מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> שירותי פריצה >> מנעולן פורץ 24 שעות

מנעולן פורץ


24 שעות
 

למי לא קרה שנאלץ להזמין שירותי מנעולן פורץ?

לשירותי מנעולן פורץ מנעולים אנו זקוקים בשעות שאינן צפויות. לעיתים זה קורה באמצע הלילה!! דבר היוצר חוסר נעימות להעיר מנעולן ולבקש שיקום לעבוד!! אך אל תחושו אי נעימות, הרי זוהי עבודתו של מנעולן, הוא עובד 24 שעות ביממה לא משנה אם מדובר ביום שמש נעים ואביבי או על יום חורף גשום וקר במיוחד, לא משנה אם זה תחת השמש הקודחת, או באמצע הלילה- מנעולן יתייצב אצלכם תוך מספר דקות.
זמינות מנעולן פורץ 24 שעות היא אחד הפרמטרים החשובים עבורנו- הלקוחות. במידה ונקלעתי למצב שבו אני תקוע מול דלת הדירה, וחלילה הילדים הקטנים שלי בוכים שם, או גרוע יותר- ילדיי תקועים במכונית!!  דוגמאות נוספות שאינם סובלים דיחוי של הזמנת מנעולן- כאשר הדלת פרוצה ולא ניתן להעביר את הלילה עם דלת פתוחה.. לכן יש לתת חשיבות עליונה לזמינות מנעולן!
עבור מחקר נושא זה ערכנו סקר טלפוני קטן- כשלקוחות נשאלים מהם הדברים החשובים ביותר להם בהזמנת מנעולן הם משיבים פה אחד: זמינות ומהירות הגעת מנעולן פורץ וגם מחיר .
ישנן חברות הפועלות בפריסה ארצית וישנם מנעולנים המספקים שירות רק בתחום מגוריהם. לכן עדיף ליצור קשר עם חברות הפועלות בפריסה ארצית- כך יוכל להגיע אלינו מנעולן פורץ במהירות הקטנה ביותר, מאשר ליצור קשר עם מנעולן פורץ קטן שאולי אינו באזור שלנו ויקח לו יותר מחצי שעה של זמן הגעה, במיוחד אם זה באמצע הלילה או חג.

 

מנעולן 24 שעות

בדרך כלל מנעולן פורץ מתחייב לזמן הגעה של עד 30 דק', זמן בהחלט סביר, אך קורים מקרים- בעיקר בפריפריה שאין התחייבות של זמן וללקוח באמת אין ברירה. כאשר אתה מתקשר למנעולן בעל חברה שעובדת בפריסה ארצית זהו דבר המאפשר לך להיות בטוח שאכן יגיע אלייך מנעולן פורץ בזמן הקצר ביותר!

על מנת להיות מנעולן פורץ אתה נדרש למוסר עבודה גבוה מאוד!! זוהי עבודה מסביב לשעון, יש טלפונים באמצע הלילה, מנעולן עובד שבתות, חגים, לילות... זה באמת מתיש.. ושלא נזכיר שוב את זמן ההגעה המטורף!! מנעולן פורץ חייב להגיע עד חצי שעה ללקוח, זה זמן שאומר להפסיק במיידי את עיסוקייך.
במאמר זה למדנו את חשיבות זמן הגעתו של מנעולן פורץ.. זיכרו- זמן זה דבר קדוש ולכן חשוב להעריך את עבודתו של מנעולן המגיע אליכם במהירות רבה כל כך.


מנעולן
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים