מנעולן


  


זקוקים לכספת ביתית?

 

אנו מתקינים ופורצים ומתקנים כספות מסוגים שונים בין יתר שירותינו תמצאו כספת ביתית שאנו מתקינים הא פשוטה יותר מכספות שמתקינים במוסדות אך היא בטוחה מאוד. אנו מחזיקם בכל האשורים הנחוצים על מנת לעסוק בתחום באופן חוקי, אנו מוסמכים וכן מחזיקים אישור משטרתי.

אז והיום
בעבר- רוב האנשים החביאו את דברי הערך שלהם מתחת לבלטות, במזרונים בקירות ועוד.. הכספות שימשו רק לשמירת דברי ערך יקרים במיוחד אך נדירים ומעטים מאוד האנשים שהיו משתמשים בהם.
היום- יש צורך בכספת ביתית ברמה גבוהה מכיוון שבכל בית ישנם סמארטפונים אייפדים, מחשבים, כרטיסי אשראי, מפתחות לרכבים ועוד.

הדרישה לכספת ביתית גרמה ליצרני הכספות הביתיות לייצר ולהתקדם בתחום.

פריצה של כספת:

פריצה של כספת אורכת זמן ארוך יחסית לפריצה של מנעולים אחרים. ב90% מהמקרים כספת ביתית איננה נפרצת כלל, אלא נעקרת מהקיר אליו היא נעגנת ולכן ישנה חשיבות רבה לחוזק העיגון והקיבוע שלה.
כדאי לרכוש כספת עם דלת שקועה המגנה מפני פריצה באמצעות לום. בנוסף כדאי לבחור כספת חשמלית ולא כספת מגנט.
כאשר אנו, כפורצי כספות מקצועיים, נדרשים לפרוץ כספת ביתית אנו יודעים בדיוק באיזו נקודה לגעת, ואיך בדיוק לבצע זאת, יש לנו כלים חדשניים ומיועדים לכך לעזרתנו.
ישנן כספות שלא יהיה ניתן לפרוץ בדרך המקצועית ונאלץ לחתוך אותן, אך אל דאגה, כי פורץ כספות מטעם חברת חי מנעולים יסגור לכם אותה כל כך יפה שלא תרגישו שהיא נחתכה.


משקל הכספת וגודלה:

כספות ביתיות קטנות: משקלן 3-10 ק"ג אם הכספת קטנה וזולה מידי לא בטוח שהיא מתאימה לצורך מסויים והיא יכולה להתגלות כהוצאה מיותרת ובנוסף היה קל ותר לעקור אותה מהקיר ולגנוב את כולה.
כספות ביתיות גדולות: משקלן מעל 50 ק"ג .
עובי הדופן המומלץ 6 מ"מ ומעלה ושהדלת שלה תהיה בעובי 10 מ"מ לפחות, מומלץ לעגן אותה גם לקיר וגם לריצפה.
המקום הבטוח ביותר הוא הבוידעם שאליו הגישה קשה ונדרש סולם.

לפרטים נוספים והזמנות שלך כספת ביתית חייגו 0543558887

פורץ כספות מקצועי זה חי מנעולים
Bookmark and Share

מנעולן