מנעולן במרכז תל אביב - חי מנעולים מקצוען והוגן : 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן במרכז תל אביב

מנעולן במרכז תל אביב

מנעולן במרכז תל אביב


מנעולן במרכז תל אביב מציע ללקוחות פרטיים ועסקיים שירותי מנעולנות מתקדמים ושירותי פריצת מנעולים והחלפתם 24 שעות ביממה במרכז ת"א, כולל חגים שבתות ומועדים. אנו פועלים באישור משטרת ישראל.
אנו מספקים שירות אמין ומקצועי בזמינות מידית, זמן הגעתנו הינו מהיר תוך 25 דקות הגעה.
 

מנעולן במרכז תל אביב לשירותכם במקרים הבאים:

 • כאשר מפתח הדירה אבד
 • כאשר האוטו ננעל והמפתח בפנים
 • כאשר המנעול בדלת עושה בעיות
 • כאשר זקוקים להחלפת צילינדר בעקבות מעבר דירה
 • כאשר הידית יצאה מהמקום
 • אם אתם זקוקים לקיצור דלתות בבית ועוד
 

טיפים לבחירת מנעולן במרכז תל אביב:

זמינות: בתחום החילוץ והפריצה הגעה מידית וזמינות תמידית זהו מדד חשוב במיוחד ללקוח שזקוק לשירות, לעיתים אפילו מדובר במקרי חירום אשר דורשים הגעה דחופה שכל איחור עלול להוות סכנת חיים, כמובן שזמן ההגעה פה הוא קריטי וכך גם משך עבודתו של המנעולן ולכן חשיבות זמינות המנעולן תופסת חשיבות כה גבוהה ועליונה.

אמינות: בעת שיחתכם הטלפונית עם בעל המקצוע ודאו שמדובר באדם אמין שלא מספר סיפורים, שלא זורק סתם מחירים גבוהים בלי לשמוע מה בדיוק הבעיה בדלת, אדם שמדבר בצורה מכבדת ונעימה. תוודאו שהוא מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל ושנותן אחריות על עבודתו.

ותק וניסיון: ישנה חשיבות רבה לוותק והניסיון של בעל מקצוע, אם הוא צבר ניסיון וידע של שנים זה שווה המון, הרי ברור שאם המנעולן התנסה אלפי פעמים בכיוון דלת הוא ידע לבצע את הפעולה היטב תוך 2 דקות ולא להסתבך. מנעולן במרכז תל אביב צבר 15 שנות ניסיון בעבודה בתחום, עבודה יום יומית וקשה במהלכה למד את כל סוגי הדלתות, המנעולים וכל סוגי הבעיות ואין בעיה שלא נתקל בה.
 

המפתח של הדירה אבד? מנעולן במרכז ת"א לשירותכם

חזרתם לדירה ואינכם מוצאים את המפתח? אם אין מפתח רזרבי בשום מקום - אין ברירה אחרת אלא להזמין מנעולן.
מנעולן בתל אביב יגיע אליכם ויפרוץ את הדלת שלכם, לאחר הפריצה הצילינדר יוצא מכלל שימוש כי הוא נקדח, אז יש צורך לבצע גם החלפת צילינדר. בסיום העבודה תקבלו 5 מפתחות, הפעם תדאגו לעצמכם שזה לא יקרה יותר - שמרו מפתח רזרבי ברכב או אצל שכן או הורים קרובים, כך תוכלו להימנע מפריצה אם חלילה המפתח יאבד שוב, ולהחלטתכם אם לבצע החלפת צילינדר במרכז תל אביב לאחר אובדן מפתח, כי הדבר מהווה סכנה שיפרצו לביתכם בעזרתו.
 

מה לעשות אם פרצו לדירה שלכם במרכז תל אביב?

פריצה לביתכם זה דבר אשר מעורר רגשות לא נעימים, זה מעורר חרדות ותהיות. ראשית צריך להירגע, לאחר שנרגעתם הזמינו משטרה ומנעולן, הסבירו להם איך הבנתם שהבית נפרץ, דרך איפה נכנסו, איזה נזק עשו במהלך הפריצה, מה נגנב בביתכם?

המנעולן יציע מה ניתן לעשות על מנת להימנע מפריצה חוזרת, ישנם כמה אפשרויות נפוצות- אם פרצו מהחלון ניתן להתקין מנעולים לחלונות הזזה, אם פרצו מהדלת ניתן למגן טוב יותר את הדלת בעזרת אמצעים שונים. אם הפריצה נעשתה על ידי עותק מפתח שאבד לכם או שנשאר אצל הדייר הקודם או שאינכם יודעים כיצד השיגו את המפתח שלכם- החליפו צילינדר, אין מה לעשות מעבר לזה חוץ מהתקנת אזעקה או מצלמת אבטחה שאלו עזרים פחות קונבנציונליים. ניתן להתקין בדלת הכניסה מנעול כספת עליון אשר מסייע במניעת פריצות ומאבטח היטב את דלת הכניסה.
 

מנעולן במרכז תל אביב מספק שירות מקצועי ואמין

במקרים אחר שאנשים נתקעים מאחורי דלת נעולה לדוגמא הם מנסים למצוא פתרון בעצמם ולהתמודד עם התיקון או הפריצה בכוחות עצמם אך לרוב התוצאה היא יצירת נזק גדול בדלת והתערבות אגרסיבית שלא לצורך עם כלים לא מתאימים.
שירות מנעולן במרכז תל אביב מציע לכם קבלת שירות מקצועי מהיר ובמחיר אטרקטיבי מבלי לקחת סיכון של נזק לדלת, בהתחייבות, בסיום העבודה תקבלו אחריות על ביצוע העבודה ועל החלק שהוחלף במידה והוחלף.
 

באילו מקרים מזמינים מנעולן במרכז תל אביב?

הסיבה הנפוצה ביותר שבעקבותיה ישנן קריאות למנעולנים היא אובדן מפתח - מניעת כניסתם של דיירי הבית פנימה זהו מקרה נפוץ ולמרות זאת הרגשתו של הלקוח היא שהוא היחיד שזה קורה לו.

מקרה נוסף שנפוץ במיוחד בו נעשית יצירת קשר עם מנעולן הוא מעבר דירה והצורך בהחלפת צילינדר לחדש וקבלת מפתחות חדשים שלא ימצאו אצל בעל הבית או הדייר הקודם. מקרה אחרון הוא בעת שיפוץ הבית לאחר ריצוף חדש אנשים זקוקים לקיצור דלת ממ"ד או דלתות אחרות בבית, או במקרים של הצורך בתיקון דלת ועוד..
 
 

הזמנת מנעולן מומלץ לעבודות הבאות:

 • החלפת מנעולים או צילינדר עם אחריות מלאה במחיר משתלם
 • התקנת מנעול כספת עליון לכל סוגי הדלתות.
 • חילוף מידי כשהמפתח נתקע בצילינדר הדלת או בסוויץ' הרכב
 • פריצת דלת טרוקה - ללא קדיחת והחלפת צילינדר
 • לאחר מעבר דירה- יש צורך בהחלפת צילינדר בתל אביב
 • תיקון דלתות בת"א באופן מקצועי ברמה גבוהה במחיר אטרקטיבי
 • פריצת רכבים ללא נזק מכל החברות והדגמים
 • פריצת דלתות נעולות- ללא נזק.
 • לאחר פריצה לביתכם יש צורך להזמין מנעולן
 • קיצור דלתות ממ"ד, קיצור כל סוגי הדלתות
 • פריצת כספות באופן מקצועי  אמין ודיסקרטי במקרה ששכחת קוד או המפתח אבד
 • החלפת ידיות לדלתות, ידיות בהלה לעסק , החלפת צירים, תיקון צירים
 • החלפת מנגנון נעילה לכל סוגי הדלתות
 • תיקון דלתות זכוכית בתל אביב, החלפת משאבה רצפתית, התקנת מחזיר דלת
 • התקנת מנעולי אבטחה וביטחון לרמות הגנה גבוהות
 

למה לבחור במנעולן במרכז תל אביב כמנעולן שלכם?

אנו מספקים מגוון שירותי מנעולנות הנפרסים לתחומים רבים בענף שיגרמו לכל בני המשפחה להרגיש בטוחים ומוגנים במקום הפרטי שלהם- בבית שלהם. אנו מבטיחים הגעה מהירה ומידית לכל רחוב במרכז תל אביב וזמינים בכל שעה בכל יום 24/7 כולל שבתות וחגים.
העבודה מתבצעת ללא נזק באמצעות כלי עבודה וכלי פריצה בטכנולוגיה מתקדמת, מנעולן בתל אביב הוא מנעולן מוסמך ומורשה עם תעודה באישור משטרת ישראל, בעל ידע מקיף ונרחב. בעל ותק וניסיון של מעל לעשור.

 

 

מנעולן במרכז תל אביב מתחייב להעניק לכם שירות מקצועי ואמין בנושאים:

מנעולן במרכז ת"א הוא מנעולן מורשה וותיק אשר רשאי מבחינת החוק לפרוץ מנעולים , צילינדרים , מכוניות, דלתות מסוגים שונים וכספות, השירות הוא מקצועי ומידי ומסופק גם עבור עסקים וחנויות וגם ללקוחות פרטיים.
אנו מספקים : פריצת מנעולים במרכז תל אביב, פריצת דלתות במרכז תל אביב, החלפת מנעולים בתל אביב, פריצת רכבים בת"א, מנעולנות לרכב בת"א,  תיקון דלתות במרכז תל אביב, פריצת כספות בתל אביב, קיצור דלתות בתל אביב ועוד..

מנעולן ביד אליהו:

מנעולן ביד אליהו מספק שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה במגוון רחב של שירותי מנעולנות מקצועיים הקשורים לדלתות ולמנעולים, השירות מוענק על ידי מנעולן ביד אליהו והוא כולל:
פריצת מנעולים וצילינדרים ביד אליהו על ידי מנעולן ביד אליהו שהינו מוסמך ומקצועי באישור משטרת ישראל, בנוסף הוא מספק שירותי תיקון דלתות, פריצת כספות ביד אליהו ופריצת רכבים ביד אליהו וברחבי כל העיר תל אביב.

מנעולן בביצרון:

נשמח לספק לכם שירות אמין ומקצועי במחיר הוגן ומשתלם
מקרים נפוצים שבהם מזמינים מנעולן הם כאשר אנשים ננעלים בתוך דירתם או מחוצה לה, או מחוץ לרכב, מצבים אלו קורים המון, והם מלחיצים.
במקום להתחיל לחפש פתרונות מסובכים כל מה שצריך לעשות זה לחפש את המנעולן הזמין ביותר כרגע והקרוב ביותר, אך לוודא שהינו מוסמך באישור משטרתי, לוודא שהמחיר שהוא דורש איננו מופקע, והאם יש לו ותק וניסיון בתחום, בכדי לא ליפול על חובבן שלא יצליח לחלץ אתכם ורק יוסיף לעוגמת הנפש.
 

מנעולן בשכונת נחלת יצחק ובבלי בתל אביב:

נשמח לסייע לכם בכל הקשור לבעיות נעילה, בעיות בסגירת הדלת, הצורך בקיצור הדלת, החלפת צילינדר, החלפת ידיות ועוד. לכל אלו ונושאים דומים שירותי מנעולנות בתל אביב לשירותכם באופן מידי 24 שעות ביממה.
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר