מנעולן בנשר - חי מנעולים מקצוען והוגן החל מ- 199 ש"ח : 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן בצפון >> מנעולן בנשר

מנעולן בנשר

חייגו: 054-355-8887

מנעולן בנשר


ישנם מקרים רבים בהם נזדקק לשירותיו של מנעולן בעיר נשר זה יכול להיות בזמן הכי לא צפוי וכאשר אנו לא מוכנים, לכן חשוב לשמור את המספר של המנעולן איתו בחרנו לעבוד- כי בעת לחץ לא יהיה לנו זמן לסקור מיהו מנעולן אמין וחלילה נזמין חובבן. 
מנעולן בנשר מטעם חברת חי מנעולים נושא תעודת הסמכה כמנעולן מורשה ואישורים ממשטרת ישראל לעבודה כשירה ומאושרת על פי חוק. 


לכל מוצר ישנן תקלות אחת לתקופה, כך גם למנגנון הנעילה או לצילינדר.
למניעת תקלות יש לבצע תחזוקה שוטפת של המנעול - אם המנעול שלכם מסתובב בצורה קשה ואינו מתפקד כמו בעבר, רססו מעט שמן לחלקים נעים ששמו WD-40 עם הצינורית לתוך חור המנעול ונגבו את השאריות.

לאחר ריסוס השמן השחילו את המפתח פנימה ושחקו עם המנעול לפתיחתו וסגירתו.
שימון המנעול עשוי לההקטין את הסיכון לתקיעת המנעול וגם את הסיכון לשבירת המפתח בתוכו.

אם בכל זאת המפתח מסובב בצילינדר "על ריק" כלומר לא מזיז שום חלק במנגנון הנעילה, או שהמנעול עדיין חורק, המפתח נשבר או שננעלתם מחוץ לבית, הזמינו רק מנעולן מקצועי ואמין שיהיה בעל ניסיון וידע.

מנעולן בנשר במקצועיות ואדיבות

אם מדובר במנעולן שאינכם מכירים, כבר בשיחת הטלפון איתו שאלו על הכשרתו (גם בתחום המנעולנים השוק מלא בחובבנים שעלולים ליצור נזק גדול יותר), ודאו את זמינותו של המנעולן (במיוחד אם אתם נעולים מחוץ לבית!) ושאלו עם איזה צילינדרים חלופיים הוא מגיע.
 

חברת חי מנעולים מעניקים בנשר את מגוון השירותים הללו ועוד:

החלפת צילינדר בנשר:

ישנן סיבות רבות שאנו מקבלים קריאה להחלפת צילנדרים. מקרה נפוץ של החלפת צילינדרים מתבצע לאחר מעבר לדירה חדשה, שכן מומלצת החלפת צילנדר מיד בעת הכניסה לדירה החדשה על מנת לוודא שאין אנשים שיש בידם מפתחות לדירתכם החדשה, בין אם מדובר בדיירים קודמים, בעל הבית או הקבלן.
ההחלפה מבטיחה לשפר באופן משמעותי את תחושת הביטחון שלכם בעיר נשר.

 

אנו מספקים לכלל לקוחותינו פתרונות יעילים ומהירים עבור כל עבודה שנדרשת מאיתנו. אנו נעזרים בציוד ובמכשור ברמה גבוהה ומתקדמת במיוחד, כך שעבודתנו תתבצע במקצועיות ללא נזק ותסתיים במהירות מרבית.

מנעולן בנשר הינו מנעולן מורשה ומוסמך בעל תעודות הסמכה באישור משטרת ישראל, יגיע אליכם מנעולן רציני ומקצועי עם ניסיון וידע להתמודדות עם כל בעיה מקצועית ויעשה זאת במהירות מרבית, בדיוק וללא נזק. פריצת מנעולים במהירות ובהגעה מהירה

אנו מספקים שירותי מיגון ומנעולנות 24 שעות 7 ימים בשבוע בכל איזורי העיר נשר.
בלילה יש תוספת מחיר מינימלית וגם בשבתות וחגים.

 

החלפת מנעולים בנשר

התקנת מנעול פרפר בצד הפנימי של הדלת עשויה לחסוך מכם שעות של כאב ראש ועצבים ולהקנות לכם נוחות.
הקפידו לוודא שהצילינדר החדש המותקן אכן מקורי וחדש מהאריזה ולא נפתח מעולם, ואל תשכחו לקבל אחריות.

מנעולן בנשר הינו מנעולן מוסמך ומורשה בעל ניסיון של 15 שנים וישמח לטפל בכל בעיה בדלת.

 

פריצת מנעולים מכל הסוגים בעזרת מנעולן בנשר:

מנעולן בנשר מבצע פריצות קלות ומסובכות לכל סוגי המנעולים. במידה ונתקעה לכם הדלת או שחלילה המפתח אבד/ נגנב צרו עימנו קשר ומנעולן בנשר יגיע במהירות האפשרית בין אם מדובר בצילינדר פשוט או צילנדר רב בריח או באם מדובר אפילו בצילינדר מיוחד ומתוסבך לפריצה כמו מנעול עליון נוסף בדלת אנו נגיע עם כלי הפריצה החדשניים ונפרוץ במהרה ובבטחון ותוכלו להיכנס בשלווה הבייתה. 

פריצת דלת נעולה בנשר

במידה ויצאתם מביתכם ודלת הכניסה לבית נטרקה מאחוריכם זהו מצב חירום המצריך קריאה למנעולן בנשר מצוות חי מנעולים, אנו נגיע במהרה. ברוב המקרים משתמשים במפתח רגיל על מנת לפתוח את הדלת, אך ישנם גם מנעולים אחרים שנקראים ביומטריים הקוראים טביעות אצבע והם עלולים להתקלקל- גם בנושא זה אנו נמצא פתרון מיידי ונגיע לעזרתכם. אם המפתח אבד לכם יהיה צורך בפריצת הדלת והחלפת צילינדר. תקבלו חמישה מפתחות חדשים. פורץ דלתות בנשר גם מספק צילינדר חדש עם חמישה מפתחות חדשים.

פריצת רכבים בנשר, פריצת כספות בנשר על ידי מנעולן בנשר

מנעולן בנשר ישמח להעניק לכם גם שירותי רכבים כגון פריצות רכב והכנת מפתח חדש לרכב וקידודו. יחד עם זאת מנעולן בנשר מתעסק בנושא הכספות ופריצתן. אנו צוות חי מנעולים נושאים תעודות מנעולן מוסמך וכמובן אישור מטעם משטרת ישראל. לא כל מנעולן הוא מנעולן מוסמך ויש לשים דגש על כך בעת בחירת מנעולן.
 

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בנשר באישור המשטרה

תיקון דלתות בנשר

מנעולן הוא בעל מקצוע חשוב מאוד לכל מי שבאמת מעריך את רכושם ורוצה הגנה מלאה על בני ביתם. לעיתים תיקון דלת עשוי למנוע את הפריצה הבאה לביתך ולכן חשוב להקפיד ולתקן בזמן, גם למניעת מקרים של תקיעת הדלת והצורך בפריצתה, אם ניתן למנוע זאת עדיף כי לא ניתן לדעת מתי תיתקע, זה עלול להיות בזמן הכי לחוץ או באמצע הלילה..
מנעולן מקצועי יכול להתאים לך באופן אישי מערכת נעילה בהתאם למפרטים שלך ולצרכים בהתאם לתקציב ולרמת המיגון הנחוצה באיזור מגוריך.

אנו בטוחים שאינך מעדיף לאבטח את החפצים יקרי הערך שלך עם מנעול זול שמיוצר בסין. מנעולן בנשר יכול להציע לך מגוון רחב של שירותי מנעולנות הנוגעים לשמירה על הבת שלך, על חפצים יקרי ערך כמו תכשיטים, מזומן, כלי רכב, כספות, ועוד רבים אחרים.
 
רוב האנשים חושבים שמנעולן יכול לעזור אך ורק במקרים שהם נעולים מחוץ לביתם או לרכבם או כאשר הם חייבים לשכפל מפתח, אך זה רק אחד מן השירותים שמנעולן יכול להציע, אבל יש שירותים רבים ונוספים שאנו מספקים, חייגו אלינו והסבירו לאיזה שירות אתם זקוקים ונשמח לעזור

 

מתי מזמינים שירותי מנעולן בעיר נשר?

  • לצורך תיקון דלת או קיצור דלת
  • כאשר זקוקים להחלפת צילינדר כשהמפתח אבד או בעת מעבר דירה
  • כאשר הכספת ננעלה ואתם זקיקים לשירות מקצועי של פורץ כספות
  • כשהדלת ננעלה ולא נפתחת
  • כאשר הרכב נעול והמפתחות בתוכו

 

מנעולן בנשר הינו מנעולן מורשה ומוסמך באישור משטרת ישראל וישמח לספק שירות בכל שעה ובכל יום כולל שבתות וחגים.
מנעולן נשר - תגיות חיפוש: מנעולים בנשר I פורץ מנעולים בנשר I מנעולן בנשר I החלפת מנעולים בנשר I החלפת צילינדר נשר I מנעולן רכב בנשר I מנעולן לרכב בנשר I מפתח לרכב נשר I תיקון דלתות נשר I מתקן דלתות בנשר I פריצת כספות נשר I פריצת רכבים נשר I פורץ דלתות נשר I פתיחת דלתות נשר
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר