מנעולן בכפר שמריהו - חי מנעולים מקצוען והוגן החל מ- 99 ש"ח : 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן בכפר שמריהו

חי מנעולים מספקים מגוון רחב של שירותי מנעולנות הקשורים קשר ישיר או עקיף בדלתות ומנעולים 24 שעות ביממה באיזור כפר שמריהו.

אנו נספק לכם את שירות אדיב ואמין במיוחד, באמצעות מנעולן בכפר שמריהו שהוא חלק בלתי נפרד מהמערך של חי מנעולים אשר מתמחים בתחום ויודעים לפתור כל תקלה החל מבעיות נעילה ברכבים, כספות ועד לדלתות פלדלת

 

אופן הזמנת השירות מאת מנעולן בכפר שמריהו

דלת הבית או הרכב לא נפתחת? מנעולן בכפר שמריהו מספק שירות בכפר שמריהו שנים רבות 24 שעות ביממה ויוכל להגיע באופן מיידי.
מנעולן בכפר שמריהו הינו פורץ מנעולים מוסמך ומורשה ויגיע אליכם בתוך 20 דקות בכל נקודת זמן.
הליך פריצת מנעולים או החלפת מנעולים בכפר שמריהו יתבצע בדיסקרטיות ואמינות תוך שימוש בכלי עבודה ברמה טכנולוגית מתקדמת, באמצעותם יפורק הצילינדר שלכם ממקומו. לאחר הוצאת הצילינדר במידה ותרצו נוכל להתקין לכם מנעול חדש, לפעולה זו אנו קוראים החלפת מנעולים: גם כאשר מדובר על צילינדר, צילינדר חדש לבחירתכם יורכב על הדלת- ולא יישאר זכר לתקלה!

 

מנעולן בכפר שמריהו מומחה בכל סוגי עבודות המנעולנות

החלפת מנעולים, החלפת צילינדרים לדלתות הבתים הן פעולות שמתבצעות בשגרה אצלנו בחברה. שכן, פורץ דלתות בעל ותק וניסיון יידע להתמודד גם עם דלתות קשות ומסובכות לפריצה ותיקון, גם אם הן יהיו בעלות מנגנון נעילה מסיבי כמו שריוניתחסם רב בריח ועוד.

שירותי החילוץ שלנו שכוללים פריצת מנעולים נועד בדיוק למקרי חירום בהולים בהם נתקעתם מחוץ לבית או לרכב, או שהינכם זקוקים בדחיפות להחלפת או התקנת מנעולים חדשים, ולכן חובה לקרוא לגורם מוסמך כמו מנעולן בכפר שמריהו לבצע פריצת דלת בבית על פי חוק. מנעולן בכפר שמריהו מחזיק בתעודת מנעולן מוסמך יציג את התעודה שלו לכל דורש.

תחומי ההתמחות:

  • פריצת והחלפת מנעולים בפר שמריהו מכל הסוגים

  • פריצת דלתות (עץ, רב בריח, פלדלת, שריונית חוסם ועוד)

  • פריצת רכבים בכפר שמריהו במהירות וללא נזק

  • חילוץ מפתח תקוע או שבור

  • תיקון או החלפת צילינדרים

  • התקנת מנעול חכם ללא מפתח

 מנעולן בכפר שמריהו

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בכפר שמריהו באישור המשטרה

פריצת מנעולים בכפר שמריהו:

מנעולן בכפר שמריהו מספק שירותי פריצה עבור כל סוגי המנעולים ונתקל בפריצות בדרגות קושי שונות במהלך עבודתו- מן הקלות ועד המסובכות. במידה ובדלת שלכם יש בעיית סגירה או נעילה חייגו אלינו ונגיע במהרה עם כלי פריצה חדשניים בעלי טכנולוגיה מתקדמת ובעזרתם נפרוץ במהרה ובביטחון ותוכלו להיכנס לביתכם בנחת. פריצת מנעולים בכפר שמריהו על ידי חברת חי מנעולים זוהי הבחירה הנכונה ביותר.
 

טיפים לאבטחה בבית

כמו כל ציוד וחלק נע אחר גם צילינדר ומנעול עלולים להתקלקל, מנעולים בהכרח יכולים לפתח בעיות לאורך זמן ולהזדקק לתיקון או אפילו החלפה, כמובן שישנם מנעולים בדלת שמחזיקים מעל 20 שנה והכל בסדר.

אנו ממליצים שלא תיקנו בעצמכם צילינדר בחנות מכיוון שאתם עלולים לבצע בחירה שגויה ולא משתלמת מבחינה כלכלית, לפעמים המנעולן יכול להחליף לכם צילינדר כולל התקנה ואחריות מלאה במחיר של הצילינדר שאותו תרכשו ללא התקנה בחנות.

לרוב, הצרכן שרוכש צילינדר בחנות לא מבין איזה צילינדר עדיף לרכוש והוא עלול לבחור צילינדר סיני שיתקלקל כעבור מספר חודשים וחבל, האנשים היחידים בעלי תובנה אמיתית לגביי אבטחת הצילינדר או המנעול הם המשטרה, גנבים ומנעולנים. עם מי מהם היית מעדיף להתייעץ?

חוות דעת של מנעולן שווה הרבה כסף, הידע שיש למנעולן לגביי איזה צילינדר עמיד נגד פריצות ואיזה פחות או מה מאובטח יותר ומה פחות הוא אמיתי בעקבות הידע והניסיון הרב שהוא רוכש במהלך שנות עבודתו.

 

פריצת דלת נעולה בכפר שמריהו - פתיחת דלת טרוקה בכפר שמריהו:

במידה ודלת הכניסה נטרקה מאחוריכם ואין ידית או מפתח נקלעתם למצב חירום שמחייב הזמנה של מנעולן מקצועי, במידה ותזמינו אותנו ואנו נגיע במהרה תוך 20 דקות.
ברוב הדלתות השימוש לפתיחת דלת נעשה בעזרת מפתח או ידית, אך יש יוצא מן הכלל.  ישנם גם דלתות טרוקות, מנעולים ביומטריים הנפתחים באמצעות טביעות אצבע וגם הם עלולים להתקלקל- גם בנושא זה אנו מטפלים וערוכים למצבים שכאלה ונוכל להגיע לעזרתכם. במידה ושכחתם את המפתח של ביתכם ברכב אנו נוכל לסייע ע"י פריצת הרכב ומסירת המפתח לכם.

לאחר שירות פריצת הדלת יהיה עליכם להחליף את הצילינדר שהמנעולן קדח בו. החלפת מנעולים בכפר שמריהו נעשית באופן מקצועי ללא הסבת נזק לדלת, כמו שירות פריצת דלתות שגם במהלכה אנו שומרים על הדלת ולא גורמים לנזק לא במנגנון הנעילה לא במשקוף ולא בטפט הדלת עצמה.
החלפת מנעולים בכפר שמריהו 24 שעות ביממה במחירים הוגנים ונוחים.


 

מנעולן בכפר שמריהו כאשר ננעלים בחוץ

אם שכחת את המפתח שלך בתוך הרכב או הבית הנעולים צור קשר עם מנעולן בכפר שמריהו שיגיע מייד למיקומך ויסייע לך לפרוץ או לפתור את הבעיה תוך מספר דקות. להישאר נעול מבחוץ זה דבר נוראי ומתסכל, אנו מבינים את אי הנוחות שזה יוצר ובעיקר את ההרגשה ולכן אנו מספקים שירותי חילוץ מיידים תוך מספר דקות ומספקים שירות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל שבת וחגים.

תיקון דלת בכפר שמריהו מחיר

המחיר של תיקון דלת משתנה בהתאם לסוג הדלת וסוג העבודה, בגדול המחירים נעים בסביבות ה 200 ש"ח אך יכול להיות פחות ויכול להיות יותר, יש דלת ששימון חלק שלה יפתור את הבעיה או חיזוק בורג ובזה התיקון יסתיים ויש דלת שעבודה לשם תיקונה תארך כשעתיים ויהיה צורך בהחלפת חלקי חילוף והתשלום יהיה בהתאםכל סוג דלת תתומחר אחרת וכל מקרה לגופו. אם חשוב לכם מחיר נדוייק תוכלו לשלוח לנו תמונות ונוכל להעריך את עלות התיקון, לא תמיד יהיה ניתן לדעת דרך תמונות כי בבדיקה לפעמים מאבחנים יותר בעיות.

תיקון דלתות זכוכית בכפר שמריהו

דלתות זכוכית זקוקות לתחזוקה תקופתית ולפעולות שמסייעות לשמור על חלקיה מכיוון שבדרך כלל השימוש בדלתות אלו אינטנסיבי ותדיר במיוחד, מומלץ להתקין משאבה רצפתית ברמה טובה על מנת שתשמור על הדלת, משאבה או מחזיר דלת מונע את טריקתה של הדלת וכך מונע ממנה להיסדק או להישבר. אם אתם מבחינים בכך שהדלת נגררת על הרצפה הזמינו מיד מנעולן על מנת שירים את הדלת מעט מעלה כדי שהיא לא תשפשף חזק ברצפה ותיסדק ותישבר בעקבות זה.
 

פריצת רכבים בכפר שמריהו:

פורץ מנעולים בכפר שמריהו מבצע פריצת רכבים מקצועית. פריצת רכבים לעיתים תתבצע במהירות וקלות עבור מנעולנים מנוסים וותיקים בתחום, עבור מנעולן חדש עבודה כזו תיקח המון זמן ולא בטוח שבסופה דלת הרכב תיפתח.
מנעולן בכפר שמריהו הינו בעל תעודת מנעולן מורשה וכמובן בעל אישור עבודה ממשטרת ישראל. לא כל מנעולן הוא מנעולן מורשה ויש לשים לב לכך בעת בחירת מנעולן ולשאול אותו לפני הזמנתו, ובעת הגעתו לבקש תעודת מנעולן מורשה.

כאשר מדובר בפריצת רכב מארץ ייצור גרמניה - פריצת הרכב בכפר שמריהו תהיה קשה הרבה יותר ותתבצע בעזרת כלי עבודה שונים לחלוטין מכלי פריצה בהם משתמשים לפריצת רכבים אחרים. מחיר פריצת רכב גרמני / יוקרה יהיה גבוה יותר מאשר פריצת רכב אחר בגלל אופן פריצה השונה.

מנעולן בכפר שמריהו מחברת חי מנעולים הוא מנעולן מוסמך מיומן ועתיר ניסיון בכל הקשור למנעולים ודלתות. אנו מציעים שירותי פריצת דלתות בכפר שמריהו בבתי מגורים, פריצת דלתות אש ודלתות ציבוריות אחרות, פריצת רכבים פרטיים או מסחריים או פריצת כספות, השירותים שאנו מציעים הם באיכות גבוהה עם שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וחדשה.

חברת חי מנעולים זוהי חברה גדולה בעלת צוות מנעולנים מקצועיים ומיומנים, בעלי ניסיון וותק רב- מעל 15 שנים בתחום, ומצוידים בכלים הנדרשים להתמודדות עם כל סוגי בעיות הנעילה. אנו זמינים למתן שירותי מיגון ומנעולנות 24 שעות ביממה ונכונים למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבור כל בעיה.
חייגו: 054-355-8887 ותוכלו להזמין שירות מנעולן בכפר שמריהו באישור המשטרהמנעולנים בכפר שמריהו - תגיות חיפוש: מנעולים בכפר שמריהו I פורץ מנעולים בכפר שמריהו I מנעולן בכפר שמריהו I החלפת מנעולים בכפר שמריהו I החלפת צילינדר בכפר שמריהו I מנעולן רכב בכפר שמריהו I מנעולן לרכב בכפר שמריהו I מפתח לרכב כפר שמריהו I תיקון דלתות בכפר שמריהו I מתקן דלתות בכפר שמריהו I פריצת כספות כפר שמריהו I פריצת רכבים בכפר שמריהו I פורץ דלתות בכפר שמריהו I פתיחת דלתות כפר שמריהו 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר