פורץ דלתות באשדוד | חי מנעולים | 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> מנעולן באשדוד פורץ דלתות באשדוד

 

מנעולן באשדוד פורץ דלתות באשדוד

 

 

בשנים האחרונות ישנה מגמה של התקנת דלתות כניסה מעץ מלא, וירידה של דלתות פלדלת, בנוסף דלתות פנים הבית גם הן מעץ מלא אך הדבר מקובל כך לאורך יותר מיובל. דלתות הפנים של החדרים בדרך כלל אינן עשויות פלסטיק או אלומיניום והדבר מקנה מראה אסטטי יוקרטי נעים וחמים.
השאלה הגדולה -


האם דלתות מעץ מקנות ביטחון בדיוק כשם שדלתות מחומרים אחרים מקנות?

 

 

כיצד פורצים דלת עץ ללא נזק?

 

פריצת דלתות באשדוד מתבצעת מסיבות שונות, לפעמים תיתכן בעיה בצילינדר או המנעול של הדלת אשר תדרוש תיקון זהיר, הרבה יותר מדלת רגילה. דלתות עץ מעבר לנזקים שנלקחים בחשבון בכל דלת, הינה כוללת סיבים ושבבי עץ שעלולים להיסדק ולהינזק באופן שיהיה משמעותי כאשר פורצים אותה, בעת פריצתה יש להיעזר בטכניקות מורכבות וזהירות יותר. 

פריצת דלת עץ באשדוד תתבצע באופן דומה לאופן בו מתבצעת פריצת דלת שקטה לדלת רגילה, מכניסים פינים לצילינדר ומעלים ומורידים את הפינים עד לפתיחה, זוהי שיטת הדגדוג המתבצעת ללא שימוש במקדח. החיסרון היחיד של הפריצה הזאת, הוא במשך הפריצה אשר עלולה להימשך כשעה מתחילת הפריצה עצמה. 
חשוב להדגיש, אם המנעולן מנוסה ומקצועי הוא לא יכול לגרום נזק בעת פריצת דלת עץ עם מקדח, הוא קודח את הצילינדר ואז מחליף אותו ולא נעשה שום נזק.

 

 

הסכנות הנפוצות במקרים של פריצת דלתות באשדוד בעצמך

 

כאשר אדם פשוט ללא ניסיון וידע בפריצת דלתות מנסה לפרוץ דלת עץ, לפעמים בעיקבות היתקעות של בן משפחה מאחורי הדלת, הוא עלול להיתקל במספר בעיות העלולות לא רק להכשילו אלא גם לגרום לצורך בטיפול רפואי.
בשום אופן אין לבעוט בדלת בניסיון לפרוץ אותה, בעיטה עלולה לגרום לחור קטן באמצע הדלת, לא רק שלא תוכלו לעבור או לפתוח את הדלת באמצעותי, תאלצו להחליף את הדלת. 
סכנה נפוצה במיוחד בעת פריצת דלתות עץ באשדוד היא סכנה של יציאת שבבי עץ ופציעה בעת חדירת שבבי עץ לעור. דבר זה עלול להיות מסוכן ביותר ולגרום לדימום ופציעה, במיוחד כאשר הסיבים חודרים עמוק לעור ונתקלים בקושי לצאת.. 
מסיבות אלו ועוד כדאי להזמין את מנעולן באשדוד שהוא בעל כלי העבודה המתאימים ובעל הידע והמקצועיות לפרוץ דלתות עץ בקלות ומהירות.

עץ

 

הביטחון של דלתות באשדוד – יתרונות וחסרונות של דלתות כניסה מעץ

 

בנוגע לפסוג הפריצה של דלת עץ הזכרנו שפריצה שקטה בשיטת הדגדוג היא סוג הפריצה המועדפת על הדייר מהסיבה שהעבודה מתבצעת ללא רעש של קדיחה. יחד עם זאת, חשוב לזכור שפריצה שקטה יקרה יותר וממושכת יותר, ודורשת אורך רוח וסבלנות.
ב
מקרה של פריצת דלתות כניסה מעץ לדירות, דלת זו תהיה חסינה במיוחד למרות שכביכול מיוצרת מחומרים עדינים ופריצים יותר מאשר דלתות פלדלת, דלתות כניסה מעץ בעלות יתרונות שלא ניתן להתעלם מהם.
דלת כניסה מעץ לא ניתן לפרוץ בקלות ובמהירות, פריצתה דורשת קידוח ומשך זמן ארוך של עבודה למען פריצה, ובעקבות הרעש הנגרם בעת הפריצה יעדיף פורץ פלילי לעבור לדלת הבאה במקום להרעש ולהיתפס.
למרות המראה התמים של דלת העץ היא בעלת מיגון יעיל יותר על הדירה, הן מבחינת מאפייני חומר העץ והן מבחינת בטיחות.אולי יעניין אותך גם:  מנעול לדלת עץ, קיצור דלתות עץפורץ מנעולים באשדוד, החלפת מנעולים באשדוד

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר