מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> ידיות בהלה

ידיות בהלה

                       ידית בהלה לדלת

 
להצעת מחיר - חייגו: 054-355-8887
 

זקוקים להתקנה או לתיקון ידיות בהלה? חי מנעולים מספקים שירותי תיקון / החלפת / התקנת ידיות בהלה מכל הסוגים לעסקים ומוסדות ולאנשים פרטיים. אנו מספקים ומתקינים מלאי רחב של ידיות בהלה מכל סוג אשר עשויות להתאים לכל דלת לפי דרישה והמפרט המבוקש של העסק.
 

תפקיד ידית בהלה

ידיות בהלה מגיעות עם תקנים ספציפיים לכל מבנה ולכל דלת, וקיימות הוראות מדוייקות לגבי התקנת הידית בדלת. 
ידית בהלה בנויה לרוחב ומשתרעת על פני רוחבה של הדלת, כאשר הייעוד שלה הוא חילוץ בעת מצבי חירום, הצורה הרחבה של הידית מאפשרת לאנשים להתנגש בידית ובדחיפה הדלת תפתח במהירות ותסייע לאנשים להמלט בהצלחה ובביטחון מהמבנה שקיימת בו סכנה.


 

מיקום התקנת ידיות בהלה

יש להתקינן במבנים גדולים ומסחריים אשר מכילים קהל רב, או מבנים שנועדו להכיל כמות רבה של מבקרים. החוק מחייב שימוש בידיות בהלה במיוחד בקניון, אולמי ספורט, חדרי כושר גדולים, מתנ"ס , פאבים גדולים, אולמות אירועים, אולמות הצגה ובתי קולנוע.

אנו מבצעים תיקון ידיות בהלה, במידה ולא ניתן לתקן את ידית הבהלה אנו מבצעים החלפה לידית חדשה.
 

דגמים של ידיות בהלה:

קיים מגוון רחב של ידיות בהלה אותן נציג בפניכם על פי מה שמתאים לדלת שלכם. מן הסוגים שנציג בפניכם תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר הן מבחינת מראה והן מבחינת התקציב שלכם.התקנת ידית בהלה מבצעים בעזרת חי מנעולים בלבד שהינו מנעולן מוסמך, מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל. 
 

הסוגים הקיימים הם:

ידית בהלה 89, ידית בהלה קורבין, ידית בהלה JPM, ידית בהלה פוש בר, ידית בהלה מפעילה בריחים, ידית בהלה ייל, ידית בהלה חיצונית מסתובבת ועוד ועוד.
ידית עם מוט- ידית בהלה בעלת 2 מנגנונים המחוברים עם מוט המשמש כידית הדלת.
ידית בהלה פוש בר- גם היא  ורכבת כמובן לרוחבה של הדלת, אך צורתה שונה, יוקרתית, בצורת מלבן צר. ידית זו נרכשת לרוב במקומות מפוארים המעוניינים לשים דגש על עיצוב יוקרתי למרות חובתם להתקין ידית בהלה שלעיתים עלולה להפר את המראה היוקרתי.

 

להתקנה או תיקון ידיות בהלה על ידי מנעולן חייגו ונשמח לתת לכם שירות מקצועי: 054-3558887

ידיות בהלה לדלת זכוכית     ידית בהלה לדלת אלומיניום     ידית בהלה לדלת יציאה
             
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים