מנעולן בדרום תל אביב - חי מנעולים מקצוען והוגן | 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן בדרום תל אביב

מנעולן בדרום תל אביב

מנעולן בדרום תל אביב

מנעולן בדרום תל אביב מספק שירותי מנעולנות ופריצת מנעולים בדרום תל אביב בכל שעה, גם בשעות שאינן שגרתיות.
אם המפתח אבד, הרכב ננעל, המנעול בדלת התקלקל, אתם בשיפוץ וזקוקים לקיצור דלת הממ"ד - אנו מבצעים שלל עבודות בתחום המנעולים והדלתות לבית, לעסק ולרכב במהירות רבה תוך מספר דקות מרגע ההזמנה.

 

במקרה שהמפתח אבד מנעולן בדרום תל אביב לשירותכם

כאשר אדם מגיע לדלת הבית שלו ולפתע לא מוצא את המפתח הוא מאוד נלחץ, ולא בדיוק יודע מה לעשות.. הוא בכלל לא זוכר מתי הוא ראה את המפתח בפעם האחרונה ואיפה הוא השאיר אותו... הוא מרגיש חסר אונים. במקרה כזה אין ברירה אלא להזמין מנעולן.. הוא ככל הנראה יפרוץ את הדלת שלכם ויחליף לכם צילינדר.

עצה למניעה של מצב זה הוא להשאיר מפתח רזרבי אבל לא בתוך הבית, אלא אצל ההורים, השכנים, חבר שגר קרוב וכדומה.. קרה לנו שהלקוח אמר שיש לו מפתח רזרבי בבית אז שלא נפרוץ.. אבל איך הוא יביא את המפתח?? מפתח רזרבי של רכב מומלץ להשאיר בתוך הבית.
במקרה כזה אנו נעניק לכם שירות זמין ומהיר ביותר במחיר אטרקטיבי במיוחד.  


 

טיפים לבחירת מנעולן :

אמינות: כאשר אתה מזמין מנעולן אתה נותן לו גישה לפרטיות שלך ולדבר הכי חשוב לך- הבית שלך, העסק, המשפחה, הרכב, הכספת.. אלו דברים רגישים וחשוב לך שיהיה ניתן לסמוך על המנעולן.
מנעולן בדרום תל אביב מתחייב לשמור על פרטיותכם ולהיות דיסקרטי ואמין.

ותק וניסיון: זוהי קטגוריה שאין להתפשר עליה בייחוד כאשר מדובר בבעלי מקצוע ובטח כשמדובר בביטחון שלכם. בדקו שמי שהזמנתם הוא לא בחור שבדיוק סיים קורס מנעולן באינטרנט ומנסה לצבור ניסיון מעשי בפעם הראשונה אצלכם, בדקו בשיחה הטלפונית שבעל המקצוע יודע על מה הוא מדבר, עונה לעניין ושואל את השאלות הנכונות.
 

זמינות: בתחום זה מדובר הרבה פעמים במצבים דחופים כאשר אנשים ממהרים וזקוקים לשירות וחילוץ מידי.
לעיתים ישנם מצבי חירום אשר עלולים להוות סכנת חיים לדוגמא תינוק נעול ברכב או אדם מבוגר או נכה שנעול בבית ואין באפשרותו לגשת לדלת - במקרים אלו הזמן הוא קריטי, והגעתו ופריצתו של המנעולן חייבת להתבצע כמה שיותר מהר.

 

מה לעשות אם פרצו לדירה שלכם בדרום תל אביב?

ראשית באופן מידי ולא חשוב מה השעה יש להודיע למשטרת תל אביב אודות הפריצה, כיצד נפרצה, מה חסר בדירתכם, האם היה מישהו בדירה ועוד, תוך כדי ההמתנה לשוטר אתם מוזמנים ליצור קשר עם מנעולן בדרום תל אביב, לאחר הגעתו הוא יבחן כיצד נעשתה הפריצה ויציע דרכים למיגון נכון יותר על מנת שתוכלו להימנע מהפריצה הבאה. לעיתים יש צורך להתקין מנעולים בחלונות הזזה, לעיתים יש צורך להתקין בדלת מנעול נוסף - מנעול כספת עליון, לעיתים רק מחליפים צילינדר כי מבינים שהפריצה התרחשה בעזרת עותק של מפתח שאבד וכנראה אדם ידע לאיזו דירה הוא משויך וביצע את הפריצה.

 

מקצועיות ללא פשרות - מנעולן בדרום ת"א

מנעולן בדרום תל אביב מתחייב להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי, בעל הסמכה של מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל. הניסיון והוותק מעל 15 שנים ולכן כל עבודה תתבצע כראוי על הצד הטוב ביותר. תחת זהירות ויעילות מרבית ללא נזק.
כלי עבודתו של מנעולן בדרום ת"א הינם בעלי טכנולוגיה מתקדמת והם הטובים והמתקדמים ביותר בשוק, דבר נוסף אשר מבטיח עבודה יעילה- מהירה ללא נזק.


 

באילו מקרים יוצרים קשר עם מנעולן בדרום ת"א?

לעיתים אנשים שוכחים או מאבדים את המפתח של הדירה ואין ביכולתם להיכנס לדירה בשעת לילה מאוחרת או שהרכב ננעל עם המפתח בפנים ולכן זקוקים לפורץ דלתות בדרום תל אביב או לחלופין לפורץ רכבים בדרום תל אביב, לקבלת שירות מהיר ומידי.
מקרים נוספים בהם יוצרים קשר עם מנעולן נפוצים בתור דיירים שעברו דירה וזקוקים להחלפת צילינדר, לאנשים ששיפצו את הדירה, ריצפו מחדש וזקוקים לקיצור דלת הממ"ד, או במקרים של הצורך בתיקון דלת, פריצת כספת ועוד..
 


 

שירות מנעולן בת"א 24 שעות תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם

מנעולן בדרום תל אביב הינו מנעולן מורשה ומוסמך בעל ותק וניסיון של יותר מעשור - ניסיון מקצועי בשטח זו אחת הקטגוריות השובות ביותר בעת בחירת מנעולן, שכן ללא הניסיון הדרוש, לא תשיגו את המטרה שלשמה הזמנתם את המנעולן.
מנעולן בדרום ת"א מגיע מאובזר בכל כלי הפריצה והעבודה שנחוץ על מנת לבצע עבודה מדויקת ויעילה למניעת נזק, הוא בעל מגוון פתרונות מתקדמים שיאפשרו לו לספק שירות מעל ומעבר ברמת מצוינות.
 


 

הזמנת מנעולן מומלץ בדרום תל אביב לעבודות הבאות:

 • פתיחת דלת שנטרקה – דלת טרוקה פשוט ננעלת מעצמה, לא קודחים ולא מחליפים צילינדר.
 • תיקון דלתות בדרום תל אביב במחיר מוזל עבור בתים פרטיים ועסקים
 • פורץ דלתות נעולות ללא נזק.
 • פריצת רכבים כל הסוגים ללא נזק.
 • החלפת מנעולים מכל הסוגים במחיר אטרקטיבי עם אחריות
 • התקנת מנעול עליון (כספת) לכל סוגי הדלתות.
 • החלפת צילינדר לדלת.
 • החלפת ידיות, ידיות בהלה, צירים, תיקון צירים
 • החלפת מנגנון נעילה לכל סוגי הדלתות
 • תיקון דלתות זכוכית, החלפת משאבה רצפתית, התקנת מחזיר דלת ומשאבה הידראולית.
 • קיצור דלתות ממ"ד, קיצור כל סוגי הדלתות בדרום תל אביב והסביבה
 • פורץ כספות מקצועי.

 

למה לבחור במנעולן בדרום תל אביב כמנעולן שלכם?

מנעולן בדרום תל אביב הוא בעל אישור של מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל , בעל כישורים רבים בענף המנעולנות, אני בעל ידע רב בתחום הודות ליותר מ- 15 שנים בהם עסקתי בתחום באופן מעשי יום יום.  אני עובד עם כל חברות המנעולים ומחזיק הכל בניידת השירות שלי.
אני עובד עם כלי עבודה וציוד חדשים ומשוכללים בעלי טכנולוגיה מתקדמת , מבטיח לא להסב נזק בשום אחת מן העבודות שלי, בסיום עבודתי תקבלו אחריות מלאה על העבודה וחשבונית מסודרת.
 

 

מנעולן בדרום תל אביב 24 שעות ביממה

במקרה שאתם תקועים ליד דלת נעולה, רכב נעול, או דלת המשרד או הכספת נעולה, צלצלו מיד והזמינו מנעולן בדרום תל אביב שיגיע אליכם תוך 20 דקות.
מדובר כמובן במנעולן מורשה ומוסמך מטעם משטרת ישראל לפרוץ מנעולים , צילינדרים ,רכבים, דלתות שונות וכספות ומספק מענה מידי לאנשים בזמן שגרתי ובזמן חירום.
 

 

מנעולן בפלורנטין:

מנעולן בשכונת פלורנטין פותר כל בעיה במהירות!
מנעולן מקצועי יוכל להחליף עבורכם במידת הצורך את המנעולים במהירות או לבצע עבודות נוספות שתצטרכו. 
החלפת מנעולים נדרשת לרוב לאחר פריצה לבית, במעבר דירה או בעת אובדן מפתח.
 


 

מנעולן בנווה שאנן:

שירות מנעולן בשכונת נווה שאנן באופן מקצועי ואמין ינתן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל ערב חג וימי חג.
זמן ההגעה הינו מהיר במיוחד ויינתן באופן אישי עם אחריות מלאה על כל עבודה.
אנו מבטיחים לכם שתקבלו שירות אדיב במיוחד, שירות מקצועי לא פחות ממצוין.

 
 


 

מנעולן בשכונת שפירא

מנעולן בשפירא בתל אביב מספק שירותי מנעולנות אמינים 24 שעות ביממה.
שירותי המנעולנות שאנו מעניקים כוללים החלפת מנעולים בשפירא בתל אביב, פריצת דלתות בשפירא, פריצת רכבים בשפירא, פריצת כספות, פריצת מנעולים ועוד...
מנעולן בשכונת שפירא הוא מנעולן מוסמך בעל תעודת הסמכה וכן תעודת אישור יושר ממשטרת ישראל.
 


 

מנעולן בקריית שלום

 
מנעולן בדרום תל אביב מספק שירות מנעולן בשכונת קרית שלום הוא מנעולן מורשה ומוסמך בעל ניסיון ותק ידע ותעודות. 
פריצת דלתות בקרית שלום על ידי מנעולן בדרום ת"א
אצלנו תוכלו למצוא מנעולן אמין מהסביבה הקרובה לביתך


 

מנעולן בנווה עופר:

במרכז הארץ ישנם ערים רבות שבהן נדרשים שירותי מנעולנות מקצועיים כאלה ואחרים. 
מנעולן בדרום תל אביב מספק שירותי מנעולנות ומיגון בתל אביב, הוא מנעולן מוסמך ומורשה אשר רשאי על פי חוק להעניק שירות עבור מנעולים ודלתות באישור משטרת ישראל. 

מנעולן בגבעת הרצל

שירותי מנעולן בדרום תל אביב ניתנים גם בגבעת הרצל באופן מידי מקצועי ואמין 24 שעות ביממה, השירות הוא אישי אדיב ומהיר, נשמח לסייע לכם בכל עת ובכל שעה כולל לילות, שבתות וחגים.
 


 

מנעולן בשכונת הרכבת

מנעולן מוסמך מחברת מנעולן בדרום תל אביב ישמח לסייע ולעשות לכם כל עבודה מן התחומים הקשורים בבעיות נעילה ודלתות באופן מקצועי אמין ומידי.
מנעולן 24 שעות ביממה כולל שבתות חגים ומועדים.
לכל מקרה חירום מנעולן יעמוד לרשותכם ויוכל לתקן את התקלה באמצעות שימוש בכלי עבודה וכלי פריצה חדשים ואמינים, בטכנולוגיה מתקדמת ללא הסבת נזק. 
 


 

מנעולן בנווה צדק

מנעולן בדרום תל אביב מספק שירות גם בשכונת נווה צדק, מספק שירות עבור מנעולים ודלתות מכל הסוגים, מספק שירותי תיקון דלתות והחלפת חלקים הקשורים אליהם במידת הצורך.
 מנעולן בנווה צדק יספק פתרון נכון ומשתלם ומעניק שירותי מנעולנות מקצועיים 24 שעות ביממה. 
תחילה, נבצע אבחון מקיף של הדלת שלכם, נבדוק מהי התקלה המדוברת בדלת וכך נוכל לבצע תיקון ומציאת פתרון לדלת בצורה יעילה במיוחד.
אנו מתקנים את כל סוגי הדלתות במקום ובמקרה הצורך דואגים לבצע החלפת חלקים לדלת במידה ויש צורך כתוצאה מיציאת החלק מכלל פעולה.
 


 

מנעולן בשכונת שבזי

מנעולן בשבזי בתל אביב משתדל להעניק תמיד ובכל מצב לכל לקוח את השירות היעיל והטוב ביותר באופן מקצועי וללא נזק.
לעיתים קורה שאנשים מנסים להתמודד עם בעיות בדלת, פריצת דלתות נעולות לבית ולרכב, בכוחות עצמם, כל הכבוד על הניסיון אך ב 90% מן המקרים העבודה לא צולחת ונגרם נזק רב לדלת.
בעזרת שירות מנעולן בדרום תל אביב שמספק שירותי מנעולן בשכונת שבזי ובשכונות קרובות נוספות תוכלו לקבל שירות מהיר ובמחיר אטרקטיבי מבלי לקחת סיכון ותקבלו אחריות מלאה על העבודה ועל החלק שהותקן (לדוגמא צילינדר)
 


 

כרם התימנים

מנעולן בכרם התימנים מתמחה בכל החלפת כל סוגי המנעולים ותיקון כל סוגי הדלתות , מתמחה בתיקון מנגנוני נעילה לכל סוגי הדלתות.
מנעולן בשכונת כרם התימנים בתל אביב יצטרך לאבחן מהו בדיוק הנזק שקרה לדלת ולתקן אותו עד כמה שאפשר באותו הרגע, יש מקרים שלא ניתן לתקן רכיב מסוים בדלת ואז מחליפים אותו.


 

מנעולן בכרם ישראל

מנעולן המתמחה בפריצת דלתות והחלפת צילינדר בכרם ישראל יוכל להעניק לכם שירות מקצועי. כמו כן, מנעולן בשכונת כרם ישראל בתל אביב יוכל להעניק לכם גם שירותי פריצה לכספות שנעולות בשל סיבות שונות, לדוגמא כאשר שכחת הקוד של הכספת, תקלה במנעול הכספת, אובדן או גניבת מפתחות הכספת, תקלה בצירים של דלת הכספת ועוד בעיות שונות. פריצת כספת הינה שונה מפריצה של דלתות ומנעולים רגילים, והיא דורשת הכשרה בנוסף ולכן יש לבדוק מראש עם המנעולן האם יש לו את הניסיון, הידע וכלי הפריצה המתאימים על מנת לפרוץ את מנעול הכספת.

 

מנעולן בשכונת מונטיפיורי

 
תעודת יושר מהמשטרה היא ההסמכה הסופית שמשלימה למנעולן את כל האישורים שהוא זקוק להם על מנת לתת שירות מקצועי לפי חוק. אדם איננו יכול לעסוק במקצוע פריצת מנעולים והחלפתם ללא תעודת יושר ממשטרת ישראל שמאשרת שאין לו עבר פלילי משום שהוא עוסק באבטחה ומיגון וברכושם הפרטי של אנשים, והכל יכול לקרות.


 

שכונות נוספות בדרום תל אביב שאנו מספקים בהם שירות:

מנעולן בשכונת התקווה, מנעולן בכפר שלם , רמת ישראל , בית יעקב , נווה צה"ל , נווה כפיר , נווה בארבור , אורות , נווה אליעזר , נווה חן , ניר אביב , מנעולן ברמת הטייסים , תל חיים , שיכון עממי ג' , שכונת עזרא , מנעולן בשכונת הארגזים , שכונת לבנה , שכונת ידידיה.

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר