם נתקעת באמצע הלילה יש פתרון ויגיעו לחלץ אותך במהירות לפרוץ את המנעול בזריזות.

 

על זול לפעמים משלמים ביוקר

מנעולן שמבקש מחיר זול באופן משמעותי בהשוואה למנעולנים אחרים יהיה לרוב מנעולן חובבן, או במקרה הגרוע גורם פלילי, שרק רוצה להגיע לבתים ולקבל אינפורמציה לביצוע מעשה פלילי. 
לסיכום, בחירה נכונה של מנעולן לא תבוצע לפי המחיר שהוא דורש בלבד, בידקו נא פרמטרים של תעודות רישיון, של מקצועיות והוכחה שאכן מדובר בבעל ניסיון, וכמה שיותר, יותר טוב.

 

מקצועיותו של מנעולן בראשון לציון


יום קיץ חם, ואתם סוף סוף מגיעים לדלת הבית הפרטי שלכם, מוציאים את המפתח מההכיס, מנסים לפתוח את ולהפתעתכם כאשר אתם מסובבים את המפתח, 
הוא אינו מסתובב בקלות, אתם מפעילים מעט לחץ ואופססס! המפתח נשבר! הדלת נשארה נעולה! אתם מנסים לחשוב מדוע המפתח נשבר, כי רק לפני שנה החלפתם את הצילינדר, והנה הוא כבר עושה לכם צרות.. 
ואיך ייתכן ששוב צריך להחליף צילינדר? ואז אתם לפתע נזכרים שבהזמנתכם הקודמת של מנעולן לא הייתם בטוחים עד כמה הוא מקצועי ואיזה צילינדר הוא שם בדלת, העיקר לקח מחיר זול.

בפעם הבאה שתיתקלו בבעיה עם הדלת בבית, תזמינו את הטובים ביותר! חובבנים וצילינדרים סינים מחוץ לתחום. אם תתפשרו על פחות מכך, תמצאו את עצמכם שוב ושוב בסיטואציה לא נעימה זו... חשוב לזכור זאת.
תוכלו למנוע זאת בעזרת פניה אך ורק למי שאתם בטוחים בכישוריהם בתחום זה. מנעולן בראשון לציון זו הבחירה המוצלחת ביותר.
הידע, המקצועיות והניסיון- מנעולן בראשון לציון מעניק שירותי מנעולנות במשך שנים בראשון לציון וסביבתה- מנעולן ברחובותמנעולן בבת ים חולון תל אביב ועוד..

קשת שירותי מנעולים מקיפים תחת קורת גג אחת

 

  • פריצת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות בבית במשרד בעסקים בחנויות במפעלים בבנקים ועוד
  • החלפת צילינדרים ומנעולים בכל שעה בכל מצב ולכל סוג ע"י פורץ מנעולים בראשון לציון
  • פריצת רכבים ומנעולי רכב, ושירותי מנעולן רכב מתקדמים ומקצועיים.
  • פריצת כספת בראשון לציון
  • שירות מנעולן לעסק בראשון לציון- ידיות בהלה, תיקון דלתות זכוכית והחלפת משאבה רצפתית.
     

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים