מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> זמינות והקשבה ללקוחות מעל הכל- מודיעין

זמינות והקשבה ללקוחות מעל הכל- מנעולן במודיעין

זמינות בתחום המנעולים אינו דבר שולי:

מנעולן הוא בעל מקצוע שזקוקים לו בכל שעה ובמיידית, כל אדם מצא את עצמו פעם אחת לפחות בחייו מזמין מנעולן מסיבות שונות ובשעות לא שגרתיות בדרך כלל. מנעולן, בהשוואה לבעלי מקצוע אחרים, חייב להיות בזמין תמיד וזאת על פי הדרישה בשוק, כך שאם באמצע הלילה תיתקע מנעולן במודיעין יגיע במהירות ויפרוץ עבורך את הדלת בזריזות כך שתוכל להיכנס בשלווה וברוגע הבייתה. ולכן אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה עםת כל האישורים הנחוצים כדי לעסוק במקצוע באופן חוקי.

הקשבה ללקוחות:

לכל לקוח אנו נותנים מענה של הקשבה, של איכפתיות ומנסים לעזור ברמה המקסימלית, חשוב לנו מאוד שהלקוח יצא מרוצה עם חיוך על הפנים.
זמינות ההגעה שלנו היא לא רק לשם מטרה שהלקוח לא ימתין זמן רב, אלא משום שאנו מכבדים את הזמן שלו ויודעים כמה זה מרגיז להמתין גם אם מדובר בדקות ספורות. פורץ מנעולים במודיעין יעשה את המקסימום על מנת שהלקוח יקבל מענה מיידי וזמין.

 

חשיבות הניסיון:

אם הגעתם למצב שאתם זקוקים לשירותי מנעולנות מקצועיים חשוב שתשימו דגש בבחירה על קטגוריית הניסיון- ככל שצבר יותר ניסיון המנעולן יבצע את העבודה במקצועיות וזריזות רבה יותר. 

הרי ברור שבכל תחום הניסיון שצבר בעל המקצוע יאפשר לו להעניק את שירותיו כאיכותיים וטובים הרבה יותר.
בדומה לתחומים אחרים בחיים, בעת בחירת בעל מקצוע, אחד הפרמטרים שאמורים לבדוק הוא הניסיון והוותק של בעל המקצוע. כשמדברים על תחום המנעולים חשיבות הבדיקה קריטית לא רק לגביי אם היווצרות נזק בדלת אלא לגביי האחריות, שמא בעל מקצוע שהינו חובבן איננו יוכל לעמוד בהתחייבות שלו לגביי האחריות או לחלופין מכיוון שאין לו ניסיון בתחום הוא לא ידע איך לפתור את התקלה שלכם ויגבה עבור השירות שלו כסף, ויסתלק משם, ואתם- תישארו עם התקלה שלשמה קראתם לו ועם פחות שטר בכיס.

ככל שהמנעולן בעל ותק וניסיון כך הוא יצבור ניסיון שיאפשר לו לבצע פריצה או כל עבודה אחרת במהירות ויעילות.
במקרה שתצטרכו להגיע מהר לעבודה אך הרכב יהיה נעול והמפתח בפנים תזדקקו לפריצת רכב, מיד העדיפו לשכור את מנעולן מקצועי וותיק שיכיר היטב את כל המכוניות וידע להתאים עבורם במהירות את סוג הפריצה הנדרש ויבצע פריצה תוך דקה.

 

על זול לפעמים משלמים ביוקר:


פעמים רבות לקוחות יפנו במהלך חיפושיהם למנעולנים ויקבלו הצעות מחיר רבות, ישנם המון מנעולנים בשוק, וישנם גם חובבנים שעבור שירותיהם מבקשים מחיר זול מהסיבה שהם פחות מנוסים ומקצועיים ורק מנסים ללמוד ולצבור ניסיון, אל תיקחו אותם על הגב שלכם ותזמינו אותם רק בגלל שהם ביקשו מחירים נמוכים יותר עבור שירותי המנעולנות, מכיוון שדבר זה עלול להתגלות כטעות חמורה.

בתחום זה, פעמים רבות קרה שצרכני שירות מנעולים שילמו על מחיר זול ביוקר.
מנעולן שדורש מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק יתגלה לרוב מנעולן חובבן או במקרה הגרוע גורם פלילי שרק שואף להגיע לבתים לקבלת אינפורמציה למעשה פלילי. 
לכן, אל תבחרו במנעולן מסויים רק על פי המחיר שהוא דרש, בידקו פרמטרים נוספים כמו תעודות רישיון, כמו מקצועיות וכל הוכחה שהינו בעל ניסיון רב שנים.


 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים