מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> טיפים למניעת אובדן של מפתח הרכב

 


טיפים למניעת אובדן של מפתח הרכב

 

החזיקו את צרור המפתחות תמיד עליכם

ערב אחד, גברת ערכה קניות בסופר, בעודה קושרת את השקיות במושב האחורי, התיק שלה שבתוכו גם צרור המפתחות היה מונח במושב הקדמי ליד הנהג, ללא הבחנתה צרור המפתחות נגנב. מצלמות החניון לא תפסו את פרצופו של הגנב והוא נמלט. בתיק היה גם את מפתחות הבית, מזומן וכרטיסי אשראי, זהו נזק גדול עבורה.
סיבה נוספת שבגינה כדאי להחזיק את מפתח הרכב עליכם היא נעילה אוטומטית. הרכב עלול להינעל באופן אוטומטי והמפתחות ברכב. כשאין ילד ברכב זה עוד בסדר, מזמינים פורץ רכבים, הוא פורץ את הרכב והכל טוב, אבל תתארו לכם שהתינוק שלכם בוכה בפנים..! 

 

שכפלו עותק ממפתח הרכב

ההמצלצה שלי היא שיהיו שלושה עותקים של מפתח הרכב, גם אם זה מפתח שאיננו מניע זה טוב. כך שבמקרה של נעילת הרכב כפי שתיארנו קודם לכן, תוכלו להזעיק את אחד מבני המשפחה עם עותק המפתח והוא יפתח לכם, והופ חסכתם בקלות עלות של פריצת רכב.
 

אחסנו את צרור המפתחות במקום קבוע בבית

כאשר מאחסנים מפתחות במקום קבוע או חפץ אחר שמשתמשים בו ביום יום, קל למצוא אותו באופן מיידי, ולא מבזבזים זמן בחיפושים אחריו וזה מקטין משמעותית את הסיכון שהמפתח יאבד בבית ובנוסף מקטין את הלחץ הנפשי בכל פעם שנאלצים לחפש אחריו. 
 

השתמשו במחזיק מפתחות גדול שמאגד מפתחות רבים

כאשר משתמשים במחזיק מפתחות גדול, הדבר מקטין את הסיכון שהמפתח יפול, יגנב או יאבד. בנוסף כדא להצמיד את כל המפתחות יחד: של הרכב, של הבית, של העבודה אם יש, ואת השלט לשער חשמלי בכניסה לבית אם יש.

ואם בכל זאת אבד לכם המפתח, ישנה אופציה להכין מפתח חדש ולא חייב להחליף את כל מנעולי הרכב והסוויץ ומנעול הבגאז'! מנעולן לרכב זה הפתרון 0543558887

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים