מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן בדרום >> מנעולן במרחבים

מנעולן במועצה איזורית מרחבים

24 שעות

מנעולן במרחבים
חייגו: 054-355-8887

 מנעולן במועצה אזורית מרחבים

מחפשים מנעולן במרחבים?

אנו בחברת חי מנעולים מספקים שירותי מנעולנות מקצועיים ואמינים. זמינות, אמינות ואיכות השירות הם בראש מעיינינו. אנו דוגלים בשירות מקצועי ובמחירים הוגנים וידועים מראש!
אנו מובילים בתחומנו, בעלי מוניטין בכל הארץ ובעיקר מוסמכים על ידי משטרת ישראל, לכן בעת בחירתכם בנו תוכלו להוריד דאגה אחת מהראש ותוכלו לסמוך עלינו בעיניים עצומות. חשוב לנו לספר לכם שכל לקוח שמזמין את חי מנעולים יוצא מרוצה מאוד וישמח להמליץ.

מנעולן במרחבים

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן במרחבים באישור המשטרה

תושבי מרחבים היקרים אנו נשמח לשרת אותכם בתחום המנעולנות הרחב, לנו טכנאי מאיזורכם אשר יתן לכם שירות מכל הלב בין אם מדובר בהחלפת צילינדר פשוט ובין אם מדובר בתיקון דלת מסובך יותר.. 
לנו חי מנעולים ישנו ניסיון רב והמון מוניטין בתחום המנעולנות הרחב. אנו עוסקים בשלל תת תחומים היכולים לתת מענה מקיף לכל דרישותיכם! לנו כלי פריצה וכלי עבודה מהמתקדמים בשוק ואנו מעדכנים אותם לעיתים קרובות על מנת להיות מהירים ויעילים במיוחד.

 

מנעולן במרחבים מטעם חי מנעולים 24/7

חשוב מאוד להזמין מנעולנים בעלי אישור ממשטרת ישראל מכיוון שאתם מכניסים לביתכם בן אדם זר, היודע שהתרחשה פריצה או לחילופין יודע מה ממתין מעבר לדלת. זהו מידע רגיש שחלילה אם יפול לידיים הלא נכונות, עלול להסב לכם נזק, גם אם מדובר בפריצה נוספת וגם אם מדובר בחוסר היכולת להוכיח שהוא זה אשר פרץ. לכן, ראוי, וכמובן מומלץ לעבוד אך ורק עם חי מנעולים.
מצורפים כל האישורים כאן באתר וכן מוצגות ללקחו לפני העבודה. אנו מקצועיים ו
למנעולן במרחבים מחברת חי מנעולים ישנה הסמכה כמנעולן מורשה וכן הוא מצוייד באישור יושר ממשטרת ישראל.

אנו מקפידים על מקצועיות ואמינות ונשמח לעמוד לרשותכם תמיד אנו פועלים בעסק 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל שבתות וחגים אז אם נתקעתם תרימו אלינו טלפון ונשמח להגיע לעזור.

החלפת מנעולים במרחבים:

החלפת מנעולים מתבצעת לרוב לאחר מעבר דירה. חשוב מאוד להיות עירניים ולבצע החלפת מנעול במועצה איזורית מרחבים גם אם לא תכננתם מכיוון שקרוב לוודאי שהמפתח שלכם מוחזק בידי לא מעט אנשים, מכיוון שאין לכם אפשרות לדעת אצל מי וכמה עותקים מסתובבים להם כדאי לבצע החלפת צילינדר באופן מיידי ולהבטיח לעצמכם שקט נפשי. 
מנעולן במרחבים ממליץ לבצע החלפת מנעולים כבר ביום הראשון להעברת הריהוט והארגזים לדירה החדשה. ורק אז תוכלו להיות בטוחים שאתם היחידים שהינכם בעלי מפתח לדירה- ואין לזרים אפשרות לחדור לבית הפרטי שלכם.

לעיתים תצטרכו להחליף מנעולים בתוך הבית שלכם רק לשם חידוש ושדרוג רמת ההגנה על ביתכם, שכן, רמת המיגון במנעולים רק מתקדמת עם השנים ומומלץ להיות מוגן על ידי מנעול חדש ואיכותי.
אם המנעול מתחיל לזייף: המפתח בקושי מסתובב, זוהי אזהרה, כי בקרוב לא תוכלו לסובב יותר את המפתח וחלילה תיתקעו בזמן לא מתאים. כדאי לטפל בבעיה כמה שיותר מוקדם על מנת להימנע מפריצת הדלת שמלווה שהוצאה כספית ואי נעימות במיוחד כשממהרים. 


 

החלפת מנעולים במרחבים בעת כניסה לדירה חדשה:

על מנת לשמור על הנכס החדש שלכם, על הציוד שהכנסתם לדירתכם, תהיו חייבים לבצע החלפת צילינדר ולא לסמוך על מוסר המפתח, שכן הגיוני שמפתח זה שוכפל בעבר ואין לכם מושג אצל מי נמצא ההעתק שלו ומי יכול לפרוץ לכם לדירה בשעת לילה עם מפתח ללא סימני פריצה וללא רעש. 
מומלץ מאוד להחליף צילינדר לאחר מעבר דירה מכיוון שתכולת בית היא דבר חשוב ויקר וחבל לחסוך בביטחון הרכוש שלכם. אם ביטחון הדירה מדאיג אתכם הדרך הבטוחה ביותר לרוגע נפשי היא החלפת מנעולים במרחבים בדירתכם למנעולים חדשים חזקים ואמינים.

 

סוגי צילינדרים ומנעולים - החלפת מנעולים במרחבים:

אנו מספקים מגוון רחב לבחירתכם של צילינדרים ומנעולים שכל ישנם סוגים רבים, רמות מיגון שונות, התאמות לדלתות שונות ורמות הגנה שונות. ישנם צילינדרים לדלתות כניסה מסוגים שונים כמו: מולטילוק, רב בריח, מגנום, ייל, ישנם צילינדרים לדלתות פנים בבית מסוגים שונים. ישנם צילינדרים עם כרטיסים למניעת שכפול המפתח, צילינדרים נגד פריצה שקטה, צילינדרים עם פינים מגנטים ועוד. 

 

שעות פעילות במועצה איזורית מרחבים:

אנו מספקים שירותים 24 שעות 7 ימים בשבוע בכל איזור הדרום.
בשעות הלילה, שבתות ומועדים תיתכן תוספת מחיר מינימלית


מנעולן מרחבים - תגיות חיפוש: מנעולים במרחבים I פורץ מנעולים במרחבים I מנעולן במרחבים I החלפת מנעולים במרחבים I החלפת צילינדר מרחבים I מנעולן רכב במרחבים I מנעולן לרכב במרחבים I מפתח לרכב מרחבים I תיקון דלתות מרחבים I מתקן דלתות במרחבים I פריצת כספות מרחבים I פריצת רכבים מרחבים I פורץ דלתות מרחבים I פתיחת דלתות מרחבים

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים