מנעולן בצפון תל אביב - חי מנעולים מקצוען והוגן: 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן בצפון תל אביב

מנעולן בצפון תל אביב

חייגו: 054-355-8887

מנעולן בצפון תל אביב

אנו מספקים 24/7 שירותי מנעולנות מתקדמים ושירותי פריצת מנעולים בצפון תל אביב בכל שעה- גם בשעות בלתי שגרתיות כמו אמצע הלילה או זמני חג ושבת.
מנעולן בצפון תל אביב לשירותכם במקרים שהמפתח אבד, המכונית ננעלה והמפתח בתוכה, הצילינדר בדלת התקלקל, הידית יצאה מהמקום, אתם בשיפוץ וזקוקים לקיצור דלתות בבית - אנו מבצעים קשת רחבה של עבודות בתחום המנעולים והדלתות לבית לעסק ולרכב בזמינות רבה, זמן הגעה מהיר ובאופן מקצועי ואדיב.


 

מפתח הבית אבד? מנעולן בצפון תל אביב לשירותכם

קורה פעמים רבות שלאחר יום ארוך אנשים מגיעים לביתם, ניגשים לפתוח את הדלת עם המפתח אך לא מוצאים אותו.. והלחץ לא מועיל..  לרוב אינם זוכרים כלל מתי והיכן הם ראו את המפתח של הבית בפעם האחרונה ואיפה הוא נשאר...
זוהי הרגשה של חוסר אונים המלווה בתסכול ורק מי שעמד בפני סיטואציה כזו יכול לדעת מהי ההרגשה הזו. אין ברירה, חייבים להזמין מנעולן.. ייתכן שהוא יפרוץ את הצילינדר הדלת שלכם ויתקין עבורכם צילינדר חלופי.
במקרה כזה מנעולן בצפון תל אביב יגיע במהירות ויעניק לכם שירות מהיר במחיר אטרקטיבי במיוחד.

 

טיפים לבחירת מנעולן :

אמינות: כבר בשיחת הטלפון הקשיבו היטב האם הוא משדר אמינות? לרוב מנעולן מקצועי ואמין ישדר ביטחון וידע לשאול את השאלות הנכונות, ידע לענות על מה ששאולים אותו, גם לאחר שאתם מזמינים אותו בחנו האם מדובר בעבריין שהשתחרר מהכלא או בבחור טוב עם תעודת הסמכה ממשטרת ישראל? חשוב שתתנו בו אמון, אם לא עדיף שתמנעו משירותיו. תסתכלו שהוא לבוש מכובד יחסית ולא מרושל ומדבר באופן מכובד בגובה העיניים ולא בשפת רחוב.

זמינות: בתחום המנעולים והחילוץ מדובר לא מעט במקרים הדורשים הגעה דחופה , לא רק במקרים שמהווים סכנת חיים אלא כאשר אנשים ממהרים וחייבים חילוץ מידי.
קיימים גם כמובן מצבי חירום שמהווים סכנת חיים לדוגמא פעוט אשר נעול ברכב או נכה או קשיש שנעול בביתו ואין ביכולתו לגשת לפתוח את הדלת - במקרים אלו זמן ההגעה וזמן העבודה הם קריטיים וחשיבות הזמינות של המנעולן רבה יותר מכל דבר אחר.
 
ותק וניסיון: משך הזמן בו בעל המקצוע מתמקצע בתחום משפיע מאוד על יכולתו לבצע עבודה טובה או פחות, מומלץ לבחור מנעולן ותיק ומנוסה בענף המנעולים מכיוון ש- ותק בתחום מעיד ברוב המקרים על מקצועיות גבוהה, אמינות ויושרה, אחרת המנעולן לא היה שורד את התחרות הגבוהה. לכן, כאשר ממהרים להזמין מנעולן חשוב לוודא שהוא יודע על מה הוא מדבר ושהוא מנוסה בבעיה שבה אתם זקוקים בה לעזרתו.
בדקו שהמנעולן שהזמנתם הוא לא בחור שרק סיים קורס מנעולן באופן דיגיטלי ועדיין לא החליף מנעול אפילו פעם אחת

 

מה לעשות אם פרצו לדירה שלכם בצפון תל אביב?

קודם כל תודיעו למשטרת תל אביב שהתרחשה בביתכם פריצה, שתפו במידע כיצד הפורץ נכנס, האם דבר מה חסר בדירתכם, עד שהשוטר יגיע תוכלו להזמין את מנעולן בצפון תל אביב שיבדוק באיזו דרך ואופן התבצעה הפריצה ויציע אפשרויות לחיזוק ותגבור המיגון על מנת למנוע את הפריצה הבאה.
לעיתים הפתרון הנכון הוא התקנת מנעולים בחלונות הזזה, או התקנת מנעול כספת עליון בדלת, לעיתים החלפת צילינדר מספיקה כי סיבת הפריצה הייתה שימוש בעותק של מפתח שאבד לבעל הבית שבעזרתו הפורץ פתח את הדלת ונכנס.


 

מקצועיות ללא פשרות - מנעולן בצפון תל אביב

מנעולן בת"א הינו מנעולן מורשה ומוסמך בעל אישור משטרתי , הוא מתחייב להעניק לכל לקוח וחברה שירות מקצועי שירותי ונעים.
הניסיון והוותק שלנו הוא מעל 15 שנים ולכן כל שירות ועל עבודה יתבצעו על הצד הטוב ביותר דרך זהירות ויעילות מרבית ללא הסבת נזק ועד תוצאה מדוייקת נוחה ומושלמת.
כלי הפריצה והעבודה שלנו הינם חדשניים בעלי טכנולוגיה מתקדמת והם טובים ומתקדמים לכן מובטחת לכם שנבצע עבודה יעילה- מהירה ללא הסבת נזק.

 

באילו מקרים יוצרים קשר עם מנעולן בצפון תל אביב

הסיבה הנפוצה ביותר הי אובדן מפתח- חוסר היכולת של אנשים להיכנס לדירתם זו אחת הסיטואציות הכי מוכרות למנעולן, אבל כל לקוח בטוח שזה קורה רק לו.
או שהרכב ננעל ולא ניתן לפתוח אותו כי המפתח בפנים ואין מפתח רזרבי, במקרים אלו זקוקים לפורץ דלתות בצפון תל אביב או פורץ רכבים בצפון תל אביב לביצוע פריצת הדלת של הבית או של הרכב.
מקרים נוספים בהם יוצרים קשר עם מנעולן הם מעבר דירה שבעקבתו הצורך להחלפת צילינדר, לאחר ריצוף חדש זקוקים לקיצור דלת הממ"ד או דלתות אחרות בבית, או במקרים של הצורך בתיקון דלת, פריצת כספת ועוד..

מגוון פתרונות מתקדמים

לעיתים אנשים מנסים להתמודד בכוחות עצמם עם בעיות שונות בדלת, לרוב מדובר על הניסיון בפריצת דלתות נעולות לבית ולרכב, מקווים שתמצאו את הדרך לבצע את המשימה באופן יצירתי אך ב- 90% מן המקרים נכשלים בביצוע העבודה ונגרם נזק לדלת.
בעזרת שירות מנעולן בצפון תל אביב תוכלו לקבל שירות מהיר ובמחיר אטרקטיבי מבלי לקחת סיכון ותקבלו אחריות מלאה על העבודה ועל החלק שהותקן (לדוגמא מנעול או צילינדר) אנו מספקים את השירות היעיל והטוב ביותר, במקצועיות וללא גרימת נזק.
 

מנעולן מומלץ בצפון תל אביב לעבודות הבאות:

 • פריצת דלת טרוקה - ללא נזק, קדיחה והחלפת צילינדר.
 • תיקון דלתות בצפון תל אביב במקצועיות רבה במחיר אטרקטיבי
 • פורץ דלתות נעולות - ללא נזק
 • פריצת רכבים בצפון תל אביב מכל הסוגים ללא נזק.
 • החלפת מנגנון נעילה לכל סוגי הדלתות
 • תיקון דלתות זכוכית בתל אביב, החלפת משאבה רצפתית, התקנת מחזיר דלת
 • קיצור דלתות ממ"ד, קיצור כל סוגי הדלתות
 • פריצת כספות במקצועיות רבה
 • החלפת מנעולים וצילינדר במחיר אטרקטיבי עם אחריות מלאה
 • התקנת מנעול כספת עליון לכל סוגי הדלתות.
 • החלפת ידיות לדלתות, ידיות בהלה לעסק , תיקון והחלפת צירים

 

למה לבחור במנעולן בצפון תל אביב כמנעולן שלכם?

תקבלו הגעה מהירה ומידית לביתכם 24 שעות.
מנעולן בצפון תל אביב הוא בעל תעודת מנעולן מורשה באישור המשטרה, בעל כישורים רבים בענף המנעולים, ובעל ידע רב בתחום הודות לותק של מעל עשור.
העבודה מתבצעת בעזרת כלי עבודה וכלי פריצה משוכללים בטכנולוגיה מתקדמת , שאיננה גורמת נזק במהלך העבודה.

 

מנעולן בצפון תל אביב 24 שעות ביממה

במקרה שהגעתם לביתכם אך ללא מפתח, כאשר הרכב ננעל והמפתח בפנים, הכספת נעולה ואתם חייבים פתיחה שלה, צלצלו מידית והזמינו מנעולן מתל אביב שיגיע אליכם באופן מידי.
מנעולן בצפון ת"א הוא מנעולן מורשה ומוסמך מאושר על ידי המשטרה ורשאי לבצע פריצת מנעולים , פריצת צילינדרים , פריצת רכבים, פריצת דלתות שונות וכספות על פי חוק, ולספק מענה מקצועי ומידי בכל דרישת לקוח בזמן שגרתי ובזמן חירום, לחברות ולאנשים פרטיים.


מנעולן בתל ברוך , מנעולן בשכונת המשתלה , מנעולן בנווה שרת , מנעולן בשיכון דן , מנעולן בפארק צמרת , מנעולן בשכונות עבר הירקון , מנעולן ברמת אביב , מנעולן ברמת אביב ג' , מנעולן ברמת אביב החדשה , מנעולן באפקה , מנעולן בשכונת למד , מנעולן בכוכב הצפון , מנעולן בנווה אביבים , מנעולן במעוז אביב, מנעולן בהדר יוסף, מנעולן בשכונת רביבים, מנעולן בצהלה , מנעולן בישגב , מנעולן ברמת החייל , מנעולן בקריית עתידים , מנעולן בשכונת הצפון הישן , מנעול בשכונת הצפון החדש, מנעולן בגבעת עמל ב' , מנעולן בנופי ים , מנעולן בצוקי אביב (כולל אזורי חן,  גימל החדשה , מגדלי נאמן, סי אנד סאן וגלילות ) , מנעולן בקריית האוניברסיטה

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר